İçeriğe Yönlendir

Almayı Hayal Ettiğim Focus'u Aldım

Ersel  Yıldız

Recommended Posts

Muhammet Ali Deli

Focus Aşktır. :)

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın inşallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hayırlı olsun, son gerçek focustur focus 2,5. Jantı kumlamaya verin, temizlenir, geriye boyama kalır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersel  Yıldız
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

hayırlı olsun gerçekten çok güzel şık bir araç Allah kaza bela vermesin inşallah.:nazar:

Trabzon'da nerede oturuyorsunuz. tersaneye yakın bölgede iseniz kumlama yapan yerler mutlaka vardır. jantları verin kumlasınlar orijinal rengi ortaya çıkar üzerindeki tüm boya ve çizikler kaybolur sonrası zımparaya gerek kalmadan güzel bir boya atarsanız mis gibi olur.  

Surmene/Çamburnu tersanesinden hemen her gun geciyorum. Tanidiginiz mi var orada?

Doğan Arşiray yazdı:

hayırlı olsun. kelebek cmaını sökmeden boyayınca, köşelerde iyi tutunabilecekmi boya?

Teşekkürler. Camin kenarinda yeterli alan var. Tutunabilecegini düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Ersel  Yıldız

evet arkadaşlar araç boyadan çıktı durum bu şekilde. Eski haline göre durumu ziyadesiyle beni tatmin etti:

99kpf8u.jpg

egnj4ul.jpg

iwyiisx.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bizim araçta aynı kelebek camının orada bir boya tamiratı vardı. yetkil servis boyamıştı. ne boya kullandılarsa 7. senede vernik yandı. orijinal boya taş gibi duyor. bende boyayacağım ondan sordum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Boyama güzel olmuş. Aracınız hayırlı olsun.

Neyse ki bizim de bir 2,5 kasamız olmuştu 2,5 sene keyifle bindik, sattığım adamla halen arada görüşürüz.

Çok güzeldi, her ne kadar yol tutuşu harika olsa da Esp olmamasından mütevellit dikkatli sürerdim.. 
Not: jantlara acilen el atın gerçekten kötü renk seçimi olmuş:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Konuya yazacağım ama jantları gördükçe elim gitmiyor. Acilen boyanması lazım. Hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Ersel Yıldız yazdı:

Surmene/Çamburnu tersanesinden hemen her gun geciyorum. Tanidiginiz mi var orada?

İstanbul da olsanız bir iki yer söyleyebilirim ama Trabzon da maalesef tanıdığım yok. biz buradan bitmiş ürün gönderiyoruz ayrıca bu yaz memlekete gittiğimde biraz dolaşmıştım tersaneyi tersanelerde kumlamacı mutlaka vardır araştırın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

usta cok iyi is çıkarmış gerçekten. hic belli olmuyor [emoji106]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Hayırlı uğurlu olsun Ersel kardeşim. Aynı araçtan bende kullanıyorum sen bana göre hedefine baya erken varmışsın . ben 35 yaşımda anca tutturdum hedefi :) 

Herkesin dediği gibi jantlar çok kötü sat sen bunları bana :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Ersel Yıldız yazdı:

Masraflariyla 130 u gectik diyelim

Öncelikle hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın.:nazar:

En sevdiğim kasasıdır Focus'un. Gri renkte Titanium X Focus 2,5 almak isterdim, kısmet olmadı

Ben x,5'lu kasaları daha çok seviyorum. Focus'larda bu hep böyledir. İlk aracım Focus 1,5'du. Şuan kullandığım araç Focus 3 ama 2,5 ve 3,5 kasalar daha çok hoşuma gidiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın [emoji3059]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Hayırlı olsun aracınız, focusu 5 yıl kullandım özledim gerçekten, bu kasa efsane en güzel kasa,güle güle kullanın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ersel  Yıldız

ilgilenmeye devam. Parçalarım geldi ve aracı bakıma soktum.. Triger seti, devirdaim pompası, v kayış değişti, yağ bakımı yapıldı, antifiriz değişti. turbonun plastik borusunun contasında kaçak vardı değişti..

gdmk7ln.jpeg

qxat802.jpeg

Beğenmediğim siyaha boyanmış jantları yorumların da olumsuz gelmesi üzerine tekrar orjinal rengine boyattım.

1nowyu1.jpeg

by4nj69.jpeg

2ub39f2.jpeg

tkv7y7u.jpeg

igzsib5.jpeg

• Beğen 6
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Araba özüne dönmüş. Şimdi çok yakışıklı gözüküyor işte. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Kesenize bereket, can gelmiş arabaya 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ersel Yıldız yazdı:

Beğenmediğim siyaha boyanmış jantları yorumların da olumsuz gelmesi üzerine tekrar orjinal rengine boyattım

Macun ve zımpara yapıldı mı? Çukurlar var sanki.

Birde maliyet nedir? Benim de yaptırasım var kötü oldu epey.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersel  Yıldız
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Macun ve zımpara yapıldı mı? Çukurlar var sanki.

Birde maliyet nedir? Benim de yaptırasım var kötü oldu epey.

Zimparasini kendimiz yaptik. Boyasini tanidik bir boyaci abimize yaptirdik. Dost işi oldu. Macun isine hic girmedik. Zira gordugunuz gibi ufak birkac yerinde kucucuk cukurlar var. Gozume kıymetsiz geldi oralar. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Castrol harici çok beğendim şahsen:)

Castrol’ü forumda ses yapmasından dolayı çok eleştirdik, sanırım piyasada çok sahtesi olmasından dolayıdır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...