İçeriğe Yönlendir

Ford Otosan %100 Yerli Tasarım Kamyon Otomatik Şanzımanı Lansmanı Yapıldı

Ali Darbaz

Recommended Posts

Doğan Arşiray

evet M harfi gibi yürür insan.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Değil ülke olarak yapılanları, iş yerinde yapılan iyi şeyler bile başkaları tarafından engellenmeye çalışılır. Herkes yaşamıştır, yaşıyordur bu durumu.

tipik ezik psikolojisi. aşağılık komplesinin tomlumca yansıtılmasının neden olduğu bir durum bu bence.

biraz düşünüp iyi gözlem yaparsanız, sırf haklı çıkmak için ailenizde bile sizin başarısız olmanızı bekleyen kişiler olduğunu görebilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık
Kim engelliyor bizi?

Cevabını bulmak zor olmasa gerek.[emoji848]
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

İnince yürüyüşün değişme özelliği de standart olarak geliyor sanırım 😁

Bundan var tüm koltuklarda ama yürüyüşün değişmesi için arka koltukta oturmak lazım masaj var orda :) ben hiç oturmadım orda. Başka manada değişmez yürüyüşümüz çok şükür. Veren, almasını da bilir yoksa ;)lumbar-jpg.308993

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Çağlar Bayur yazdı:

yok gereği yapılmıştır, sebep olanlara yönlendirmiştir gerekli unsurları

Bu kesin bilgi ise rahat uyurum bu gece

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Emeği geçenlere çok teşekkürler Ford F-max sürüp test etmek lazım 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Değil ülke olarak yapılanları, iş yerinde yapılan iyi şeyler bile başkaları tarafından engellenmeye çalışılır. Herkes yaşamıştır, yaşıyordur bu durumu.

Engelleme dediğiniz şey diğer tüm ülkeler için de geçerli. Toplanıp hepsi hadi Türkiye'yi engelleyelim demiyorlar elbet. Bizim engelleme dediğimiz şey aslında oyunun kuralı. Biz becereksizsek buna engellleme dememek lazım. 

Sürekli iş değiştien bir arkadaşım vardı. 'haksızlığa dayanımıyorum' derdi. Aslında haksızlık dediği şey iş hayatının ta kendisiydi. Bu sadece onun beceriksizliğinin mazeretiydi. 

Zıplayacağım ama yer çekimi beni engelliyor. Engellenmeseydim 10 metre zıplardım.

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Mahmut Yıldız yazdı:

Aselsan mühendislerini intihar ettirenler olabilir mi?

İntihar ettirelere göz yumanlar olabilir. Aynı konu yine sen zayıfsan herkes güçlüdür.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Hüseyin Sönmez yazdı:

Engelleme dediğiniz şey diğer tüm ülkeler için de geçerli. Toplanıp hepsi hadi Türkiye'yi engelleyelim demiyorlar elbet. Bizim engelleme dediğimiz şey aslında oyunun kuralı. Biz becereksizsek buna engellleme dememek lazım. 

Sürekli iş değiştien bir arkadaşım vardı. 'haksızlığa dayanımıyorum' derdi. Aslında haksızlık dediği şey iş hayatının ta kendisiydi. Bu sadece onun beceriksizliğinin mazeretiydi. 

Zıplayacağım ama yer çekimi beni engelliyor. Engellenmeseydim 10 metre zıplardım.

Çok doğru.

Hüseyin Sönmez yazdı:

İntihar ettirelere göz yumanlar olabilir. Aynı konu yine sen zayıfsan herkes güçlüdür.

Maalesef çok doğru.

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu
Hep kabahati başkalarında arama bir acizlik. Benim en önemli kurumlarımda çalışan mühendislerim varsa birincisi ne yaptuklarını gizlemeliyim, ikincisi hayatlarının her alanında onları korumalıyım. Ülkelerin dostları olmaz çıkarları olur. Fransa'da ,Almanya'da gizli bir ulusal milliyetçilik vardır su yüzüne çıkmayan. Ülkelerini o kadar çok severlerki sokaktaki herhangi bir şeye zarar ver bak bakalım ne tepki alıyorsun.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Hüseyin Sönmez yazdı:

Ülke bazlı düşünüyorsanız bu yanlış olur. Firma bazlı düşünün. Yabancı bir a firması, sektöre giriş yapan ve gelişen b firmasını engellemek ister. Arkasında politik güç de varsa, bunu kullanarak yapar. Bu bize komple teorisi gibi gözükür. Ve duruma göre kanlı olur. 

engellemek için her türlü şey yapılır. Bu normalleştirilemez. Bu iş hayatının ta kendisi denemez. Özdemir sabancı öldürüldü. Rusya ziyaretinde total yönetim kurulu başkanı Christophe de Margerie öldü. Eşref bitlis öldü. Gaffar okkan öldü. Bunlar iş hayatının gerçekleri değil, pislikleri. 

engellenebiliyorsa engellenir. Engellenemiyorsa öldürülür. Gücü yetmiyorsa b firması güçlenmeye devam eder. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ülke bazlı düşünüyorsanız bu yanlış olur. Firma bazlı düşünün. Yabancı bir a firması, sektöre giriş yapan ve gelişen b firmasını engellemek ister. Arkasında politik güç de varsa, bunu kullanarak yapar. Bu bize komple teorisi gibi gözükür. Ve duruma göre kanlı olur. 

engellemek için her türlü şey yapılır. Bu normalleştirilemez. Bu iş hayatının ta kendisi denemez. Özdemir sabancı öldürüldü. Rusya ziyaretinde total yönetim kurulu başkanı Christophe de Margerie öldü. Eşref bitlis öldü. Gaffar okkan öldü. Bunlar iş hayatının gerçekleri değil, pislikleri. 

engellenebiliyorsa engellenir. Engellenemiyorsa öldürülür. Gücü yetmiyorsa b firması güçlenmeye devam eder. 

Herkesin iyi insan olmasını beklemek salaklık olur. Bu devletler için de geçerlidir. Ülkesi için ölmeyi göze alanlar öldürmeyi de pek ala yapabilir. Bunu da bir hukuki kılıfa sokar. Çıkar ilişkleri devrededir her zaman.

Bundan 60 sene önce birbirini boğazlaya Avrupa şimdi bir birlik içinde. Alamanya Dünya savaşında bağızını kestiği Fransa ile şimdi birlik içinde müttefik olduğu Türkiye'yi birliğe alamaya çalışıyor. Bu durumu nasıl görüyorsunuz? Normal mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Hüseyin Sönmez yazdı:

Herkesin iyi insan olmasını beklemek salaklık olur. Bu devletler için de geçerlidir. Ülkesi için ölmeyi göze alanlar öldürmeyi de pek ala yapabilir. Bunu da bir hukuki kılıfa sokar. Çıkar ilişkleri devrededir her zaman.

Bundan 60 sene önce birbirini boğazlaya Avrupa şimdi bir birlik içinde. Alamanya Dünya savaşında bağızını kestiği Fransa ile şimdi birlik içinde müttefik olduğu Türkiye'yi birliğe alamaya çalışıyor. Bu durumu nasıl görüyorsunuz? Normal mi?

Konu çok dağılıyor. Demek istediğim, birileri başkasına rakip olacak şekilde bir şeyler üretmeye başlayınca engellenmeye çalışılabilir. Bu normal. Bunu “ya yok öyle bir şey demek”  normal değil. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Hüseyin Sönmez yazdı:

Alamanya Dünya savaşında bağızını kestiği Fransa ile şimdi birlik içinde

o zamanalr delinin teki vardı tüm ülkeyi kandırıp seçimle de başa geçmişti alamanyada, size yazlık ev yapacağummm diye maaşlarından kesip mermi yaptı gizli fabrikalarda, , şansölye ne dedi artık o kadar saf değiliz :rofl:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...