İçeriğe Yönlendir

Corsa E Multimedya...

Erkut Uysal
Çözüme git Oğuzkan Erışık tarafından,

Recommended Posts

Erkut Uysal
(düzenlendi)

Değerli forum üyeleri yardiminizi rica edeceğim...

Hanımın Corsada Multimedya geri görüş kamerası yok... İnsigniada vardı bunada al zorlanıyorum nidaları başladı... :)

Birde üzerine park sensörüde bozulunca tuz biber oldu bu iş... :)

Multimedya cihazlardan anlamam özelliklerini okuyarak videolar izleyerek kendimce fiyatı uygun bu cihazı buldum...

https://www.hepsiburada.com/navitech-ax-1052k-opel-corsa-navigasyon-ve-multimedya-arac-bilgisayari-p-HBV00000UTLPO?magaza=discountshop&url_src=and-product-detail

Geri görüş kamerasıda bu ürünü buldum...

https://www.hepsiburada.com/zszh-vidali-araba-geri-gorus-kamerasi-gece-gorus-hd-geri-gorus-kamerasi--siyah-yurt-disindan-p-HBCV00000OHU33?magaza=ZSZH&url_src=and-product-detail

Yapmışken ön tarafada kamera yapayım dedim bide bu ürünü buldum...

https://www.hepsiburada.com/wondex-plaka-kamera-gece-goruslu-arac-geri-vites-kamerasi-plakalik-kamera-su-gecirmez-geri-gorus-p-HBV0000188VYP?magaza=Komsum&url_src=and-product-detail

Öyle zannediyorum kucuk bir hasardan dolayi tampon daha sonra boyandigi icin uzerindeki mevcut park sensorleri ariza veriyor... Üzerindeki boyayi temizleyip tekrar boyatsam düzelir mi yoksa yenisi alayim mi ? 

Park sensorude bu ürün...

https://www.hepsiburada.com/gahome-araba-ters-yedekleme-radar-sistemi-ters-radar-4-park-yurt-disindan-p-HBCV00000Q7LV9?magaza=Gahome&url_src=and-product-detail

Yardim ve goruslerinizi bekliyorum...

tarihinde Erkut Uysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Çağlar Bayur yazdı:

ditdit öten bir sensör en iyisi

Abartma mı diyosun abi ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yok hakkaten daha iyi, öndeki bir ekrana bakıp geri geri gitmesi tabiata ters.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

ditdit öten bir sensör en iyisi

Mondeo mk4 çok düşünmüştüm sonra sensörlere alışınca gerek kalmadı. Hanım fiestada alışamaz diye düşünüyordum inceledim bir ara karar verinceye kadar Hanım alıştı. Gerek yok bence.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Çağlar Bayur yazdı:

Metin Uzunoğlu yazdı:

Mondeo mk4 çok düşünmüştüm sonra sensörlere alışınca gerek kalmadı. Hanım fiestada alışamaz diye düşünüyordum inceledim bir ara karar verinceye kadar Hanım alıştı. Gerek yok bence.

Linkteki park sensörü için bi yorumunuz varmi değerli abilerim ?

Yada önerebileceğiniz bir marka ?

Steellmate ve Cenmax gibi ürünler var fiyatları yüksek ama yorumlar genelde kaliteli olduğu yönünde... 

Steellmate için algilamasinin biraz geç olduğuna değinilmiş ama bilemiyorum, çabuk bozulan bir şeyde almak istemiyorum beni uğraştırmasın...

Yorum bağlantısı
Hamit inan
(düzenlendi)

Bugün bende bir tane idare ederinden sipariş ettim. Bayağı bir süredir bakıyordum. Bu ürünlerin geneli aynı. Ram, hafıza ve çıkış entegresi farkı var sadece. Alt ürünlerde tda7388 4*45w entegre var üst ürünlerde ise tda7850 4*50w. Gerçek çıkış gücü olarak ise ikisinin arasında %50 fark var ama 7388 bile normal bir kullanıcıya fazlası ile yeterli. Sensör yerine sadece kaliteli kamera alın, araçta yoksa lastik basınç sensörü yada odb de eklenebilir.

Fiyatına göre ideal bir ürün

tarihinde Hamit inan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Erkut Uysal yazdı:

Linkteki park sensörü için bi yorumunuz varmi değerli abilerim ?

Ford serviste taktırdım markasını bilmiyorum ekranı yok. linkteki daha iyiye benziyor ultrasonik miş o iyi. Sensörlerin boyanabilirliğine ilişkin veri yazmamışlar. Satıcıya bir sorun boysnabilirse olabilir.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Fiyatına bakmamıştım o kadar para verecek olsam multimedia alırım.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Hamit inan yazdı:

Bugün bende bir tane idare ederinden sipariş ettim. Bayağı bir süredir bakıyordum. Bu ürünlerin geneli aynı. Ram, hafıza ve çıkış entegresi farkı var sadece. Alt ürünlerde tda7388 4*45w entegre var üst ürünlerde ise tda7850 4*50w. Gerçek çıkış gücü olarak ise ikisinin arasında %50 fark var ama 7388 bile normal bir kullanıcıya fazlası ile yeterli. Sensör yerine sadece kaliteli kamera alın, araçta yoksa lastik basınç sensörü yada odb de eklenebilir.

Fiyatına göre ideal bir ürün

Abi sen çok güzel anlattında ben hiç bişi anlamadım... :)

Metin Uzunoğlu yazdı:

Fiyatına bakmamıştım o kadar para verecek olsam multimedia alırım.

Park sensoru 367 TL abi multimedya 1600 kusur... 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Oğuzkan Erışık

Hafta başı iş ye3inden bir arkadaşın arabasına taktırdık. Niken marka. İşçilikle 280 verdik. Önde göstergesi de var kalan mesafeyi yaaıyor ve ditditli. Bence de yeterli Erkut abi. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Erkut Uysal yazdı:

Abi sen çok güzel anlattında ben hiç bişi anlamadım... :)

Metin Uzunoğlu yazdı:

Kısaca güzel bişey :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Erkut Uysal yazdı:

Park sensoru 367 TL abi multimedya 1600 kusur... 

Sensör için 367 fazla, 1000~1500 aralığında multimedia lı kamera alırım.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Kamera güzel birşey derim bende :)

Multimedya fiyatı çok iyi geldi bana. Aynı özellikte androidi 3 sene önce 1200 e almıştım ve bu kampanyalı hali idi. Kurdan etkilenmemek için acele et derim.

Birde park sensörlerinin kameralı olanı var. Ekrandan mesafeyi falan da görebiliyorsun.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Oğuzkan Erışık yazdı:

Hafta başı iş ye3inden bir arkadaşın arabasına taktırdık. Niken marka. İşçilikle 280 verdik. Önde göstergesi de var kalan mesafeyi yaaıyor ve ditditli. Bence de yeterli Erkut abi. 

Bahsettin markanın ürününü az önce satın aldım... Teşekkür ederim Oğuzkan kardeşim... :) 

Metin Uzunoğlu yazdı:

Sensör için 367 fazla, 1000~1500 aralığında multimedia lı kamera alırım.

Metin abi az önce sensörleri ölçtüm üzerindeki sensörler 22mm attığım linkte 18.5 mm O yüzden niken aldım... Emeklerine tavsiyelerine sağlık abi... Teşekkür ederim... 

Metin Akbal yazdı:

Multimedya fiyatı çok iyi geldi bana. Aynı özellikte androidi 3 sene önce 1200 e almıştım ve bu kampanyalı hali idi. Kurdan etkilenmemek için acele et derim.

Birde park sensörlerinin kameralı olanı var. Ekrandan mesafeyi falan da görebiliyorsun.

Metin hocam, şimdilik sensörle yetinmeye karar verdim... Fazla açılmayalım dolar oldu 9.62... :D

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Erkut Uysal yazdı:

dolar oldu 9.62.

eski haber bu, 9.64 oldu

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Erkut Uysal yazdı:

az önce satın aldım

Güle güle kullan abi. En iyisini yapmışsın bence.

Yorum bağlantısı
Hamit inan
(düzenlendi)
Metin Akbal yazdı:

Dün 888 e sipariş verdiğim ürünü satıcı 999 yapmış :)

Metin Uzunoğlu yazdı:

Sensör için 367 fazla

150 daha eklenince double kameralı teyp veriliyor. Banada fazla geldi

tarihinde Hamit inan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Hamit inan yazdı:

Dün 888 e sipariş verdiğim ürünü satıcı 999 yapmış

şanslısın, ben ürünü sepete attım, kapı çaldı az işim çıktı, geri geldim sepet yok, ürün satıştan kalktı, 15 dak sonra %15 ile satışa açıldı

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Mert Gülkokan yazdı:

308 de ön arka park sensörü var fabrika çıkışlı
Aşırı iyi ya hem ön sensörler efsane

Sonradan önlere takılan sensörler orjinal gibi olmuyor malesef... Fren tetikleyince devreye giriyor yolda giderken falan devreye girince sinir olanlar var...

İnsigniada öyle değil mesela 15 km nin altına düştüğünde ön sensörler devreye giriyor... Büyük rahatlık tabi orası kesin...

Yorum bağlantısı
Bahattin Akkaya
Çağlar Bayur yazdı:

Benim için de ekran işi zor ses iyi ses

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Sonradan takılan geri görüş kameraları manevra için çok iyi değil yanıltabiliyor ama arkayı görmek için bence çok önemli.

Geri geri giderken sürekli kafayı sağa sola çevirip duracağınıza kameraya bakarak işinizi görüyorsunuz.

Bence takabiliyorsanız kamera takın ama sensörlerinde ayrıca olmasında fayda var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...