İçeriğe Yönlendir

LED Fanı Bozuldu

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

Merhabalar kullandığım LED ampulün birisinin fanı bozuldu , bu şekilde kullansam zararı olur mu ? Aşırı ısınma olur mu ? 

Sonuçta halojen lerin hiç birisinde yada xenonlarda da fan yok . Bu şekilde yangın aşırı ısınma gibi problem yasarmiyim ?

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Mehmet Cihat yazdı:

yangın yaşanmaz ama ledlerin ömrü kısa olur

Ömrü önemli değil ama herhangi bir sıkıntı yaşanır mı duman çıkması gibi ? Sonuçta kapalı far kapaklı

DC 9v 0.10 a fan 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Çağlar Bayur yazdı:

hala çalışıyor ise çok iyi

Çalışıyor şimdiye kullandığım en iyi ışık gücüne sahip LED di , eski led kere baktım evde fanları yok evde adaptör ile çalıştırdım ek değmeyecek kadar sıcak olmuş

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

bulabilir isem fan alıp takacağım , şuan anlaşmazlık açtım para iadesi alır isem yeniden alırım aliekpsresden

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Isındıkça verdiği ışık düşer. 

Millet deli gibi para harcıyor şu led olayına. Uzun ömürlü deniyor. Vallahi halojenden daha kısa ömrü var. Daha masraflı. Aydınlatması halojene göre tasarlanmış farda daha kötü hem de

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
M. Asım Kahraman
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Millet deli gibi para harcıyor şu led olayına. Uzun ömürlü deniyor. Vallahi halojenden daha kısa ömrü var. Daha masraflı. Aydınlatması halojene göre tasarlanmış farda daha kötü hem de

Hele yağmurlu havalarda perişan ediyor adamı.

Halojenin yerini asla tutmuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Bende 1 adet h4 led var. Sağlam. Fanını kullanabilirseniz göndereyim ptesi kargo ile. Markasını hatırlamıyorum ama. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Fan bozuldu ise ve değiştiremiyorsanız ısıyı dağıtacak aluminyum pasif soğutuculardan koyabilirsiniz. Eski ekran kartlarında olanlara benzer. 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Valla ben kullanıyorum ilk defa başıma geldi böyle bir olay . Uzunlar da da var 2 senedir bir şey olmadı

Erhan Doruk yazdı:

Fan bozuldu ise ve değiştiremiyorsanız ısıyı dağıtacak aluminyum pasif soğutuculardan koyabilirsiniz. Eski ekran kartlarında olanlara benzer. 

Tşk ederim . Bir yere bakacağım İst da Karaköy de Selanik pasajı var bulamazsam ararım

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

image.png.23c94f95054e9946aca4dc205c476701.png

Burada gizli bir mesaj mı var ?

Ben mi anlamadım ?

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Hasan Karabekiroglu yazdı:

image.png.23c94f95054e9946aca4dc205c476701.png

Burada gizli bir mesaj mı var ?

Ben mi anlamadım ?

Ben yarın gelmiyorum 🙄

diğer konuda zaten “sen gel ayarladık alevli malevli bir şeyler” tarzında konuştular 🤭

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ben yarın gelmiyorum [emoji849]

diğer konuda zaten “sen gel ayarladık alevli malevli bir şeyler” tarzında konuştular [emoji2960]

Kaçabilirsin ama saklananzsın bebişim
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
M. Asım Kahraman yazdı:

Hele yağmurlu havalarda perişan ediyor adamı.

Halojenin yerini asla tutmuyor.

o renk ısısı ile alakalı birşeyç beyaz olursa aydınlatmaz. 4300K led ler var. tam gün ışığı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...