İçeriğe Yönlendir

Türk Telekom ile Sıkıntıdayım

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

deseydin gelip yüzüne hapşururum diye :) şifalar dilerim

Çok teşekkür ediyorum abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Cihaner Öztürk yazdı:

Aynı sorunu TT internette yaşadım. Yoldan ağır kamyon geçtikçe hat kesiliyordu. Binaya superonline gelince 3, 4 ay için 900 tl cayma bedeli ödedim ve fiber İnternete geçtim. Allah beni TT'a mecbur etmesin. Hukuki işler bu ülkede insanı yorar. HGS ile OGS kurumlarının anlaşamamasından dolayı 3 yıl uğraşmama rağmen ceza ödedim. 1 ayın cezası az olur, ödeyin kurtulun.

Not:10 yıl önceki tivubu modemlerini istediler. Allahtan atmamışım. Hiçbir işlerine yaramaz. Tamamen para koparma. Bunu yapan üzülerek söylüyorum DEVLET firması.

İnternetim türk telekomdu, gece 3 de interneti kesiyorlardı, sabaha kadar gelmiyordu, tam oturup internete girdiğim saatte internetim gidiyordu, 2 3 kere aradım "şikayet kaydı oluşturuldu" dan öteye gidemedik. Bi kaç ay önce kapıya Turkcell internet görevlisi geldi, cayma bedelinizi biz ödüyoruz dedi, seni allah gönderdi diyip çay pasta poaça ikram ettim 370 küsür tl lik cayma ücretini ödediler Türkcelle geçtim, fiber kablo çektiler, akşam 6 ya kadar 25 mbps, akşam 6 dan sabah 6 ya 100 mbps internet hızım var. 99.7 mbps çıkıyor hız testinde. 104 tl ödüyorum aşırı memnunum, 4 telefon, 2 tablet, 1 tv, 2 laptop sürekli bağlı, kasma donma yok.

Türk Telekomun kapısının önünden geçmem bundan sonra. 

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ebrar Tüfek yazdı:

Akşam 6 dan sabah 6 ya 100 mbps internet hızım var. 99.7 mbps çıkıyor hız testinde.

Hayırlı olsun Ebrar güle güle kullan... 100 mbps hızı 2.4 GHz'de alabiliyor musun? Bende de Vodafone 100 mbps internet var ama sadece 5GHz bağlantıda alabiliyorum o hızı. 2.4 GHz ile bağlanınca en çok 45-50 mbps görüyor. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Yurdaer Elay yazdı:

Hayırlı olsun Ebrar güle güle kullan... 100 mbps hızı 2.4 GHz'de alabiliyor musun? Bende de Vodafone 100 mbps internet var ama sadece 5GHz bağlantıda alabiliyorum o hızı. 2.4 GHz ile bağlanınca en çok 45-50 mbps görüyor. 

Teşekkür ederim abi, 2.4 GHz de 99.7 mb alıyorum, 5GHz de hiç denemedim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...