İçeriğe Yönlendir

Audi A3 1.6 TDI Sol Far Selektör Atmıyor

İsmail Kurnaz

Recommended Posts

İsmail Kurnaz

Arkadaşlar iyi günler geçtiğimiz günlerde başıma talihsiz bir kaza sonucu sol fardan darbe aldı aracın sol far orjinali ile değişti aracı teslim aldığında 1 dk bir far 1 saniye kapanıp geri yanıyordu ve far bir süre sonra uzunlarda takılı kaldı yeni ampul taktım ancak yine uzunlarda takılı kaldı  elektrikciye gittim kablo tesisatı falan herşeye baktı  sol farı sağ tarafa takınca çalışıyor sağ farı sola takınca çalışmıyor bilgisayara bagladi arıza vermiyor bcm beynine kod attı yine olmuyor bcm beyni arızalı dediler beyinciye gönderdim beyin sağlam diyorlar yapılabilecek ne var daha önce başına gelen tecrübesi olan varmı yardımcı olabilir misiniz 

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Tecrübe etmedim ama sol far tesisatta bir sorun var gibi.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
İsmail Kurnaz yazdı:

Arkadaşlar iyi günler geçtiğimiz günlerde başıma talihsiz bir kaza sonucu sol fardan darbe aldı aracın sol far orjinali ile değişti aracı teslim aldığında 1 dk bir far 1 saniye kapanıp geri yanıyordu ve far bir süre sonra uzunlarda takılı kaldı yeni ampul taktım ancak yine uzunlarda takılı kaldı  elektrikciye gittim kablo tesisatı falan herşeye baktı  sol farı sağ tarafa takınca çalışıyor sağ farı sola takınca çalışmıyor bilgisayara bagladi arıza vermiyor bcm beynine kod attı yine olmuyor bcm beyni arızalı dediler beyinciye gönderdim beyin sağlam diyorlar yapılabilecek ne var daha önce başına gelen tecrübesi olan varmı yardımcı olabilir misiniz 

Bence takılan farda sorun var gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
İsmail Kurnaz

Hepsi kontrol edildi ne sigortası ne tesisatı bu baya antik bir arıza sanirim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

olayın başına dönersek bir hasar var, bu hasarda takılan far solda çalışmıyor , sağa alınca çalışması kafa karıştırıcı , bu denemeyi siz mi yaptınız, elektrikçi veya başka bir usta mı  anlattı denedim diye?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...