İçeriğe Yönlendir

Redmi Note10 Pro - Servis Süreci Nasıl Olmalı?

Yılmaz Ertek

Recommended Posts

Yılmaz Ertek
Ali Uymaz yazdı:

Selamlar aynı marka model telefona sahibiz farklı bir konuda fikirlerinize ihtiyacım var sarji günu tamamlayamiyor sabahtan akşama kadar tasarruf modunda kullanıyorum telefonda mi sorun var sizin kullanımınız nasıl acaba teşekkürler 

pil ile ilgili bir sıkıntı yaşamadık biz.

diğer sorunlar da çok çok azaldı. kamera tamamen çözüldü. 

yakınlık sensörü sık olmasa da arada yapıyormuş bişeyler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ali Uymaz yazdı:

Çağlar abi mobil veriyle kullaniyorum yoğun sayılabilecek Instagram kullanımı mevcut bugün 7 de sarzdan çektim biraz tadilat işi vardı elime çok fazla alamadım su anda yüzde 25 kaldı 

İlk günden itibaren bu şekilde acaba düzelebilir mi fabrika ayarlarına geri dönerek teşekkürler 

Pil ayarlarından neyin ne kadar tükettiğine bakın. Anormal bir şey var mı. Yoksa şebeke çekimi problem oluyor. Yani çekim iyi değilse şarjı sömürüyor. Burada merkezde 6-7 saat ekran süresi aldığım telefon ile köyde 1-1,5 saat ancak alabiliyorum. Hele de internete girince resmen su gibi akıp gidiyor şarj. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
Mahmut Yıldız yazdı:

Pil ayarlarından neyin ne kadar tükettiğine bakın. Anormal bir şey var mı. Yoksa şebeke çekimi problem oluyor. Yani çekim iyi değilse şarjı sömürüyor. Burada merkezde 6-7 saat ekran süresi aldığım telefon ile köyde 1-1,5 saat ancak alabiliyorum. Hele de internete girince resmen su gibi akıp gidiyor şarj. 

Ekran süresi 7 saat 49 dakika kalan sarz yüzde 10 en fazla Instagram tüketmiş yüzde 41 2 saat 42 dakika teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
Selamlar aynı marka model telefona sahibiz farklı bir konuda fikirlerinize ihtiyacım var sarji günu tamamlayamiyor sabahtan akşama kadar tasarruf modunda kullanıyorum telefonda mi sorun var sizin kullanımınız nasıl acaba teşekkürler 
Cihazım bul özelliği var acikmi kontrol edin

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba,

telefonu yaklaşık 2 ay önce eşime aldım.
Xiaomi Redmi Note 10 Pro / 8GB Ram - 128GB hafıza
hepsiburada üzerinden, Cemre İletişim satıcısından, KVK garantili geldi.

eşim, telefon kulağımdayken tuşlara kendi basıyor, sessize alıyor vs dedi. çok sık olmadığı için yanlışlıkla basıyordur dedim.
kamera ara ara açılmıyor dedi, araştırdım, kronik bu sorunları yaşayan bir çok kişi varmış.
çözüm önerisi izledim bir kaç video, bize çözüm olmadı...

şimdi geldik asıl soruya : )
servis için kimi aramalıyım ?
cemre İletişim ? KVK ?
servise giderse yazılım sıfırlayıp geri gönderiyorlar diyen bir kaç yorum okudum. nasıl ilerlemek lazım ?
bu süreç çok uzar mı, telefonsuz kalmak sıkıntı olacak çünkü ?

özetle servise telefon gönderme konusunda acemiyim.
şunlara dikkat et diyeceğiniz başlıklar varsa çok makbule geçer.

teşekkürler şimdiden, iyi akşamlar...

Ekran için şunu diyebilirim sonradan ekran koruyucu çekildi mi ekran sapitmasi tuş basması ondan olabiliyo benim eski cihazım yaşamıştım soktukten sonra düzelmişti ekran yağ gibi kaliyo katman ondan sapıttı riyo

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
Uğur Çınar yazdı:

Cihazım bul özelliği var acikmi kontrol edin

Ekran için şunu diyebilirim sonradan ekran koruyucu çekildi mi ekran sapitmasi tuş basması ondan olabiliyo benim eski cihazım yaşamıştım soktukten sonra düzelmişti ekran yağ gibi kaliyo katman ondan sapıttı riyo

Cihazımı bul açık imiş şimdi kapattık inşallah düzelir Teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
Cihazımı bul açık imiş şimdi kapattık inşallah düzelir Teşekkürler 
Şarjı bıraz sömürüyor o özellik [emoji3]GPS açtığı için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
[mention=21566]Uğur Çınar[/mention] tapatalk imzanızı kapatırmısnız.
Kapattım
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...