İçeriğe Yönlendir

Araç Tercihi

Levent Güzelkalp

Recommended Posts

Levent Güzelkalp
Çağlar Bayur

tercih zevk. ben bunlarda cam tavanlı almazdım, 2015 daha düşük km de olanı seçerdim. hazır da boyalı kavşakta rahat ederdim

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
tercih zevk. ben bunlarda cam tavanlı almazdım, 2015 daha düşük km de olanı seçerdim. hazır da boyalı kavşakta rahat ederdim
Bende sizinle ayni dusunuyorum aslinda abicim ama bu araclatin tavan boyasi cok degisik guvercin pisligi vb durumlardan cok etkileniyor tavan cam olunca bu sikinti kalmiyor. Dusuk km cazip geliyor ama bir yandan piyasa gercegi boyasiz arac sanki 3/ 4 yil sonra satarken kolay okur eger bizde bir sey olmazsa. Bence mekanik onemli olmali lakin bu ay 2 arabamida sattim kimse motora bakima onem vermiyor varsa yoksa boya degisen

Boya Sorununa ornek ilan https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-nissan-bayandan-garaj-arabasi-973843015/detay

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Yakın bir arkadaşım bu aracın bu motorundan çok sıkıntı çekti, garantisi biter bitmez sattı. Kendi deyimiyle "benden çok servis kullandı" diyordu.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Levent Güzelkalp yazdı:

bu araclatin tavan boyasi cok degisik guvercin pisligi vb durumlardan cok etkileniyor tavan cam olunca bu sikinti kalmiyor.

tavanı 500 e boyatırım, cam çatlarsa kaç tl?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
18 000 tl.imis abi serviste en az ik defa komple boyanir herhalde abi araba
Yakın bir arkadaşım bu aracın bu motorundan çok sıkıntı çekti, garantisi biter bitmez sattı. Kendi deyimiyle "benden çok servis kullandı" diyordu.
Alirsak Insallah bizde oyle bir problem olmaz abi
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Çağlar Bayur yazdı:

kasko karşılamıyor mu cam tavan kırılınca acep?

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Furkan Avcı yazdı:

acentayı acile kaldırırlar

• Beğen 1
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Kriterin biri lpg kullanılmamıs takılmamıs bir araç olmalı, aracın motoru açdıgında ellenmiş bir araç olmamalı eskiden parça ucuzdu şimdi parça işçilik çok pahalı youtubede izliyom bir triger zinciri degişimi parça dahil 10  bin tl bir parça boyalı şasesi vs lastik dingili oynamamıs arac tercih et  mümkünse cevren den araç bak hatta 5 fazla ver bidigin araca levent bey 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Furkan Avcı yazdı:

Karşılar da.  Cam tavan cam statüsünde değil.  
Tavan kabul edilir. 

Bir sonraki yıl poliçeyi yenilerken sigortalıyı da acile kaldırırlar 😅

• Beğen 1
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bu araçlardan birine binmiştım büyük jantları vardı. araç normal yolda bile kazık gibiydi. feciydi yani. denemek lazım önce.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Cam tavanlıyı tercih ederim ben olsam... Motor mekanik bildimden değil daha ferah oldugu icin... 

Yalnız şu ilanlarda yazan "Bilmem ne güvencesi ile" yazisini görmekten bıktım artık... Bu devirde Baba oğluna güvenmiyoda sana ne diye güvensin toplasan 100 civata araba için... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Kriterin biri lpg kullanılmamıs takılmamıs bir araç olmalı, aracın motoru açdıgında ellenmiş bir araç olmamalı eskiden parça ucuzdu şimdi parça işçilik çok pahalı youtubede izliyom bir triger zinciri degişimi parça dahil 10  bin tl bir parça boyalı şasesi vs lastik dingili oynamamıs arac tercih et  mümkünse cevren den araç bak hatta 5 fazla ver bidigin araca levent bey 
Evet abi artik lpg olayi bitti cevremde olsa 5 degil 10 fazla verecegin lakin su anda yok ben aldigim gibi en az 3 tane daha cikar ama benim yok malesef su anda mecbur disaridan alacagiz
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çağlar Bayur yazdı:

acentayı acile kaldırırlar

Haziran gibi 500un sadece tavan masrafı 22k civarıydı işçilik vs hariç, şimdi 40 olmuştur 😅

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Ben cam tavanlı olanı seçerdim, hem daha dolu, hem hatasız, hem de beyaz değil. arada ciddi sayılan bir km avantajı olsa da dolu otomobillerimi hep kolay sattım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

1.2 motorların kronik problemi yağ eksiltme. Bence  motor seçeneğini yine gözden geçirin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Cevap veren herkese teşekkür ederim. Bir hafta suren arac arayisim gectigimiz cuma gunu sona erdi . Ozetlemek gerekirse bu zamanda arac almak gerçekten çok ama cok zor. Surekli yukari giden fiyatlar . Sozunden donen satıcılar. Ekspere goturmek istemeyen galeriler artan doviz ve altin fiyatlari derken cok zor bir zaman gecirdim. Mehmet abimin destegi ickn tesekkur ederim basini agirttim . Bursadaki gri olan aracta arkadas ciddi indirim yapti otoraporda negatif bir sek cikmadi. Persembe gecesi hanim ve cocuk ile yolla ciktik sabah 9.30 da 22 plakayi taktik cok sukur.
Bursada edirneye kadar getirip anahtari hanima teslim ettim. 1.2 motor beni epey mutlu etti . Yakit cok onemli degil ama 120 sabit hizda 5-6 arasi yakiyor. Şehir ici tahminim 8 bulur. Bahar ayina kafar jant lastik. ust cita . Sis fari . yan basamak . tesla ekran ve on park sensoru montaji planlıyorum. Araci genelde hanim sehir ici kullanacak okul market vb yilda maksimum 4 bin yapar . Sehir disi tatilinde iye ben kullanirim oda makskmum 4 bin olsa yilda 10 bin kmyi gecmeyiz. Fiestam satildiktan sonra is ev arasi bu siralar havanin sogumadi sebebiyle 81 model emektar ladamizi kullaniyorum havalar isinica yuruyerek gidecegim zaten 2 kmlik yol.
.80163f147d87812adf00fa1c365e5559.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...