İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta 1.4 Otomatik 2.Vitese Düştüğünde Vuruntu

Zeki çetinkaya
Çözüme git Zeki çetinkaya tarafından,

Recommended Posts

Zeki çetinkaya

S. A arkadaslar 2012 model Ford fıesta 1.4 otomatik araç aldım araçta 3den 2 ye düştüğünde vuruntu yapıyor basına gelen varmı çözüm bulabilen oldumu veya araca Bi zarar verirmi

Yorum bağlantısı
Zeki çetinkaya
(düzenlendi)

Ewt r de yok ama d de war sıçrama yapıyı gibi

tarihinde Zeki çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Engin Ugurlu

arkadaşlar aynı sorun bende de var 3 den 2 ye 2 den 1 e geçişte vuruntu var ama hafif yandaki çok hissetmiyecek kadar. Özellikte durma noktasına geldiğinde kasiste kırmızı ışığa yaklastıgında oluyor. Şanzıman yağını değiştirim beyni temizlettim Castrol yağ koydurdum en iyisiymiş ama düzelmedi özellikle araç soğukken daha fazla yapıyor. Yağı değiştiren usta şanzıman hidrolik beyni değişecek dedi. Ondan önce bir ustaya götürdüm oda yağ basıç selenoidi değişecek dedi var mı çözüm bulan

Yorum bağlantısı
Zeki çetinkaya

Bende baktırdım tekrar bunlarda elektronik şanzıman beyni olurmus bide ilk onu denettirmen lazım dio oda kolay bulunmuyor bulsanda geri almıuolarmıs anca elektrikcide bulursa geri iade verebiliomus size hiç böyle bsy diyen oldumu

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • Çözüm
Zeki çetinkaya

Arkadaslar bu sorunun çözümü elektronik şanzıman beyni ben değiştirdim düzeldi aklınızda olsun direk şanzımanın kesinlikle açtırmayn boşa masraf edersiniz ilk beyni denettirin elekteonikcilerde

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Hakan Kutlu

Merhaba bendede ayni problem var kesin olarak elektronik beyinmidir ortalama masraf nedir yardimci olabilecek varsa sevinirim

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ümit Türkel
Zeki çetinkaya yazdı:

Arkadaslar bu sorunun çözümü elektronik şanzıman beyni ben değiştirdim düzeldi aklınızda olsun direk şanzımanın kesinlikle açtırmayn boşa masraf edersiniz ilk beyni denettirin elekteonikcilerde

elektronik beyni nerden temin ettiniz? parça kodu v.s var mı?

Yorum bağlantısı
Ümit Türkel
Zeki çetinkaya yazdı:

şanzıman elektronik beyni tam olarak nerede? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...