İçeriğe Yönlendir

Jetta Silecek

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

Arkadaşlar jetta 2016 model, 1.4 tsi arabamız var. Silecek alacağız bosch marka. Ama sitelerde bi gariplik var uyumluluk sorunu var. Yeteri kadar bilgi bulamıyorum. 

2010 öncesi sonrası jetta’da silecek adaptörü mü değişti? Aloparça’dan almak istiyorum

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Arkadaşlar jetta 2016 model, 1.4 tsi arabamız var. Silecek alacağız bosch marka. Ama sitelerde bi gariplik var uyumluluk sorunu var. Yeteri kadar bilgi bulamıyorum. 

2010 öncesi sonrası jetta’da silecek adaptörü mü değişti? Aloparça’dan almak istiyorum
2010 oncesi zaten Mk5 değil mi?
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

2010 oncesi zaten Mk5 değil mi?

Galiba ama mk5 veya 6 fark mı var. Adaptörleri sanki aynı gibi

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Galiba ama mk5 veya 6 fark mı var. Adaptörleri sanki aynı gibi
Boyutları farklıdır ama. Sendeki araç MK6.
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

En son aldığım bosch silecegin içinden 4 farklı adaptör parçası çıkmıştı hepsine uyumlu olsun diye sanırım. Silecek sepetinde önceki kasa için 600 480 mm 2011 den sonrakilere için ölçü 600 mm 475 mm diyor. 

Yorum bağlantısı
Hamit inan

Aloparca şase numarası ile telde yardımcı oluyor diye biliyorum belki orjinali görürler

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Hamit inan yazdı:

Aloparca şase numarası ile telde yardımcı oluyor diye biliyorum belki orjinali görürler

Verdim. Baktı. Aerotwin uyumlu silecek şu an bizde yok dedi 2016 jetta için. Ama bence üstte linkini verdiğim uyumlu gibi. Nesi farklı olabilir ki

Serkan Maden yazdı:

En son aldığım bosch silecegin içinden 4 farklı adaptör parçası çıkmıştı hepsine uyumlu olsun diye sanırım. Silecek sepetinde önceki kasa için 600 480 mm 2011 den sonrakilere için ölçü 600 mm 475 mm diyor. 

üniversal üretimler

boyut belli zaten. 600-475

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

sileceksepeti.com a baktınız mı?

kaliteli birşey alacakmış...

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Bende ses ve atlayarak silme yaptı.. Faturasını bulamadım.. Geri de veremeyince baska markalara yöneldim.. Suan 2 cift yedek var.. Bundan sonra Ucuz alıp bol değisiyorum.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:

Bosch satiliyor orada?

yahu kalite dedik

gerçek ürün dedik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
yahu kalite dedik
gerçek ürün dedik
Gercek hepsi? Ben hiç sorun yaşamadım.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Valla artık herkesin satış yapabildiği sitelerden bir şey almaya korkar olduk. Silecek takliti kolay yapılabilecek bir şey. 

Neden aloparça? Çünkü direkt olarak ülkenin en büyük yedek parça ithalatçılarından aldıklarını biliyorum. O yüzden orijinal ürün hakkında şüphe duyacağım şeyleri aloparça’dan alıyorum. 

bosch servislerde aero yok. Ecotwin var hem de aero parasına 

bir ke kendime almıyorum. Adam vag sahibi. Silbak mı alayım. O ne öyle sarı güç gibi. Koca W amblemi var önünde arabanın 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan

10-15 TL'lik silecek alıp sık değişiyorum. Beş senedir sıkıntı olmadı. A101 e bol bol geliyor :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bence aynı. Ne diyosun [emoji4] 
Boyut önemli çarparsa ön direğe falan.

Marka tavsiyesi istersen SWF derim.
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Boyut önemli çarparsa ön direğe falan.

Marka tavsiyesi istersen SWF derim.

Boyut belli zaten. 600-475. Adaptörden haber yok :) 

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Sani Gerşon yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:

Bosch satiliyor orada?

Bauhaus'taki bosch aerotwin ile sanayiden aldığım arasında dağlar kadar fark vardı. Artık marketten silecek almıyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Boyut farkı vardır bence. Montaj yerinde bir fark göremedim.

Bosch almıştım 2 sene önce, atmaya kıyamıyordum(o zamanlar ortalama 2 silecek parası vermiştim). Dahada kolay kolay marka silecek almam, hersene kış bası yorumlara bakıp orta sınıf silecek alma taraftarıyım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...