İçeriğe Yönlendir

General Tire 195/65 R15 91T Altimax Winter 3 Oto Kış Lastiği ( Üretim Yılı:2021 ) Önerisi

Fatih Evcin

Recommended Posts

Fatih Evcin
(düzenlendi)

Aracı hafta içi eşim oğlumu her gün okula götürüp getirdiği için kış lastiği almam şart. ( ara sıra da Uludağ' a çıkarım :) ) 

Daha önce bu lastik markasının yazlık versiyonunu kullanmıştım ve memnun kalmıştım . Fiyatı Petlas'a göre bir tık yüksek ama diğer lastiklere göre gayet makul. 

Varsa farklı önerilerinizi de bekliyorum. Teşekkürler.

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Benim lastikçimde bu lastiklerin montaj dahil fiyatı 420 TL (adet)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

https://www.tyrereviews.com/Tyre/General/Altimax-Winter-3.htm

test sonuçları iç açıcı değil, ıslakta fren mesafesi çok uzun. karda/buzda iş yapıyor o ayrı.

şu an en iyi gözüken kış lastiği bridgestone Lm005 790 tl. dağda çok tutulan bir seri olan: lassa snowasy4 470 tl, veya goodyear ug8 430 TL hb sitesinde alınır derim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Lastiği tanımıyorum ama benzer bütçe ile lassa snoways tavsiye ederim abi, mollaaraptan dağ yolunu kullanarak işe gidip geliyorum. Karın çok olduğu günlerde bile sorun yaşamadım. 

6abi8k8.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Çağlar Bayur yazdı:

test sonuçları iç açıcı değil, ıslakta fren mesafesi çok uzun. karda/buzda iş yapıyor o ayrı.

şu an en iyi gözüken kış lastiği bridgestone Lm005 790 tl. dağda çok tutulan bir seri olan: lassa snowasy4 470 tl, veya goodyear ug8 430 TL hb sitesinde alınır derim.

karda iyi olduğunu duymuştum, ıslakta da iyi olması şart çünkü genelde zemin ıslak olacak .

Burak Kuşçu yazdı:

Lastiği tanımıyorum ama benzer bütçe ile lassa snoways tavsiye ederim abi, mollaaraptan dağ yolunu kullanarak işe gidip geliyorum. Karın çok olduğu günlerde bile sorun yaşamadım. 

Ona da bakayım kar çok olduğu zaman geneli iyi anladığım kadarıyla, ıslaktaki performansına bakayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bir de sw4 ün tabanı aynı ölçüdeki diğerlerine göre daha geniş, yakışıklı lastik.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Çağlar Bayur yazdı:

karda buzda %100 nasıl olur abi 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Snoways 4 ün yorumları olumsuz. Hatta forumdan da memnun olmayan bir üye vardı.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Metin Akbal yazdı:

Snoways 4 ün yorumları olumsuz. Hatta forumdan da memnun olmayan bir üye vardı.

Şu anda stokta yok kendi sitesinde.

Metin Uzunoğlu yazdı:

Nokian wrd4 veya wrd5 de bakın derim.

Nokian baştan alırken hata yaptım be hocam. Yazlıkları alırken 4 mevsimini almalıydım :kafa2:

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Fatih Evcin yazdı:

Benim lastikçimde bu lastiklerin montaj dahil fiyatı 420 TL (adet)

Fatih ne alacaksan kara ver al ya mal yok olur ya zam geldi muhabbeti başlar varsa avrupa üretimi godyer olur pirelli olur onlara hankok olur 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Evcin yazdı:

karda buzda %100 nasıl olur abi 

karda buzda iyi notr almış

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Erkan Işık yazdı:

Fatih ne alacaksan kara ver al ya mal yok olur ya zam geldi muhabbeti başlar varsa avrupa üretimi godyer olur pirelli olur onlara hankok olur 

geçen görüştük 400 tl idi adet bugun 420 olmuş yarın 450 herhalde.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Fatih Evcin yazdı:

geçen görüştük 400 tl idi adet bugun 420 olmuş yarın 450 herhalde.

600 yolda

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Havadan anlayan bir abim geldi iş yerime. bu sene kar yapmaz alma hiç diyor :D 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Fatih Evcin yazdı:

Bu sene hava olması gerektiği gibi gidiyor kış erken geldi ayvanın çok olduğu sene kış çok olur derler maşallah bu sene iyi ayva var :D

2. el falan bak o ebatta illaki denk gelir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
Tamer Topaç yazdı:

830 ve 850' yi yıllarca kullandım. Çok iyi fiyat, çok çok iyi lastik.

Pazar günü bayileri dolaştım. Minimum 600 TL fiyat verdiler. O fiyata olmaz diye iddia ettiler :) Hatta alırsan getir montajını ben bedava yapıcam dedi birisi :D :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Pazar günü bayileri dolaştım. Minimum 600 TL fiyat verdiler. O fiyata olmaz diye iddia ettiler :) Hatta alırsan getir montajını ben bedava yapıcam dedi birisi :D :D 

O zaman montaja 😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
(düzenlendi)
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Kaçırmayın. Pazar sipariş verdim diğer araç için, bugün teslim ettiler. Bu fiyat hiç bir bayide yok.

https://www.koctas.com.tr/continental-195-65-r15-91t-wintercontct-ts-870-uretim-yili--2021/p/1000473936

860 ı iki senedir kullanıyorum. Çok harika lastik. Fren mesafesinden 1 kaza önlese bir kaç kez kendi parası çıkmış oluyor zaten.

tarihinde Hamit inan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Evcin yazdı:

hala almadı isen fena, acilen al

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Çağlar Bayur yazdı:

hala almadı isen fena, acilen al

Almadım abi düşünüyorum :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Evcin yazdı:

Almadım abi düşünüyorum :) 

önce al , sonra düşünürsün. ben 2 ay geceleri hb kovaladım, indirimi yakalayıp almıştım lastikleri,

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Çağlar Bayur yazdı:

önce al , sonra düşünürsün. ben 2 ay geceleri hb kovaladım, indirimi yakalayıp almıştım lastikleri,

abi ben General alayım diyorum :D

Montaj balans vs. hepsi içinde 1600 iyi fiyat gibi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...