İçeriğe Yönlendir

15000 km / Yıllık Sıvı Bakım Masrafları

Süleyman Can

Recommended Posts

Yurdaer Elay
Murat Öngür yazdı:

Son yapılan faiş zamlardan sonra fiyatlar fena değil ortalama yani şuan itibari ile , Y.servis iki katına maal olabilir

Kia Aralık ortası gibi arayıp periyodik bakım için 1370 TL fiyat teklifi vermişti. Bugün teklifiniz hala geçerli mi diye aradım. Arkadaşlar bakım fiyatını 2300 TL'ye güncellemişler. Bir miktar indirim olabilirmiş. Teşekkür ederim dedim adam müşteri kaçmasın diye hiç umursamadı bile. Başka bir yetkili servis aynı bakıma 1950 TL fiyat verdi. Bakalım oradan bir indirim alabilecek miyim?  Bir de Kia Fan Sadakat Programları falan var. Hepsi hikaye. Tuttuğunu öpüyorlar. Garanti prangası yüzünden katlanıyoruz mecburen.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Hafta içi Peugeot 308 bakıma girdi klima ve motor temizliği ile birlikte 1500tl tuttu araç 125 bin de bıraktığımız gün aradılar ücretsiz triger değişecek araç 2 gün kalması lazım dediler tamam dedik. Daha önce de adblue deposu iyi niyet garantisinden değişmişti 2016 model araç 150 bin km yağ bakımı ile devam ederiz kısmet olursa

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fatih Keskin yazdı:

Hafta içi Peugeot 308 bakıma girdi klima ve motor temizliği ile birlikte 1500tl tuttu araç 125 bin de bıraktığımız gün aradılar ücretsiz triger değişecek araç 2 gün kalması lazım dediler tamam dedik. Daha önce de adblue deposu iyi niyet garantisinden değişmişti 2016 model araç 150 bin km yağ bakımı ile devam ederiz kısmet olursa

Bu fransızlar garip.  
Benim trigeri de değişmişlerdi. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu fransızlar garip.  
Benim trigeri de değişmişlerdi. 

bence distribütörler biraz hesap kitap yapsa, trigerleri hediye kapsamına alsa, garanti bitiş sonrası araç girişleri %15 artar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Yurdaer Elay yazdı:

Kia Aralık ortası gibi arayıp periyodik bakım için 1370 TL fiyat teklifi vermişti. Bugün teklifiniz hala geçerli mi diye aradım. Arkadaşlar bakım fiyatını 2300 TL'ye güncellemişler. Bir miktar indirim olabilirmiş. Teşekkür ederim dedim adam müşteri kaçmasın diye hiç umursamadı bile. Başka bir yetkili servis aynı bakıma 1950 TL fiyat verdi. Bakalım oradan bir indirim alabilecek miyim?  Bir de Kia Fan Sadakat Programları falan var. Hepsi hikaye. Tuttuğunu öpüyorlar. Garanti prangası yüzünden katlanıyoruz mecburen.

Biz de zam gelir diye yılı dolmadan 10 ay 4000km de aralıkta bakıma soktuk 1500 liraydı ama şimdi hala 1500 lira 😆 boşuna 2 ay erken bakım yaptırdık

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Biz de zam gelir diye yılı dolmadan 10 ay 4000km de aralıkta bakıma soktuk 1500 liraydı ama şimdi hala 1500 lira 😆 boşuna 2 ay erken bakım yaptırdık

Erken bakımın zararı olmaz iyi etmişsiniz :)

Fiyatlar konusuna gelirsek özellikle yetkili bayisi az olan markalar Abdurrahman Çelebi modundalar. Alternatif olmayınca müşteri mecburen istenen meblağları ödüyor istemeye istemeye. Örneğin Kia'nın Ankara'da 2 bayisi var. İkisi de öpüyorlar lakin biri daha çok buse kıvamında diğerini söylemeyim :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

bence distribütörler biraz hesap kitap yapsa, trigerleri hediye kapsamına alsa, garanti bitiş sonrası araç girişleri %15 artar

Devirdaim, V kayışı vs derken aldı kayışın parasını.  Haklısın.  

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...