İçeriğe Yönlendir

2022 Toyota Corolla

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Yurdaer Elay
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Emin misiniz :) 

Elle tutulur bir bu var, bunun da medya ekranı çok eğreti duruyor. Oraya yer açmışsın, sonradan ekran koymuşsun gibi gibi.. :) 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Yurdaer Elay yazdı:

Elle tutulur bir bu var, bunun da medya ekranı çok eğreti duruyor. Oraya yer açmışsın, sonradan ekran koymuşsun gibi gibi.. :) 

medya ekranı ne işe yarar ki? Film izlemiyoruz. O yüzden Mazda ekrana çok önem vermiyor. Başka şeylere odaklanın diyor. Zaten hareket halinde dokunmatiği de kullandırmıyor. 

ekran gerçekten basit olmalı. Toyota’da iğrenç mesela. Küçük olsaydı daha güzel olurdu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

Emin misiniz [emoji4] 

Mazda, japonlar arasinda en avrupalisi bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

medya ekranı ne işe yarar ki? Film izlemiyoruz.

nası ya?? mp4 süz mü uzun yola çıkıyorsun

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

nası ya?? mp4 süz mü uzun yola çıkıyorsun

Biz öyle 8 liraya uzun yola çıkamıyoruz. Gece tek şöför. Mp4 ufukta beliriyor sabaha karşı :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Umut Taşlı yazdı:

kötü jant yoktur, az difüzör vardır :D 

toyota-corolla-difuzor-2019-ve-uzeri__15

bunların egzosları düşüyor.. :D çürük diş gibi... ne ezik insanlar var ya bunları alıp hibrit arabaya takıyor. egzos olmasa iyi duracak belki.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Doğan Arşiray yazdı:

bunların egzosları düşüyor.. :D çürük diş gibi... ne ezik insanlar var ya bunları alıp hibrit arabaya takıyor. egzos olmasa iyi duracak belki.

Biri yazmıştı, şu difüzörü bulanı yakalarsam :biggrin:. Ne gülmüştüm..

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

2019’da çıktı bu işte :) 

2010’u göstereyim isterseniz. Rakiplerinin 2010’larından altta kalmaz yani. 

images?q=tbn:ANd9GcQqpMl5r8Tc89GKcKURL39

şundan çok daha iyi olduğu kesin :) 

images?q=tbn:ANd9GcSJ5F51P_o7LG-hbQMqI7n

ya da bundan 

images?q=tbn:ANd9GcSEUUj7V9BSVMItH2t2G0g

bundan geri değil kesinlikle

images?q=tbn:ANd9GcQwP95HqzcpZm_CuH8E1Z8

Bence hala güzel değil mesela : direksiyon alt tarafındaki tuşlar sonradan eklenmiş gibi duruyor :) vites de keza öyle artı olarak 2010 modellerin çoğunda böyle bir iç mekan yok ülkemizde bu full artı full galiba. Ama kalitesine gelince kimse ona laf edemez dünyadaki en az arıza yapan araçların başında geliyor mazda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Murat Öngür yazdı:

Bence hala güzel değil mesela : direksiyon alt tarafındaki tuşlar sonradan eklenmiş gibi duruyor :) vites de keza öyle artı olarak 2010 modellerin çoğunda böyle bir iç mekan yok ülkemizde bu full artı full galiba. Ama kalitesine gelince kimse ona laf edemez dünyadaki en az arıza yapan araçların başında geliyor mazda

Senin suçun yok. Ceed çok güzel o yüzden beğenmiyorsun.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı
17inc Jantlar değişmiş. Metalik gümüş gri ve galaksi beyaz boya gelmiş. Elmas gri gitmiş. Typ-c giriş gelmiş. Flame pakete ambians aydınlatma gelmiş. Başka değişiklik yok. 

2022-toyota-corolla.jpg

Mazda cx5’e kablosuz şarj geldi demiştim de devrimsel özellik diye gülmüştün abi. Typ-c giriş devrimin devrimi olmuş[emoji23][emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
(düzenlendi)
Tamer Topaç yazdı:

Senin suçun yok. Ceed çok güzel o yüzden beğenmiyorsun.

ceedin içi konsolu çok güzel ilk satın alma sebebim ön konsuluydu sonrasında kronik sorunu olmaması , birde direksiyon alt üst kare olsaydı tadından yenmezdi

ama ben focusun konsolu da beğeniyorum 

tarihinde Murat Öngür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
(düzenlendi)
Mert Gülkokan yazdı:

kronik sorun olarak ceedlerde dieksiyon kaplinin değiştirenleri görüyorum birde kolçağın mandalı kırılıyor onlarda çok büyük sorunlar değil zaten

Kablin plastik malzeme basit işçilik dahil en son 300 tl ye değişiyordu ustası var kapınıza kadar gelip yapıyor ustası ( bende henüz sıkıntı yok )kaplin sorunu tüm kia hyundai modellerinde mevcut sonradan fabrikalar bu sorunu giderdiler, kolçak mandalıda 40 ila 50 tl gibi bir fiyatı var bende oda sıkıntı olmadı daha. Asıl kronik sıkıntı ceed ve i30 lar da cam tavanlarda geçmeyen ıslık sesi 100 km yi geçtikden sonra ses hissediliyor , Allahtan ben cam tavan sevmiyorumda almadım :) 

tarihinde Murat Öngür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

2019’da çıktı bu işte :) 

2010’u göstereyim isterseniz. Rakiplerinin 2010’larından altta kalmaz yani. 

images?q=tbn:ANd9GcQqpMl5r8Tc89GKcKURL39

şundan çok daha iyi olduğu kesin :) 

images?q=tbn:ANd9GcSJ5F51P_o7LG-hbQMqI7n

ya da bundan 

images?q=tbn:ANd9GcSEUUj7V9BSVMItH2t2G0g

bundan geri değil kesinlikle

images?q=tbn:ANd9GcQwP95HqzcpZm_CuH8E1Z8

Mazda diyorum bende. Diğer araçları kullanım yaşadım. Mazdayı kullanmadım ama bu şekilde olmasını isterdim bende. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...