İçeriğe Yönlendir

Qashqai Sis Farı Aliexpress Sizce Hangisini almalı

Levent Güzelkalp

Recommended Posts

Levent Güzelkalp

Merkese Merhabalar ;

Hanımın aracını visia donanımlı 2016 model Qashqai Pek Lazım olmasa da tampondaki plastik kapaklarının görüntüsü hoşuma gitmediği için sis farı almak istiyorum . Türkiyede Nette Pek denk gelmedi o yüzden aliexpress üzerinden almak istiyorum. Epeydir Bu siteden alışveriş yapmamıştım. Şimdi Sizlere Sorum Hangi Ürünü alsam sorun yaşamam   . Fikir Verirseniz Memnun olurum . Cevaplar için Şimdiden Teşekkür ederim.  Satıcılarda Parça Parça var lakin ben tam set almak istiyorum . Far , Tesisat , Role, Düğme , Çerçeve gibi

İlk Ürün

İkinci Ürün 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Ledli olanı bence alma abi. Hoş durmayacaktır. 

İlk ürün orjinal görünümünde ve ihtiyaç olduğunda ledli olana göre daha çok iş yapacak. 

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Oğuzkan Erışık yazdı:

Ledli olanı bence alma abi. Hoş durmayacaktır. 

İlk ürün orjinal görünümünde ve ihtiyaç olduğunda ledli olana göre daha çok iş yapacak. 

valla abi ben ledli almayı hiç düşünmemiştim . ama o ilanda ledsiz olanda var 629.38 TL olan ledsiz galiba . Bende seninle aynı düşünüyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sanıyorum ki Megane2 sis farları uyacaktır. Yurtdışına bakmak gerekmeyebilir.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
+1   ledsiz olan daha yakışıklı
Bende oyle düşünüyorum abicim
Sanıyorum ki Megane2 sis farları uyacaktır. Yurtdışına bakmak gerekmeyebilir.
Evet abi cok benziyorlar olabilir ama cerceve idi dugme idi yine yurt disina yonelecem olurda sonrasinda sadece far kismi lazim olursa megan secenegi aklimda
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Farlar yakıldığında net led li olanlar daha güzel görünecektir , ama ledsiz olanlar daha iyi ışık verir ve orj görüntüsü verecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...