İçeriğe Yönlendir

10.000 TL’ye Kadar Laptop Tavsiyesi

Bünyamin Göksu

Recommended Posts

Bünyamin Göksu
Çağlar Bayur

laptopta şunu anladım ki, hangi firma fan ve macun temizliğini ücretsiz yapıyor ise, hangisinin servisi burun kıvırmıyor tlefonda bile destek veriyor ise hangisinde kendiniz açıp ssd ram vs ilavesi yapınca garanti bitmiyor ise, hangisinde klavye sökmeden arka kapağı rahataç açılabiliyor ise onu almalı, uzun ömür açısından. ben monster derim.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Ofis amaçlı kullanacaksanız sadece 2 şeye dikkat edin.

Batarya ve klavye dizaynı.

Ben mesela Enter tuşu düz olan klavyeleri kullanamıyorum.

Enter tuşu dikey ve büyük olacak.

Home - End - PgUp - PgDn tuşları saçma sapan yerlerde olmayacak.

hele hele excel kullanıyorsanız saçma dizaynlı klavyelerde epey sorun yaşayabilirsiniz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Son 1 yılda bir çok arkadaş öneri istedi, en az 10 tane Monster aldık, hepsi çok memnun kullanıyor... Rakamlar ne düzeyde bilmiyorum ama 1-2 bin daha eklenirse ortalama bir monster alınabilir diye düşünüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Zincirkıran

https://www.hepsiburada.com/hp-rebak-amd-ryzen-5-4500u-8gb-512gb-ssd-156-fhd-freedos-tainabilir-bilgisayar-27s17ea-p-HBV00000YI0GW?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail

bunun gibi bir model dediğiniz işleri ziyadesiyle görür, 1 2 bin lira da cebinizde kalır. diğer modeller de güzel elbette ancak kullanmayacağınız harici ekran kartına, depolama alanına, ram e falan fazladan para vermeye gerek yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Çok temiz bir 2.el M1 işlemcili MacBook Air edinin. :) Isınmıyor, fan yok, pili bitmiyor, ekran şahane, hafif, hızlı, serin, kaliteli, içerik canavarı, touchpad muazzam... ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bünyamin Göksu
Çağlar Bayur yazdı:

laptopta şunu anladım ki, hangi firma fan ve macun temizliğini ücretsiz yapıyor ise, hangisinin servisi burun kıvırmıyor tlefonda bile destek veriyor ise hangisinde kendiniz açıp ssd ram vs ilavesi yapınca garanti bitmiyor ise, hangisinde klavye sökmeden arka kapağı rahataç açılabiliyor ise onu almalı, uzun ömür açısından. ben monster derim.

Bütçeyi biraz daha artırıp Monster bakacağım dediğiniz artıları da olunca güzel bir seçenek gibi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tercih meselesi , ama garanti ve servis imkanları iyi, telefonda destek hizmetleri de çok iyi. çift fan olması beni bile serinletiyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

tercih meselesi , ama garanti ve servis imkanları iyi, telefonda destek hizmetleri de çok iyi. çift fan olması beni bile serinletiyor

abi telefon destekleri iyi ancak o telefonda ilk karşılamada konuşan adamı değiştirmeliler.

servislerinin iyi olduğunu da pek düşünmüyorum. Fatih için kulaklık almıştık geçen yıl bu zamanlar. kulaklık güzel kullanışlı ancak gövdeye giren yerden kablo dışarı çıktı. ne yaptı isem sıkıştıramadım. gövdede bulunan plastik ile kablo birbirinden ayrılıyor içindeki ince kablolar görünüyor. servise gönderdim gelen cevap yenisi alın oldu. tamir edemiyorlarmış. garanti kapsamında çekme uzama koparma yok hatalı ürün diyorum yenisi alın diyorlar. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

geçen yıl bu zamanlar. kulaklık güzel kullanışlı ancak gövdeye giren yerden kablo dışarı çıktı.

laptop vs harici logitech bile garantide sıfır, benim joystikin garantide olduğunu bile ispatlayamadım mesela.... öyle kaldı , logitech seri no istio, eee diyorum stikte seri no basmıyorsunuzki.... :rofl: kaldı ööllleeee, uçak hafif sağa yatıyor, trimle ayarlıoz anca

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

laptop vs harici logitech bile garantide sıfır, benim joystikin garantide olduğunu bile ispatlayamadım mesela.... öyle kaldı , logitech seri no istio, eee diyorum stikte seri no basmıyorsunuzki.... :rofl: kaldı ööllleeee, uçak hafif sağa yatıyor, trimle ayarlıoz anca

Öbür kanada ağırlık bağla biraz modifiye yap 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...