İçeriğe Yönlendir

90 Derece Açılı Priz

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Akülü makinada ne gazı cahil herif

otomotiv 48 sene geride abisi

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
otomotiv 48 sene geride abisi

25yıl önceki teknolojiyi arabaya koyup yola çıksak Elon'u üzermiyiz?
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Akıllı bu makineler.  Her şeyi hesap ediyor [emoji4]
Akıllı olsalar o tükkana girmezlerdi..

Akülü makinada ne gazı cahil herif
Gaz ya da benzeri yok mu bunda?
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Akıllı olsalar o tükkana girmezlerdi..

gebze balıkesir kaç dak?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
gebze balıkesir kaç dak?
Ne ile abi?
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Bazı arkadaşlar da vitrine delik açamayıp duvarı kırıyor karşı odadan hat çekiyor. Kim olduğuMu asla söylemem
Mesela ben, ihtiyaç ise duvara ince ince kanal için açar sonra kale kim içine beyaz çimento mis, üzerinde aynı boya [emoji106]bitişik odalarda priz ihtiyacı varsa ara duvara bir delik prizin hemen arkasına denk getirerek bir priz yuvası iş bitti. Yıllardır uygun malzeme kullanarak sıkıntısızca kullandım. Servet bey sanırım mobilya kesmekten iyidir. Ayrıca bu uygulamaları ev kendiminse yaparım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Gaz ya da benzeri yok mu bunda?

Akülü var bizde ya da hibrit
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ne ile abi?

Mesela pasat
Mesela ben, ihtiyaç ise duvara ince ince kanal için açar sonra kale kim içine beyaz çimento mis, üzerinde aynı boya [emoji106]bitişik odalarda priz ihtiyacı varsa ara duvara bir delik prizin hemen arkasına denk getirerek bir priz yuvası iş bitti. Yıllardır uygun malzeme kullanarak sıkıntısızca kullandım. Servet bey sanırım mobilya kesmekten iyidir. Ayrıca bu uygulamaları ev kendiminse yaparım.

Kendi evimde 5cm iç çapı olan delik var. Yanlız açarken murç ile dalınca duvarın öteki yanında 20cm açıklık oldu [emoji16]
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Akülü var bizde ya da hibrit
Asansörü indirip kaldırırken yatırırken vb hız ayarı sabit mi? Onu merak ettim.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Asansörü indirip kaldırırken yatırırken vb hız ayarı sabit mi? Onu merak ettim.

Oransal. Joystick ne kadar hareket ederse pompa motoru ve kumanda valfi o kadar açılıyor. Üstündeki yük sensörüne göre öne veya arkaya eğimi kısıtlıyor. Residual kapasite hesabı yapıyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Kendi evimde 5cm iç çapı olan delik var. Yanlız açarken murç ile dalınca duvarın öteki yanında 20cm açıklık oldu [emoji16]
Dsg mi pasat öyle ise korkmaya gerek yok. Muhtemelen arıza falan yapar [emoji14]
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

İşte fark orada ben kırma işini maragozların kalem dediği tahta saplı agaç yontma ıskarpelası ile tık tık layarak kırıyorum. Sırf duvara zarar vermemek için
Resimde en dar uçlu ıskarpelayı bu gibi işler için almıştım. 60dbb5492c3a9ddea7c512c7b67bdbb4.jpg
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...