İçeriğe Yönlendir

12.000 TL’ye Kadar Oyun için Laptop Tavsiyesi

Metin Mankal

Recommended Posts

Çağlar Bayur

vesile ile oyun dendi mi, amd ciyim, nimetleri çok , çift kanal ram ile , bir tıklıyorsun %25 performans cepte

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

vesile ile oyun dendi mi, amd ciyim, nimetleri çok , çift kanal ram ile , bir tıklıyorsun %25 performans cepte

Amd anakart ve işlemci öner abi 

bakalım fiyat uygunsa akşam alacam 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Sani Gerşon yazdı:

Etrafımda bir çok kişiye aldırdım, kimsede böyle sıkıntılar olmadı? Kaç senelik bi cihazdan bahsediyoruz?

@Önder Özcan @Servet Aydın yazar şimdi.

Senin hdd değişmi yaptırdığın canavar değil mi? Uçuyor alet 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

Intel'de DDR2 ram'lerde bile vardı yahu :D 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Amd anakart ve işlemci öner abi 

bakalım fiyat uygunsa akşam alacam 

intelde deneyimim yok

amd de B450 chipset alınır

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Monster alabilirsiniz. 

Apple ürünlerine yanaşmayın. Gereksiz ve pahalı. 

Monster yoksa uygun fiyatlı (fiyatları şu an net bilmiyorum) Asus alabilirsiniz. Herhangi bir modeli. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Benim monster hikayem şöyle başladı. 

Sahibinden sitesinde ikinci el garantisi devam eden bir cihaz aldım. i5 ve gtx1650ti donanımlı. Çalıştırmak için power butonuna 2-3 kez basmak gerekiyordu tetik almıyor. 

Servise randevu alıp götürdüm 2-3 ay kalmıştı garanti bitmesine. Anakartında sorun varmış yeni cihazla değişim teklif ettiler. Bende onlara karşı teklifte bulundum. Sitenizden baktım şu model var şu konfigrasyona yükseltmek istiyorum aradaki farkı vereyim o modeli gönderin. Kabul ettiler 2750 TL ödedim. i7 ve 3060 lı cihaz geldi :) Tavisye ederim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sani Gerşon yazdı:

Ne alındı?

Kampanyalı ucuz ne varsa aldım. 

Msi h510 m 

10105f cpu

Crulolo 16 gb ram

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Valla ben 8000 tl ile yola çıktım, dolar her saat değişkenlik gösterdiği için fiyat sürekli yükseliyordu.

Sepete eklediğim ürünü satın dahi alamamıştım fiyat değişmesi sebebiyle.

maalesef 20 günde 24599 tl ye çıkınca 17900 tl ye ikinci elini almak zorunda kaldım.

Monster tulpar V24.1 aldım.

https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t7-v24-1/

12 bin tl ye sıfır oyun laptobu almak biraz zor gibi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
Muhammet Ali Deli yazdı:

Monster alabilirsiniz. 

Monster yoksa uygun fiyatlı (fiyatları şu an net bilmiyorum) Asus alabilirsiniz. Herhangi bir modeli. 

Apple ürünleri fazlasıyla uzun ömürlüdür, gereksiz pahalı olan leğen plastiği su gibi güç tüketen çöp intel işlemcili bilgisayarlardır. :) Fiyat performansa vurduğunuzda bugün alacağınız intel 3 yıl sonra can çekişecekken Apple ürünü yanından ok gibi geçecektir :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Apple ürünleri fazlasıyla uzun ömürlüdür,

yok öyle olmuyor, aynı yıl ürünü 2006-2007 asus hala ok gibi çalışabilirken , macbook güncelleme alamadığı için yutuba bile girmiyor. win7 yükledik mecburen mp3 falan dinliyoruz anca

Ali Darbaz yazdı:

Crulolo 16 gb ram

2x8 umarım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
Çağlar Bayur yazdı:

yok öyle olmuyor, aynı yıl ürünü 2006-2007 asus hala ok gibi çalışabilirken , macbook güncelleme alamadığı için yutuba bile girmiyor. win7 yükledik mecburen mp3 falan dinliyoruz anca

2x8 umarım

Neden girmiyor ? 2007 Macbook Beyaz cihazı dayıma verdim :) Çıtır çıtır tarayıcı,film,müzik işlerini hallediyor :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Neden girmiyor

güncelleme yoksa girmem dior

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

Mac os x hangi sürüm yüklü? Güncellenmiyor mu?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

Mac os x hangi sürüm yüklü? Güncellenmiyor mu?

en son sani ye yolladım, win7 ile geri yolladı... o derece. bu modellerin bir ksıım anakartı güncelleme almıyor aynı modelde alan da var (rus hekır grubu bile olayı çözemedi )

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Metin Mankal yazdı:

Arkadaşlar iyi akşamlar..Yeğen üniversite öğrencisi..3 gündür darladı beni..Laptop alacaklar..Oyuncu bilgisayarı olsun diyor başka bir şey demiyor..Bütçeleri max. 12 bin..Ne tavsiye edersiniz ne alsın bu kızan..Bi yardım lütfen..

Bilgisayar mühendisliğinde hocamız gelsin döveyim dedi dersiniz..

şaka bir yana HD ekran olmalı, 16GB hafıza olmalı, yeni jenerasyon i5 olmalı. Üstünü istediği her laf için bir sopa.

Muhammet Ali Deli yazdı:

..

..

Kullamayan bilemez. Mersedes gibidir geri dönüşü yok. 

Çağlar Bayur yazdı:

Bi sıkıntı var bunların en eskileri bile çalışıyor hala. Bende 1986 model var bi tane çalışan. seri porttan TTY maile bakabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

maile bakabilir.

hocam maile telefonla da bakarız da , ios unda safari de işletmiyor, bu seriler böyleymiş 2007 early birşey

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

opera mopera bişey yüklenir.

cıks olmadı

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

cıks olmadı

eski silikon graphics iş istasyonu var. bi denemeli ne yapacak.. netscape felan.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

en son sani ye yolladım, win7 ile geri yolladı... o derece. bu modellerin bir ksıım anakartı güncelleme almıyor aynı modelde alan da var (rus hekır grubu bile olayı çözemedi )

PowerPC işlemci mi var acaba? Gerçi öyleyse win7 yüklenir miydi emin değilim.

2006-2007 ekstrem bir konu ama amaç iş yapmaksa f/p oranı halen çok iyi mac'lerin. Biz gözümüz kapalı alıp kullanıyoruz, servis de acayip arkasında duruyor cihazların. Garanti bittikten sonra bile para vermeden çok işlem yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

PowerPC işlemci mi var acaba?

işlemci değil, o sene 2 tip anakart çıkıyor, bu talihsiz modeli, bizim çocuk kod yazmak için kullanıyordu zaten , onun harici işlem yapmadı, cem abisi hediye etmişti

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...