İçeriğe Yönlendir

Marşpiyeldeki Pas Lekeleri

Ramazan Alptekin

Recommended Posts

Ramazan Alptekin

Marşpiyeller ufaktan paslanmaya başladı ne yapmam gerek ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kaportacıya göstermeli , ilave saç parça mı kayanatacak o karar verecek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Alptekin
Çağlar Bayur yazdı:

kaportacıya göstermeli , ilave saç parça mı kayanatacak o karar verecek

Abi onlar yapıldı komple marşpiyeller değişti. Ama paslanmalar başladı ufak ufak

Yorum bağlantısı
Ramazan Alptekin
Koray Demir yazdı:

İşlem yapılan yere gösterdiniz mi ne diyorlar?

Abi adam normal diyo birde artislik yapıyor es geçtim bende. Macun çeksem sağlam olurmu acaba

Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)

Zorlu bir alan. Kazıdıkça altından daha büyük paslı bir tablo ortaya çıkabilir sorunu kökten halledebilmek için ehil ellerde müdahale şart diyorum olsa geçici çözümler üretilebilir.

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ramazan Alptekin yazdı:

Abi adam normal diyo birde artislik yapıyor es geçtim bende. Macun çeksem sağlam olurmu acaba

Daha önce tamir ettirdiğinde pası doğru düzgün temizlemek yerine macun sürdükleri için bu kadar çabuk paslanıyor zaten. Sonuç değişmez. Macunun altında pas artmaya devam eder. Sonra macunlar dökülmeye, çatlamaya, pas kusmaya başlar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Ramazan Alptekin yazdı:

arkadaş bir de artislik yapıyor hee , yaparken parayı cebe indirirken bir şey yok ağam paşam, yaptığı işte sıkıntı olduğunda artistik yapıyor böyle kişileri meşe odunu ile tanıştıracaksın aslında ama başını belaya soktuğuna değmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Temizlenip yeniden boyanmalı. 

Temizlenemeyecek kadar kötü ise, yenilemek gerekebilir. 

Temizlenmeden macun çekilmesi bir işe yaramaz.. içten çürümeye devam eder. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ramazan Alptekin yazdı:

Abi onlar yapıldı komple marşpiyeller değişti. Ama paslanmalar başladı ufak ufak

dış saç mı değişti? içerisi ne durumda idi? saç preste mi  basıldı mı, yedek parçadan mı geldi?

Yorum bağlantısı
Ramazan Alptekin
Çağlar Bayur yazdı:

dış saç mı değişti? içerisi ne durumda idi? saç preste mi  basıldı mı, yedek parçadan mı geldi?

Saç komple yedek parcacidan alınıp değişti abi. Astarini boyasını atmış ama işte hafif paslanmalar başladı

Çağlar Bayur yazdı:

Ben marşpiyelin içine 5 kilo pütür döktüm. İçten çürümesi zor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ramazan Alptekin yazdı:

Saç komple yedek parcacidan alınıp değişti abi. Astarini boyasını atmış ama işte hafif paslanmalar başladı

Ben marşpiyelin içine 5 kilo pütür döktüm. İçten çürümesi zor

birşeyler ters gitmiş foto varmı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...