İçeriğe Yönlendir

Fiat Sedici Suzuki Sx4 Vitara P0500 vss Malfunction

Çağlar Bayur

Recommended Posts

İlkay Başaran
Sanayideki bilyacıda, Sx4 veya Sedici ön bilya diye mi istedik parçayı yoksa universal bir parça mıydı? Yani aynı bilyayı kullanan başka markar var mı? Sx4 e özelse bilyacıda bulmak da hoş olmuş.
Yok abi. Renault vel satis 3.0 Dci krank rulmanı diye istiyoruz ve bu geliyor. Sistemde bug var. :crazy:
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Fiat kırması Suzuki ileriki süreçte çok uğraştıracak gibi. Boyası bozuk olup kendi ellenmemiş olan daha evladır 🙉

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Önder Özcan yazdı:

Sanayideki bilyacıda, Sx4 veya Sedici ön bilya diye mi istedik parçayı yoksa universal bir parça mıydı? Yani aynı bilyayı kullanan başka markar var mı? Sx4 e özelse bilyacıda bulmak da hoş olmuş.

Öteki tarafı söküp bunun aynısından ver yeğenim demiş.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bilyada abs farkı nasıl oluyor? Poryada görmüştüm absli/abssiz farkını bunda da öyle mi?

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

Ben anaokulunda soba kenarında kızlarla takılıyordum o zaman emoji57.png
İlkokulda okul sobalıydı. Bahçeden bir kucak kar getirip üstüne koyduk. ÇAAAT diye ikiye ayrıldı üst kapak. Sonra bir dayak atıyorlar ki terapi gibi..

sobamıza sıfır motor yapılmıştır, kar topu çiziği nedeniyle abartılmış ağır hasar kayıtlıdır.

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
düzeltme: ileti tekrarı
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Önder Özcan yazdı:

bilya basit bir parçadır, universal kullanılan da var, ama hangisi hanigisne onu ben bilmem , mesela land /volvo/bmw aynı gibi. abs okuyucusu üsütnde olnan var olmayan var, olmayanlarda, sensör ayrıca bir bilezikten okuyor

Köksal Yılmaz yazdı:

Bilyada abs farkı nasıl oluyor? Poryada görmüştüm absli/abssiz farkını bunda da öyle mi?

porya amortisörün alt ucunun bağlandığı parça, bilya da göbeğinde olur, porya ömrülüktür, bilya değişir, disk değişir. arkalar da içine gömülü olabilir, ona da porya denmez aslında.

Koray Demir yazdı:

Fiat kırması Suzuki ileriki süreçte çok uğraştıracak gibi. Boyası bozuk olup kendi ellenmemiş olan daha evladır 🙉

zaten bir tek o bilyayı  değişmişler onu da ellerine yüzlerine bulaştırmışlar, bir de fren balatası kale idi, facia birşey,di onu da fredo ile değiştik. gerisi fabrikasyon . h4 soketini sermaik falan taktım onu da yazmaya gerek yok .

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

kış lastiği alındı mı

noterden çıkıp lastikçiye gittim, 2 ay öncesine göre %100 arttı fiyatları.

üstündeki yazlıklar sıfırdı ancak ebadı yanlıştı, onları da sattım bile

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Bakım işi ehil olmayan ellerde sıkıntı , çaba ve sonuç Elinize Sağlık.

Test cihazını Merak ettim...

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Köksal Yılmaz yazdı:

Yillar once Fiesta S kullanirken sag on bilya degismistim, Abs li diyerek almistik bilyayi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

Yok abi. Renault vel satis 3.0 Dci krank rulmanı diye istiyoruz ve bu geliyor. Sistemde bug var. :crazy:

😒

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...