İçeriğe Yönlendir

Koltuk Isıtma Pedleri Tavsiyeler Deneyimler

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Merhabalar,

Kış kendini gösterdi. Koltuk ısıtma pedleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Memnun kaldıklarınızı paylaşırsanız bir ya da iki tane almayı düşünüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çok sıcak oluyor diye cam açıyorum 2 km sonra. atmosferik benzinli

• Beğen 5
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Hocam yaklaşık 2 3 haftadır kullanıyorum. Car comfort marka. 2 kademeli, termostatlı. 55 derecenin üzerine çıkarsa kendini kapatıyormuş, alt aınırı hatırlamıyorum somra geri açıyor. Oturunca rahatsızlık vermiyor. Isıtması çok hızlı ve çok güzel ısıtıyor. Ürün satışa kapalı şuan. İş yerinden birine daha aldık. Yarın bakar onun linkini yazarım. Onun da sistem aynı marka farklı. Ama tek çakmak çıkışından 2 minder kullanmayın diyor üretici ve satıcı. Ürünün içine kıyafet etiketi gibi yazmışlar. 115 liraya almıştım ben. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hamit inan
(düzenlendi)

Geçen sene a101 den almıştım. Cakmakliga takılıyor iki kademesi var. Anında sıcacık oluyor. Denk gelirseniz tavsiye ederim 

https://www.google.com/search?q=a101+koltuk+ısıtma&oq=a101+koltuk&aqs=chrome.3.69i57j0i512l8.5064j0j7&client=ms-android-xiaomi-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=0b0Lipyq0keV2M

tarihinde Hamit inan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
(düzenlendi)

Hyundai-Era sağolsun derin dondurucu koymuş. 

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
  • Mutlu 8
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Zenginler girmesin konuya abiler 😃

Mert Yeldan yazdı:

Vw sağolsun koltuk ısıtma koyup bir de masaj özelliği koymuş. 

Selim Bilgin yazdı:

Audi sağolsun 4 koltuğa koymuş. 🔥

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Mehmet hocam benzer bir ürün bende araştırıyorum, İnternette bazı ürünlere baktım yorumlarını inceledim. Bazı ürünlerde aşırı ısınmadan koltukta delinme sorunu yaşayanlar olmuş, 

risk alıp alamadım. Bir arkadaşım bauhause da satılan koltuk ısıtmayı kullanıyor çok memnun ama 300 tl ye yakın bir fiyatı vardı. Paraya kıyıp alamadım.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mert Yeldan yazdı:

Vw arkaya niye koymamış :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Piranha kullanıyorum. A201’de ucuzken almıştım iki tane. İki kademe ayarlı. Termostatlı. Çok ısınınca kısa süre kapanıyor sonra tekrar açılıyor. Düşük ayarda çalıştırıyorum. 2-5 derece istanbul soğuğunda kaloriferi açmadan 20dk üşümeden montla sürebiliyorum. Pedin ısıtma performansı için bu bilgi önemli. 

Koltuk yakma delme falan olmadı. Bi de kaliteli bi çakmaklık çoklayıcı aldım. İkisini birden kıllanıyorum sürekli. İlk başta 3a çekiyor ama sonra 2 ampere düşüyor. High-low arasında fazla fark yok. Ben low’da çalıştırıyorum. 

üstüne oturmadan denerseniz “ısıtmıyor bu yağğğ” diyebilirsiz. Fakat oturunca ne kadar ısıttığını hatta en son termostat açmadan önce azcık cızlattığını da göreceksiniz. Tahmini 50 derecelere kadar ısıtıyor. 

çalıştıktan 1dk sonra ufaktan sıcaklığın gelmeye hissettiriyor. 3-4dk’da tam ısıtmaya başlıyor. 

images?q=tbn:ANd9GcSUg00ZIUT09scbSIzz69H

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

#sırtçantalıvelet'de var ama hanımın clio'sunda yok bende araştırdım denk gelmedi bana,  birde gidilen yol kısa olunca hızlı ısınan lazım bana

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Vw arkaya niye koymamış :) 

Ufak araba olduğundandır.

Bi tane exclusive passat vardı bizde, gerçek deri + 4 ısıtma vardı. :) 

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Mert Yeldan yazdı:

Ford sağolsun  koltuk koymamış,sandalyeyle idâre ediyoruz 😀

• Beğen 1
  • Mutlu 8
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Audi sağolsun 4 koltuğa koymuş. [emoji91]

Landda hem 4lü koltuk ısıtma hemde webasto olduğunu demişmiydim?

Hocam karbon ısıtıcı olanlar dayanıklı ve çok hızlı ısınıyor. Landda 3 yıldır tık demeden çalışıyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

bende alayım diyorum da çakmaklığa bağlı olacak unutursam ne yaparım onu düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Fatih Evcin yazdı:

bende alayım diyorum da çakmaklığa bağlı olacak unutursam ne yaparım onu düşünüyorum.

Ben bazen unutuyorum bir problem olmuyor. Ama takılı bırakmamakta fayda var abi.

Oğuzkan Erışık yazdı:

Yarın bakar onun linkini yazarım.

Benim aldığım ürün bu

https://www.trendyol.com/techmaster/arac-oto-koltuk-isitma-minderi-12v-cakmaklik-girisli-p-66562535?boutiqueId=61&merchantId=113703

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Servet Aydın yazdı:

Landda hem 4lü koltuk ısıtma hemde webasto olduğunu demişmiydim?

İngilizleri severiz.

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Oğuzkan Erışık yazdı:

Ben bazen unutuyorum bir problem olmuyor. Ama takılı bırakmamakta fayda var abi.

Benim aldığım ürün bu

https://www.trendyol.com/techmaster/arac-oto-koltuk-isitma-minderi-12v-cakmaklik-girisli-p-66562535?boutiqueId=61&merchantId=113703

TechmasterAraç Oto Koltuk Isıtma Minderi 12v Çakmaklık Girişli  diyor üründen memnun iseniz bende sipariş geçeceğim. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Fatih Evcin yazdı:

arabayı ben kullansam olur aslında :D 

Sökmezsen araba yanar diye göz korkutup rahatlıkla kullanılabilir :D 

Talha Bilgi yazdı:

TechmasterAraç Oto Koltuk Isıtma Minderi 12v Çakmaklık Girişli  diyor üründen memnun iseniz bende sipariş geçeceğim. Teşekkür ederim.

Ben çalışmasından ısıtmasından çok memnunum. 1 dk sonra sıcaklık hissedilmeye başlıyor. 3 dk sonra bacaklarım ve belim ısınıyor.

Minderin heryerinde ısıtma mevcut değil ama bunu bilin. sırt kısmında sıcaklık daha az. 

Tek kötü yanı bağlama kemerleri mindere zayıf tutturulmuş, benim bir tanesi dikişinden çıktı. Alınca terzide sağlamlaştırılırsa gayet iyi olur.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Unutulursa ne olur? Stop halde çakmaklığa güç gelen arabalarınız değerinin çok altında alınır :) 

bir de pedler var. Orijinal koltuk kılıfının altına koyulmak için. Biraz zahmetli ama o şekilde olunca düğmesi oluyor. Kılıf şeklinde olmuyor. O daha güzel aslında. @Doğan Arşiray yapmıştı sanırım. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...