İçeriğe Yönlendir

Güncel Akü Fiyatları 2022

Gencay Bengli

Recommended Posts

Alpay Sumer

ben kapatan tayfadanım.. Sevemedim.. ha ısık cok uzun ise  veya trafik problemi varsa  manuel ss yaptırıyorum..

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Güncel 72 amper mutlu indirimle birlikte 895 lira  iade akü olmadan.

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Murat Gedik yazdı:

1_1722_2.jpg

https://www.ensonhaber.com/ic-haber/akusu-3-kez-calinan-otomobilin-sahibi-isyan-etti-2016-12-06

Kayınbabam değildir 🙂 

Aslında sabitleme aparatı da varmış. İhtiyacı olan olablir diye koyuyorum buraya. 

41RJ43gmSML._AC_.jpg

41DHyKE+2bL._AC_.jpg

41h5BQzUmTL._AC_.jpg

Bunlar Kelebek Somun Çok kolay sökülür 🙂

Alpay Sumer yazdı:

ben kapatan tayfadanım.. Sevemedim.. ha ısık cok uzun ise  veya trafik problemi varsa  manuel ss yaptırıyorum..

Bende hiç kullanmayanlardanım tedirgin ediyor 🙂 .

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Aytac Sakal yazdı:

Bende hiç kullanmayanlardanım tedirgin ediyor 🙂 .

Hizli devreye giren arac ise sorun yok.. ama baygin olunca tedirginlik yapar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Alpay Sumer yazdı:

Hizli devreye giren arac ise sorun yok.. ama baygin olunca tedirginlik yapar..

Şehir içinde dışında hiç kullanmıyorum.

Uzun Yolda Turbo yağlama teorisi var Örneğin Ankaradan çıktınız Afyonda Dur Kalk trafiğe girdiniz SS Turboya zarar verirmi yağlamayı kesermi ? Bu konuda tartışmalar var doğrusu nedir merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Aytac Sakal yazdı:

Şehir içinde dışında hiç kullanmıyorum.

Uzun Yolda Turbo yağlama teorisi var Örneğin Ankaradan çıktınız Afyonda Dur Kalk trafiğe girdiniz SS Turboya zarar verirmi yağlamayı kesermi ? Bu konuda tartışmalar var doğrusu nedir merak ediyorum.

Ben zaten sıcak, yoldan gelmis bir motorun aniden kapatılmasının yanliş oldugunu düsünüyorum.. huyumdur yoldan gelince bi 5 dk kadar rolanti calistiririm.. Bahsettiginiz durumda buna benzer bir durum..Uzun süre durmayacagım guzergahta acıyorum..Duracaga yakın kapatıyorum. ters calıstırıyorum.. Ha kısa mesafe ise Trafik yogun veya bekleme süresi fazla ise kullanıyorum.. ama ufak tefek dur kalklarda deaktif durumda..

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)
Alpay Sumer yazdı:

Ben zaten sıcak, yoldan gelmis bir motorun aniden kapatılmasının yanliş oldugunu düsünüyorum.. huyumdur yoldan gelince bi 5 dk kadar rolanti calistiririm.. Bahsettiginiz durumda buna benzer bir durum..Uzun süre durmayacagım guzergahta acıyorum..Duracaga yakın kapatıyorum. ters calıstırıyorum.. Ha kısa mesafe ise Trafik yogun veya bekleme süresi fazla ise kullanıyorum.. ama ufak tefek dur kalklarda deaktif durumda..

Bende sizin gibi yaz kış uzun yolda Benzinliğe dahi girsem 1 dk kadar rölantide çalıştırıyorum.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
yazım hatası
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Aytac Sakal yazdı:

Bende sizin gibi yaz kış uzun yolda Benzinliğe dahi girsem 1 dk kadar rölantide çalıştırıyorum.

Siz bana uymayın.. Ben abartı seviyorum 😄

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Alpay Sumer yazdı:

Siz bana uymayın.. Ben abartı seviyorum 😄

Aslında bende severim 🙂 . Yapım tedirgin 🙂.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Aytac Sakal yazdı:

Alpay Sumer yazdı:

Hırsızlar başka bir şahin ile gelip 10 sn de çalıp gidiyorlar. Bu kelebek vidaları sökmekle uğraşacaklarını düşünmüyorum. Eğer gece gelirler ise belki sökerler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alpay Sumer yazdı:

Yarım saat daha iyi sanki :) 

• Beğenme 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yarım saat daha iyi sanki :) 

Yok o fazla.. 5 - 8 ideal gibi..

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

SS akü 1500 lira civarında. SS’li araba 10-15 senede kaç akü değiştirir acaba? Şehir içinde bol ss yapan arabalardan konuşursak?

2017 ocak ayında takılı varta agm start stop aküm 5 yılı doldurdu. Son 1.5 senedir start stop devreye girmiyor. Öyle gittiği yere kadar devam modundayım; çünkü fiyat aralığı şu aralar 1800-2200 civarında.

Sabah stop halde voltaj: 12.2V

Marş anında: 11.6 V

Hareket halinde: 14.8V

Bilgi olsun diye yazayım dedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...