İçeriğe Yönlendir

Hediye mi Bela mı?

Fatih Evcin

Recommended Posts

Fatih Evcin

Arkadaşım benim seveceğimi düşünüp pikap hediye almış. Polo smart diye bir marka

Çok kaliteli bir şey değil ama muhtemelen pikap çalacak :)

Daha önce ne kullandım ne bilgim var ?

Pikap nereden bulacağım ?

Var mı aramızda pikapçı :) 90ca0e3c4978628ce3f4d2487e2a56fb.jpg

• Beğen 5
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Hediye gelmiş :) Retro görünümlü modern bir müzik kutusu işte :)  Bir plak temin edilip denenebilir :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Sana hediye edilen alet pikap, o aletin çaldığı şey plak. Çok güzeldir, dinlemesi keyiflidir.

100 taneden fazla orjinal 25-30-40 yıllık, bir kaç tane de yeni alınmış plağım var. Plaklar rahmetli kayınpederimden kaldı, pikapı da ben geçen sene aldım. Bu çin malı pikaplar tabi ki eski güzel pikapların yerini tutmaz ama, hiç yoktan iş görür.

Fotoğraf açıklaması yok.

• Beğen 12
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

Sana hediye edilen alet pikap, o aletin çaldığı şey plak. Çok güzeldir, dinlemesi keyiflidir.

100 taneden fazla orjinal 25-30-40 yıllık, bir kaç tane de yeni alınmış plağım var. Plaklar rahmetli kayınpederimden kaldı, pikapı da ben geçen sene aldım. Bu çin malı pikaplar tabi ki eski güzel pikapların yerini tutmaz ama, hiç yoktan iş görür.

Fotoğraf açıklaması yok.

Küçük ibo var mı? Little Ibo

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Acil pikap hediyesine ihtiyacım var.  Kullanmıyorum sıkıldım ortadan kalksın bu diyen varsa kabul ederim. :)

• Beğen 4
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Küçük ibo var mı? Little Ibo

@İlkay Başaran Gör gör millet pilap hediye ediyor. alayım 2 litre benzin?

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

@İlkay Başaran Gör gör millet pilap hediye ediyor. alayım 2 litre benzin?

Tünele giriycepcüp şak şuk

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Dinlemesi çok zevklidir. Yeni plakların yanı sıra eski orijinal plaklar bana daha kaliteli geliyor. ccf32dda888c5b9bbbf18ee4067bdc00.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fatih Evcin yazdı:

Arkadaşım benim seveceğimi düşünüp pikap hediye almış. Polo smart diye bir marka

Çok kaliteli bir şey değil ama muhtemelen pikap çalacak :)

Daha önce ne kullandım ne bilgim var ?

Pikap nereden bulacağım ?

Var mı aramızda pikapçı :) 90ca0e3c4978628ce3f4d2487e2a56fb.jpg

Yazanlardan anladığım kadarıyla, hoparlör yok.. Amfi yok.. Bunu aux ile başka bir amfi yada cihaza bağlaman lazım ses alabilmen için.. 

Ayrıca, dinleyebilmek için plak alman lazım.. 

45'lik sıfır basılmıyor galiba.. 33 lük bulursun.. onlar da tanesi 200 lira civarında. 

Eski 45'lik istersen kadıköye falan bakmalısın.. Kadıköyde eski 33'lükler de aranan şeyler değilse ucuz satılıyor.. (ikinci el tabi) 

Önder Özcan yazdı:

Fotoğraf açıklaması yok.

Sende çok fazla fazlaymış.. Dinimiz paylaşmayı emreder. 

Paylaş benimle. 

• Beğen 1
  • Beğenme 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kendi hoparlörü vardır, genelde telden bluetoth ile bağlanıp teldeki mp3 leri de bundan dinleyebilirsin

bazı modellerde plaktan usb ye kayıt ta var. çıt çıt iğne sesi de gelir kayıt içine , ama blok kayıt yapar şarkı şarkı ayrımaz.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yazanlardan anladığım kadarıyla, hoparlör yok.. Amfi yok.. Bunu aux ile başka bir amfi yada cihaza bağlaman lazım ses alabilmen için.. 

Ayrıca, dinleyebilmek için plak alman lazım.. 

45'lik sıfır basılmıyor galiba.. 33 lük bulursun.. onlar da tanesi 200 lira civarında. 

Eski 45'lik istersen kadıköye falan bakmalısın.. Kadıköyde eski 33'lükler de aranan şeyler değilse ucuz satılıyor.. (ikinci el tabi) 

Yeni nesil (bazı eski nesillerinde) pikapların hoparlörleri üzerinde Mehmet Ağbi. Daha kaliteli ses istenirse önde ve arkada ses çıkışları mevcut.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Blutut var ondan çalıyorum şimdilik .
Yalnız şarkılarda çıt çıt ses yok :(

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Evcin yazdı:

Blutut var ondan çalıyorum şimdilik .
Yalnız şarkılarda çıt çıt ses yok :(

plak?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Plak ayarında sadece Plak olur, pikapta pikap olacak ama...

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Bakın ben pikap istemiyorum ama her türlü plak hediyeniz kabul edilir.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Yahu kara kış herkesi etkilemiş. Burada mezarcılık böyle mi yapılırdı [emoji3]

Belalı pikaplariniz değerinde alınır.

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Çağlar Bayur yazdı:

kendi hoparlörü vardır, genelde telden bluetoth ile bağlanıp teldeki mp3 leri de bundan dinleyebilirsin

bazı modellerde plaktan usb ye kayıt ta var. çıt çıt iğne sesi de gelir kayıt içine , ama blok kayıt yapar şarkı şarkı ayrımaz.

Birebir tarif etmişsin abi. Bendeki dediğin gibi. Klasik Çin mantığı, donanım olarak ne koyabiliyorsan koy: Usb, bluetooth, kayıt, elektriksiz (kendi piliyle) çalışma, usb den powerbankla çalışma, aux in, pc bağlantısı, kulaklık çıkışı- ayrıca line out (ses çıkışı). Kayıt denedim tüm plağı (bir yüzünü) tek şarkıymış gibi kaydetmişti sanırım.

Servet Aydın yazdı:

Önder evini biliyorum

Farkındayım ve ben de yapabileceklerini biliyorum, Sedef portif yazsam gelir di mi kargo :( :sorry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Önder evini biliyorum

gelip alayım seni veya ben sana geleyim sen tek başına git?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Önder Özcan yazdı:

Birebir tarif etmişsin abi. Bendeki dediğin gibi. Klasik Çin mantığı, donanım olarak ne koyabiliyorsan koy: Usb, bluetooth, kayıt, elektriksiz (kendi piliyle) çalışma, usb den powerbankla çalışma, aux in, pc bağlantısı, kulaklık çıkışı- ayrıca line out (ses çıkışı). Kayıt denedim tüm plağı (bir yüzünü) tek şarkıymış gibi kaydetmişti sanırım.

Ben sevmiyorum bu tür pikapları.  
klasiklere talibim.  Bana plak ver.  

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mehmet Ozyurek yazdı:

Acil pikap hediyesine ihtiyacım var.  Kullanmıyorum sıkıldım ortadan kalksın bu diyen varsa kabul ederim. :)

N1 ruhsatlı mı?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Göktürk yazdı:

N1 ruhsatlı mı?

Yok :) 

Sony, pioneer vb olanlardan.  

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
gelip alayım seni veya ben sana geleyim sen tek başına git?

Yine mi yaa
Farkındayım ve ben de yapabileceklerini biliyorum, Sedef portif yazsam gelir di mi kargo [emoji20] :sorry:

Gelir gelir
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Önder Özcan yazdı:

abi ben zaten bir tane daha pikap alayım evde canı sıkılmasın tek başına diye konu açmıştım. Plak çok. :D 

Çağlar Bayur yazdı:

plak?

yok bulutut var . onda ses olmaz mı? :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...