İçeriğe Yönlendir

İstanbul - Güneydoğu Yol Durumu

Selim Bilgin

Recommended Posts

Selim Bilgin

Haftasonuna bilet aldım, bi Adıyaman'a gidip geleceğim. Aslında arabayla gidesim vardı, geçen hafta yollar çok kötüydü diye uçak bileti aldım.

Canım arabayla gitmek istiyor aslında.

Yol durumları nasıl? Bilgisi olan var mı? Adana-Antep arası açıldı mı? Bolu vs.?

Gereksiz macera ve masraf mı olur?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Kış lastiğin varsa git arabayla. Osmaniye’ye kadar yol açık temiz durumda. Kar var ama yol temiz. Bugün arkadaş gitti. 

Bolu iki şerit açıkmış

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Antep’e kadar otoyol. Çok sıkıcı :) kar olmasa bile don olayı var. Hızlı da gidersen risk barındırıyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bilet de almışsın. tek gideceksen araba gereksiz olur artık. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bilet de almışsın. tek gideceksen araba gereksiz olur artık. 

Tek gideceğim, araba neredeyse 3 katı pahalıya geliyor.

Orada da araba var.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Antep’e kadar otoyol. Çok sıkıcı :) kar olmasa bile don olayı var. Hızlı da gidersen risk barındırıyor

Vakit olsa eski yoldan gitmişliğim çok Pozantı'yı Nurdağı'nı filan :) 

Mert Yeldan yazdı:

Kış lastiğin varsa git arabayla. Osmaniye’ye kadar yol açık temiz durumda. Kar var ama yol temiz. Bugün arkadaş gitti. 

Bolu iki şerit açıkmış

Var tabi kış lastiksiz intihar olur o yola çıkmak.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

3 katı oluyorsa uçakla git. Ama uçakla da rötar olacak saatinde kalkmayacak onu da koy göz önüne. Eğer rötar olursa bilet iadesi + bir miktar tazminat alırsan bas arabayla git 😂

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mert Yeldan yazdı:

3 katı oluyorsa uçakla git. Ama uçakla da rötar olacak saatinde kalkmayacak onu da koy göz önüne. Eğer rötar olursa bilet iadesi + bir miktar tazminat alırsan bas arabayla git 😂

2x1250 = 2500 KM'de yakıt + otoyol giderleri + yemek olarak düşününce bayağı bi tutar bence. :D 

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Valla yarıyıl tatilinde Maraştan Ankaraya gitmeye gözüm yemedi..Buralar bildiğin gibi değil..Şehir içinde kar 1 metreye yaklaştı..Yolu açsalar da bir poyraz geliyor yine kapatıyor yolu..Kar yağmasına gerek yok yani..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Antepte ki amcam ile konuştum az önce, otobüs ile bile yolculuk yapamıyorlar terminaller biletleri ertelemiş gidecekleri yere gidemiyorlar. Bu havada çivili lastik ancak kurtarır doğunun ve iç Anadolunun durumu tehlikeli. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Selim Bilgin yazdı:

Tek gideceğim, araba neredeyse 3 katı pahalıya geliyor.

Orada da araba var.

Vakit olsa eski yoldan gitmişliğim çok Pozantı'yı Nurdağı'nı filan :) 

Var tabi kış lastiksiz intihar olur o yola çıkmak.

Maceraya gerek yok. Uçakla git. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

uç gitsin, kuatroya biz bakarız :wub: carhotel lazımsa

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Selim Bilgin yazdı:

Haftasonuna bilet aldım, bi Adıyaman'a gidip geleceğim. Aslında arabayla gidesim vardı, geçen hafta yollar çok kötüydü diye uçak bileti aldım.

Canım arabayla gitmek istiyor aslında.

Yol durumları nasıl? Bilgisi olan var mı? Adana-Antep arası açıldı mı? Bolu vs.?

Gereksiz macera ve masraf mı olur?

Bolu dagı en kötüde bile istanbuldan iyi idi acık selim bey istanbulda sıkıntı yazlık lastikle kara yakalanmak 

Tek gidiyorsanız bence hiç ugrasmayın araçla 1000 km vardır kış günü uçakla devam edin 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

4x4 otomobil pardon kanatsız uçağım olacak. Kim tutar beni

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Sık sık yakıt ve hatta yedek yakıt almak gerekir araç ile gidilecekse. Zaman zaman yol sıkıntı çıkarsa da bol da keyfi olur. Zaman sıkıntısı yoksa araçla gidin derim. Bugün bizden bir arkadasimiz 2 uçağı ile Adana'dan İstanbul'a gelmek istedi. En son yarım saat önce eve girmişti. Uçaktan inmek için bile 2.30 saat beklediler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ
(düzenlendi)

Uçakla gitmek mantıklı olabilir ama dönüşte uçağın Çorlu’ya, Ankara’ya inme durumu da olabilir.

tarihinde Sühan Bozdağ tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozkan çoban

Bence Kendi aracınızla gidiniz sistem quattro ise düşünmek bile vakit kaybı olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sühan Bozdağ yazdı:

Uçakla gitmek mantıklı olabilir ama dönüşte uçağın Çorlu’ya, Ankara’ya inme durumu da olabilir.

Bir olayı bitti istanbul’da

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Eğer arabayla gitmeye karar verirseniz konuyu fotoğrafsız bırakmayın :D 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

ooov Quatro varmıydı A6 da. 

Sanki piste çıkacak :) don buz kar kapanma ihtimali olan yollar. Ben hayatta arabayla gitmem bu vakitte

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

bilet almışsanız gerek yok arabayla riske girmeye kar olmasa bile % 100 buzlanma ve don vardır her türlü risk.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Sanki piste çıkacak :) don buz kar kapanma ihtimali olan yollar. Ben hayatta arabayla gitmem bu vakitte

Ooo.. .Varya ne giderim hayatta kaç defa böyle bir eğlence çıkar karşına adamın.  Hyatın tek düze olmuş monotonluğundan kurtulmak için mükemmel fırsat. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...