İçeriğe Yönlendir

Huawei Mate 20 Cam Değişimi

Eren Babayiiğit

Recommended Posts

Eren Babayiiğit

Arkadaşlar merhaba huawei mate 20 lite telefonumda ekran camı kırıldığı için cam değişimi yaptırdım sonrasında ekrana kendi kendine basma başladı ekrana kendi kendine basarken tuş kilidini kapatıp tekrar telefonu açınca sorun bir süre düzeliyor. Yaptırdığım yer cam değişiminden dolayı değil diyerek masrafı artırmaya çalışıyor dokunmatik entegresinden olabilirmiş vs diyerek masraf açıyor. Bu durumla karşılaşan ve çözüm bulan oldu mu veya tavsiye edeceğiniz tamir yeri var mı. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

gövdesi eğrilmiş olabilir telefonun. iphone da başıma gelmişti. ekran sıfır ve orijinal olmasına rağmen sorun vardı. kçşelerinden terse doğru bükmüştüm telefonu düzelmişti.

Yorum bağlantısı
Eren Babayiiğit
Doğan Arşiray yazdı:

gövdesi eğrilmiş olabilir telefonun. iphone da başıma gelmişti. ekran sıfır ve orijinal olmasına rağmen sorun vardı. kçşelerinden terse doğru bükmüştüm telefonu düzelmişti.

Bükülme falan yok bildiğim kadarıyla ekran değişmedi sadece cam değişti. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

tamam zaten dokunmayi algilayan sey ekranin uzerindeki baska bir katman. Yuzey gerilimine duyarli.

Yorum bağlantısı
Eren Babayiiğit
Tahir İlter yazdı:

Orjinal mi takılan ürün? 

Orijinal değil büyük ihtimalle 

Yorum bağlantısı
Eren Babayiiğit
Tahir İlter yazdı:

Ondan kaynaklı bir sıkıntı da olabilir. 

Ondan kaynaklı büyük ihtimalle ama yapan yer farklı sıkıntı olabilir diyerek para talep ediyor 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

geçmiş olsun....

şunu unutmayın, bir cep telefonu bir kez tamir görüdümü işi biter :   yaptırıp satarsınız, bu iş böyledir, yırtınsanızda en hassas işide yapsanız araba turbosu gibi tamir gören bu aletler asla fabrikasyon gibi olmaz, markada farketmez bu arada...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Cihangiroğlu yazdı:

geçmiş olsun....

şunu unutmayın, bir cep telefonu bir kez tamir görüdümü işi biter :   yaptırıp satarsınız, bu iş böyledir, yırtınsanızda en hassas işide yapsanız araba turbosu gibi tamir gören bu aletler asla fabrikasyon gibi olmaz, markada farketmez bu arada...

Neden :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

ayponsuz ayponsuz yazmış işte

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

ayponsuz ayponsuz yazmış işte

1 tane çekmecede attığım oğlanın beğenmediği, bir tane hanımda yeni ama beğenmediği ve birde ipad air2 var arada telefonun şarjı biterse bakıyorum :)

haaa bundan sonra kesin ayponsuzum,  vursan almam, hem sevmiyorum hemde o parayı vermem, seninde vereceğini sanmam :)

Mehmet Ozyurek yazdı:

Servete sor anlatsın, ekran çokta dert değil aslında esas diğer kısımlar önemli, bu tür cihazlar ilk günki gibi olamaz... mesele pinpon yenilenmiş aletleri sattı tazminat ödeyecek şimdi, sebeb hem milleti kandırdı hemde asla sıfırı gibi olamayacağı, mahkeme kararı net....

Doğan Arşiray yazdı:

çünkü bunlar daha iyi günlerimiz de ondan :D

aynen öyle, her zamanki gibi haklı çıkacağım, inşşallah çıkmam diyim ama.... :) gerçi görünen köy klavuz istemez ama...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim şarj girişi bozuldu kabloyu tutmuyordu.. Yaptırdım. mis gibi oldu be :) 

Şarjı bozuldu diye atalım mı ayfonu yani. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bundan sonra kesin ayponsuzum,  vursan almam,

bek ne dediydim emmmiiiiii

Mehmet Ozyurek yazdı:

nedir bu androculardan çektiğimiz yahu

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Ali Cihangiroğlu yazdı:

geçmiş olsun....

Aldığım hafta Huawei marka  telefonu düşürüp ekranını kırdım. Yetkili servise gönderip değişimi yaptırdım. 3 sene ben kullandım tanıdığım birine sattım hala kullanılıyor. Doğru yerde yapıldıktan sonra birsey olmaz... 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Tahir İlter yazdı:

Aldığım hafta Huawei marka  telefonu düşürüp ekranını kırdım. Yetkili servise gönderip değişimi yaptırdım. 3 sene ben kullandım tanıdığım birine sattım hala kullanılıyor. Doğru yerde yapıldıktan sonra birsey olmaz... 

ekran hariç, orjinal olduktan sonra olur, elektronik kısımda ise sök tak bile olsa kaldır at derim ben...

Çağlar Bayur yazdı:

bek ne dediydim emmmiiiiii

Andro candır dejavularla işim olmaz, geriden hiç gelemem :tongue:  ayrıca ben değilim kullanan dikkat et, gerçi bizde kullananlardan biri attı aleti, diğeride cezalı, zorla aldırttı pişman, şimdi pert olana dek kullanacak mecburen, habire günce... pardon düzeltme alıyor cihazı, yakında pert olur zaten, ondan sonra oda dönecek Androya :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Sif cam değişimi iş gormuyo bende yaptırmıştım sonra komple ekran değiştir dim tutmuyo

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

onlar basit şeyler, ama telefon açıldı, daha ileri gideyim, açıldımı satarım ben bu aleti, ayfona gelince, atatcaksın tabii, mecbur kalacaksın zaten :D

telefon kullan at cihazdır, unutmayın.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Ali Cihangiroğlu yazdı:

telefon kullan at cihazdır, unutmayın.

rolls royce lar da atılır ama 50 -80 sene sonra, kilyo mu bu 5 seneden tangır tungur her yeri zırıldasın

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

rolls royce lar da atılır ama 50 -80 sene sonra, kilyo mu bu 5 seneden tangır tungur her yeri zırıldasın

kilyoya laf etmek için örneğin iyi olmuş, ee anca kurtarır :D  

telefon kullan at cihazdır, başka şey değil, nedir başka ömür boyumu saklıycaz, araba başka şeydir, örnek yanlış kardiş :tongue:

Not: 3-4 senesi kaldı satıcam zaten, sonra Allah izin verirde ülkede düzelirse tam elektiriğe geçerim artık, yada bu zamlar böyle giderse satarım olur biter...

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

merak etme artık ayponda type c oluyor, şimdi bittiniz siz :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

tam elektiriğe geçerim artık,

prizde her daim elektrik olacak sanıyorsun yani? put in den kaçarken lpg li şahin mi? tesla mı tercih ederdin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

prizde her daim elektrik olacak sanıyorsun yani? put in den kaçarken lpg li şahin mi? tesla mı tercih ederdin

ikiside değil, nükleer kullandıysa zaten buharız, yok kullanmadı o düşünsün, uzaktan zımbalarım valla...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...