İçeriğe Yönlendir

Mondeo: MK2 den MK3 e Geçiş

Mücahit Erdem

Recommended Posts

Aydın Sert

Hayırlı olsun. Çok şık :nazar:

Kazasız belasız günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Mücahit Erdem
Oğuzkan Erışık yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullanın

Aydın Sert yazdı:

Hayırlı olsun. Çok şık :nazar:

Kazasız belasız günlerde kullanın.

Sağolun. Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

:nazar: Kazasız belasız kullanın. O gruptan tanıyorum bu aracı. Temiz bakıyordu sahibi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mücahit Erdem
:nazar: Kazasız belasız kullanın. O gruptan tanıyorum bu aracı. Temiz bakıyordu sahibi.
Teşekkür ederim Tamer bey. Mk2 yi yeni aldığım zamanlarda sizin boogeyman da ilandaydi. Bir kaç defa telefonda görüştük sizinle, arkadaşıma alacaktık sizin aracı. Arkadaşın babası galerici mantığıyla baktığı için aldırmamisti. Hala pişman almadığına, keşke seni dinleseydim de alsaydım diye.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Mücahit Erdem yazdı:
Tamer Topaç yazdı:

Teşekkür ederim Tamer bey. Mk2 yi yeni aldığım zamanlarda sizin boogeyman da ilandaydi. Bir kaç defa telefonda görüştük sizinle, arkadaşıma alacaktık sizin aracı. Arkadaşın babası galerici mantığıyla baktığı için aldırmamisti. Hala pişman almadığına, keşke seni dinleseydim de alsaydım diye.

Hayırlısı her şeyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Mondeo MK 3 Tdci, bilenin bakanın elinde çok keyifli bir araçtır (Ben aracımı çok özlüyorum). Aksi halde çok baş ağrıtır. En çok dikkat etmeniz gereken enjektörlerdir ve sakın Delphi enjektör tezgahı olmayan (MK 3 Tdci tecrübesi olmayan) birine baktırmayın. Yağ soğutucu termostatını orjinal alın ama, yine de 1 yıl dayanacaktır. Diğer bir husus ise, gergi, kayış ve kasnaklardır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Mk3 arabanın kralıdır geçen ben de iki termostat I orijinalleri ile değiştirdim 1 ay dır binmiyorum yarın bi kullanayım
Siz e de hayırlı olsun

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mücahit Erdem yazdı:
Tamer Topaç yazdı:

geçen başka bir yerde mevzusu oldu, yine bir amca diyorki: mondy alma yeğenim, parçası pahalı, ne alayım demiş? güzel bir kartal varmış tavsiye etmiş

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Hayırlı olsun bildiğim bi araba gule gule kullanın.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Asla vazgeçemeyenlerden. Sakın satma Harun. Çok pişman olursun.

Fatih Keskin yazdı:

Mk3 arabanın kralıdır geçen ben de iki termostat I orijinalleri ile değiştirdim 1 ay dır binmiyorum yarın bi kullanayım
Siz e de hayırlı olsun

Olsa da binsek :wub:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mücahit Erdem
Siz e de hayırlı olsun
Teşekkür ederim. Termostat değişimi sonrası hararet göstergesi sabitlendi mi
geçen başka bir yerde mevzusu oldu, yine bir amca diyorki: mondy alma yeğenim, parçası pahalı, ne alayım demiş? güzel bir kartal varmış tavsiye etmiş
Mondi alternatifi kartal olur abi zaten. Kartaldan daha yüksek uçan olmaz [emoji1]
Teşekkür ederim. Hepimiz güle güle kullanalım inşallah.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Dinçel

Hayırlı olsun, güzel diri duruyor aracınız. Görmüştüm face deki grupta bende. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Çağlar Bayur yazdı:

Kartalda boya var mıymış?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mücahit Erdem
Hayırlı olsun, güzel diri duruyor aracınız. Görmüştüm face deki grupta bende. 
Teşekkür ederim sağolun. Daha güzelleri sizlerin olsun
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Tam ortaya geliyor hararet göstergesi ne aşağıya ne yukarıya şimdilik çok iyi oldu

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Önder Özcan yazdı:

Boyasız araba olur mu? Olursa da, pembemsi gibi bir şey olur.

Fatih Keskin yazdı:

Tam ortaya geliyor hararet göstergesi ne aşağıya ne yukarıya şimdilik çok iyi oldu

Orjinal yağ soğutucu termostatın ömrü 1-1,5 yıl Abi maalesef.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Keskin yazdı:

uzun yolda anlaşılır o

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

25 bindeymiş. Eşek damından çıkartmışlar. Hiç daha önce kullanılmışını görmenin nasip olmadığı bir araba kuş serileri.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

İki araç da buradaki çoğu kişinin sahip olduğu ve gönlüne taht kuran araçlardır.

Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Fatih Keskin yazdı:

bi ankara yapalım o zaman

Çağlar Bayur yazdı:

ege mevsimindeyiz

Yakmıyor ya gezin

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mücahit Erdem
İki araç da buradaki çoğu kişinin sahip olduğu ve gönlüne taht kuran araçlardır.
Hayırlı olsun.
Teşekkür ederim. Bende kolay kolay vazgeçemem mondiden
Yorum bağlantısı
Alişan YILMAZ

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...