İçeriğe Yönlendir

Telefon İçin Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi?

Bekir Çelik

Recommended Posts

Alptuğ Özcan
Cihat Küçükay
(düzenlendi)
Alptuğ Özcan yazdı:

Yok canım ne yetkilisi :hohoho: Sadece kullandığım bir kulaklık, ama ben kulakiçi silikonlu modelini kullandım. Ses kalitesi iyidir, şarjı uzun gider. Telefondan ayar programı yoktur. Mikrofon sessiz ortamlarda iyidir, ama dış ortamlarda gürültüyü de aldığı için kötüdür. 

Sizin verdiğiniz modellerde (bütün bu tarz kulaklıklar için) sesi fazla açarsanız dışarı verir. Ortam sesi bazen müziği bastırır. Onun dışında diğer özellikleri aynıdır.

Ama madem bu tarz seviyorsunuz, o zaman aşağıdaki gibi kulaklıklar ilginizi çeker sanırım :fiuw:

https://pt.aliexpress.com/item/1005005248638946.html?gatewayAdapt=glo2bra

tarihinde Cihat Küçükay tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Cihat Küçükay yazdı:

Yok canım ne yetkilisi :hohoho: Sadece kullandığım bir kulaklık, ama ben kulakiçi silikonlu modelini kullandım. Ses kalitesi iyidir, şarjı uzun gider. Telefondan ayar programı yoktur. Mikrofon sessiz ortamlarda iyidir, ama dış ortamlarda gürültüyü de aldığı için kötüdür. 

Sizin verdiğiniz modellerde (bütün bu tarz kulaklıklar için) sesi fazla açarsanız dışarı verir. Ortam sesi bazen müziği bastırır. Onun dışında diğer özellikleri aynıdır.

Benim asıl amacım telefon görüşmelerinde ve sosyal medya gezerken kullanmak, işe arabayla gidip geldiğim için kulaklıkla müzik dinlemem.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Cihat Küçükay yazdı:

Ama madem bu tarz seviyorsunuz, o zaman aşağıdaki gibi kulaklıklar ilginizi çeker sanırım :fiuw:

https://pt.aliexpress.com/item/1005005248638946.html?gatewayAdapt=glo2bra

Sesi dışarı vermesinden hiç hoşlanmam. Normalde kablosuz kulaklığa da gerek yok ama şimdi serviste müzik dinlemek için bir tane aldım ben de. Dün baktım biraz, sesi iyi olsun, çok kaba olmasın, silikonlu olsun, mikrofonu iyi olursa diye bakınca bunu buldum. Baktım, stokta da 8 tane kalmış, hemen aldım. Kargo bedava. 950 liraya geldi. Aslında çift sürücülü bir şey baktım ama çok kaba duruyorlar. 

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09W9JXFPV/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A2GWPL8X56YGR2&psc=1

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Mahmut Yıldız yazdı:

Sesi dışarı vermesinden hiç hoşlanmam. Normalde kablosuz kulaklığa da gerek yok ama şimdi serviste müzik dinlemek için bir tane aldım ben de. Dün baktım biraz, sesi iyi olsun, çok kaba olmasın, silikonlu olsun, mikrofonu iyi olursa diye bakınca bunu buldum. Baktım, stokta da 8 tane kalmış, hemen aldım. Kargo bedava. 950 liraya geldi. Aslında çift sürücülü bir şey baktım ama çok kaba duruyorlar. 

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09W9JXFPV/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A2GWPL8X56YGR2&psc=1

Güzel seçim. Benim eski çift sürücülü kulaklığım buydu. Efsane müzik kalitesi ve güzel mikrofonu vardı. 

Ama şimdi çift sürücülü hangisi iyidir derseniz, KZ ve Klipsch derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Cihat Küçükay yazdı:

Güzel seçim. Benim eski çift sürücülü kulaklığım buydu. Efsane müzik kalitesi ve güzel mikrofonu vardı. 

Ama şimdi çift sürücülü hangisi iyidir derseniz, KZ ve Klipsch derim.

Blitzwolf olanı daha önce burada önermişlerdi. İsim farklıydı ama aynı kulaklık. Bence kaba duruyorlar ama sesi güzeldir tabi. 

Diğerleri de pahalı. 1000 lira psikolojik bir sınırdı benim için, 950 liraya aldım. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

bizim müdür yukarıda linki olan anker i kullanıyor. ses kalitesinden ve şarjından çok memnun. tek şikayeti teams toplantısı yaparken arkadan telefon görüşmesi gelirse , kulaklık tekrar teams a geri dönemiyor. aç kapa istiyormuş.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Murat Sürmeli yazdı:

image.png.ee43604feed3a7b2bc25ba738a7eb300.png

Oldukça ucuz, denenebilir 

Geçtiğimiz yıllarda Bim veya A101'den ucuz yollu almıştım TWS kulaklık Piranha markaydı. Doğru düzgün kullanamadık. Cızırtı yaptı pili çok kısa sürede öldü vs.

Mahmut Yıldız yazdı:

Diğerleri de pahalı. 1000 lira psikolojik bir sınırdı benim için, 950 liraya aldım. 

Hayırlı olsun.

Sizin psikolojik sınır yüksekmiş yine :D 

Yabancı ülkelerde 4 haneli rakamlara araba satılıyor o yüzden 4 haneli rakamlar şu aşamada benim pahalı geliyo

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Alptuğ Özcan yazdı:

Geçtiğimiz yıllarda Bim veya A101'den ucuz yollu almıştım TWS kulaklık Piranha markaydı. Doğru düzgün kullanamadık. Cızırtı yaptı pili çok kısa sürede öldü vs.

Hayırlı olsun.

Yabancı ülkelerde 4 haneli rakamlara araba satılıyor o yüzden 4 haneli rakamlar şu aşamada benim pahalı geliyo

Benim bu gibi işlerde kriterim sigaradır. Sigara içsem bir ayda zaten vereceğim para derim. :D

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Mahmut Yıldız yazdı:

Benim bu gibi işlerde kriterim sigaradır. Sigara içsem bir ayda zaten vereceğim para derim. :D

Sigara içmem, ayda sigaraya vereğim paranın yarısını kulaklığa veririm diğer yarısı ile yatırım yaparım :D 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Alptuğ Özcan yazdı:

Hayırlı olsun.

böyle şeylerin dandiği alınmaz. paraya yazık. kabloluyla devam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Murat Sürmeli

Bendeki dandiklerden ve 1 yıl oldu kullanıyorum metroda gidip gelirken. Parasını çoktan çıkardı diyebilirim. Tabi şans işi ucuz mal, aldığımda 1 çifti bozuk çıkmıştı, iade etmiştim :) 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Murat Sürmeli yazdı:

Tabi şans işi

Katılıyorum. Teknolojik cihazlar şans işi

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Köksal Yılmaz yazdı:

Ben silikon sevmiyorum, bunu kullanıyorum(ucu silikonlu), başka marka model kullanmadım kıyas yapamam, genel olarak memnunum. 

Preo MS36 Dokunmatik Kontrol Led Güç Göstergeli Bluetooth 5.1 Tws Gerçek Kablosuz Kulaklık Siyah Fiyatı ve Özellikleri Kampanyaları & Fırsatları - Teknosa

Silikon önemli, iki kişinin hayatını değiştirdi. 

Benim için önemi dışarıya ses vermemesi. Kırmızı çizgim. Ne benden başkasına ses gitsin, ne de ondan bana gelsin. 

Alptuğ Özcan yazdı:

Ortadakinin ismi "xiaomi Mıııw" hiç duymadım. Çakma değildir inşallah. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Mahmut Yıldız yazdı:

Silikon önemli, iki kişinin hayatını değiştirdi. 

Benim için önemi dışarıya ses vermemesi. Kırmızı çizgim. Ne benden başkasına ses gitsin, ne de ondan bana gelsin. 

Abi kullandığın yere göre değişiyor, ben hem kulağımı sıktığı için hem kullandığım yer gereği dış dünyadan kopmayı sevmiyorum. Bass istersem elimle biraz bastırıyorum :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Köksal Yılmaz yazdı:

Abi kullandığın yere göre değişiyor, ben hem kulağımı sıktığı için hem kullandığım yer gereği dış dünyadan kopmayı sevmiyorum. Bass istersem elimle biraz bastırıyorum :D 

Ne kadar bas, o kadar bass, iyiymiş. 

Kulaklıklarda dış sesleri duymanı saylayan talk through diye bir özellik var. Kulağından çıkarmadan normal bir şekilde etrafınla konuşabilirsin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Mahmut Yıldız yazdı:

Dış dünyadan kopulmamalı 

Dün bir youtube videosunda öğrendim "Mıııw" Xiaomi'nin alt markasıymış. F/p için gelştirilmiş dedi.

Köksal Yılmaz yazdı:

dış dünyadan kopmayı sevmiyorum.

:good1:

Mahmut Yıldız yazdı:

Kulaklıklarda dış sesleri duymanı saylayan talk through diye bir özellik var. Kulağından çıkarmadan normal bir şekilde etrafınla konuşabilirsin. 

Daha neler duyacağız :D 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Mahmut Yıldız yazdı:

Ne kadar bas, o kadar bass, iyiymiş. 

Çoluk çocuğun rızkına ortak bu teknolojiler :) 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Alptuğ Özcan yazdı:

Dış dünyadan kopulmamalı 

Dün bir youtube videosunda öğrendim "Mıııw" Xiaomi'nin alt markasıymış. F/p için gelştirilmiş dedi.

:good1:

Daha neler duyacağız :D 

Mıııw güzel uydurmuşlar, anlamı var mı acaba. 

Pass through ya da şeffaflık modu da deniyor. 

Köksal Yılmaz yazdı:

Çoluk çocuğun rızkına ortak bu teknolojiler :) 

Öküz alırık o paraya:D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Mahmut Yıldız yazdı:

Mıııw güzel uydurmuşlar, anlamı var mı acaba. 

Okudukça bu geliyo aklıma :) 

image.png.bd90c412b25e5cb880109cced2b3afa7.png

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Alptuğ Özcan yazdı:

Okudukça bu geliyo aklıma :) 

image.png.bd90c412b25e5cb880109cced2b3afa7.png

benim de aklıma bu geldi. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...