İçeriğe Yönlendir

Benzinli 1.5 Toyota Corolla'ya Geçiş

Gencay Bengli

Recommended Posts

Ali Gök
(düzenlendi)

Ne ettiniz yahu 1.6 dizeli öyle bir övmüşsünüz ki sanarsın 500 nm torklu 200 beygir makine 🤣

Ucuza alabiliyorsanız affetmeyin araba  yenileniyor sonuçta zarar şansı yok

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Ali Gök yazdı:

Ne ettiniz yahu 1.6 dizeli öyle bir övmüşsünüz ki sanarsın 500 nm torklu 200 beygir makine 🤣

Ucuza alabiliyorsanız affetmeyin araba  yenileniyor sonuçta zarar şansı yok

mukayese edioz, kamyonetle suv gibi düşün , suv larda langır lungur ama kamyonet sonrası lobi gibi konforlu

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
Çağlar Bayur yazdı:

mukayese edioz, kamyonetle suv gibi düşün , suv larda langır lungur ama kamyonet sonrası lobi gibi konforlu

Qashqai aynı öyle langir lungur abi. Bütün çukurlarda ki kasislerde ses aynı. Çok yadirganistim. Beni Qashqai den soğuttu. Yenilerde bağımsız süspansiyon gelmiş belki onlar iyi olabilir. Ama sadece 4*4 modelinde var imis. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Böyle bir fırsat varsa yenilemekte fayda var, pişman olmazsınız diye düşünüyorum.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

Kamyonet fakir cifci arabası yahu ondan örnek olmaz🤣

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

Kamyonet fakir cifci arabası yahu ondan örnek olmaz🤣

Cey-ar vardı siyah beyaz tv de çiftlikçiği vardı

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

fikir olarak  söylüyorum, 2013 auris var hanım kullanıyor 132 beygir otomatik, donanım olarak dolu ancak gel gelelim diğer aracım 110 luk collection focusun yerini alamaz performansta. sakin kullanan birisi olarak bile atmosferik motorun performans düşüklüğü çok kotü hissettiriyor, yüksek hızlarda evet güzel akıyor araç. Şöyle bir durumda var yol tutuşu olarak auris arkadan kaymalarda focusa göre bir tık daha iyi gibi geldi bana.(esp desteği galiba bu durum)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Serkan Gülderen yazdı:

fikir olarak  söylüyorum, 2013 auris var hanım kullanıyor 132 beygir otomatik, donanım olarak dolu ancak gel gelelim diğer aracım 110 luk collection focusun yerini alamaz performansta. sakin kullanan birisi olarak bile atmosferik motorun performans düşüklüğü çok kotü hissettiriyor, yüksek hızlarda evet güzel akıyor araç. Şöyle bir durumda var yol tutuşu olarak auris arkadan kaymalarda focusa göre bir tık daha iyi gibi geldi bana.(esp desteği galiba bu durum)

Focus sedan ise durum normal. HB aracın yol tutuş avantajı sedana göre fazladır. Kendi aracım hb eniştemde sedanı var. Benim aracın yola oturuşumu deyim tutunuşu mu, virajının daha iyi olduğu her iki kullanıcı tarafından teyit edilmiştir :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...