İçeriğe Yönlendir

TikTak Oto Kiralama

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

İstanbulun her yerine ZOE koymuşlar. Özellikle elektrikli araç deneyimi için birebir. Ancak kolay bir iş değil. Allah kolaylık versin diyorum. 

Neler neler olur bu araçlarla. Off road bile yaparlar. iki kiralamacı arasında araçta mesela sigara yanığı oldu yahut içine süt döküldü koca bir bidon. kimin suçu? Yahut kan..

https://www.tiktakkirala.com

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Karttan güzel bir miktar para çekiyorlar kapora gibi (öyle okumuştum), sizden sonra kiralayan bildirimde bulunursa araba kuaföre gidiyor, sizin kapora da yanıyor bildiğim kadarıyla

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Mesela ben bi araç kiraladım. Gittim bi baktım arabanın içi kan revan. Hemen fotoğraflarını çeker polisi ya da kiralama şirketini ararım. Sorumluluk bana kalır öyle binersem. Yani tamamen kullanıcılar kontrol ediyor arabayı galiba. Bir sıkıntı hasar filan var ise almıyorlar. Sorumluluk bir önceki kiracıya kalıyor.

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Uzun zamandır moov kullanırım. Sultanbeyli taraflarında arabalar leş. İnsan profiline göre araçların modeli düşüyor zaten. Araca binmeden bir hasar ya da sorun var ise fotoğraflamanızı ve bildirmenizi istiyorlar. Kadıköy'de çiçek gibi arabalar, mis :)

Gerçi şu migros olayından sonra artık moov kullanmam. Tiktak kimin firmasıymış bi araştırayım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Yurtdışında bu sistemi kullanmıştım. Araçlar mini cooper yada BMW 1 serisiydi. Sorun yaşamamıştım. Yurtdışı için tek sorun kaynağı aracı öyle her yere park edemiyorsunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Talha Bilgi

Cumartesi günü birlik İstanbula oğlum ile geleceğiz üsküdar-pendik civarında olacağım. Taksi en son geldiğimde sorun idi almıyorlar vs... gene aynımıdır ? Günü birlik araç kiralasam ney tavsiye edersiniz ? 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Talha Bilgi yazdı:

Taksi en son geldiğimde sorun idi almıyorlar vs... gene aynımıdır ?

Nereden baksanız son 3-4 senedir aynı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Sani Gerşon yazdı:

Nereden baksanız son 3-4 senedir aynı.

Peki, söğütlüçeşme ineceğim durak oradan günü birlik hangi oto kiralama firma / uygulama tavsiye edersiniz... Oğlumla üsküdar-kadıköy arası felan takılıp akşam trenle döneceğiz :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Talha Bilgi yazdı:

Peki, söğütlüçeşme ineceğim durak oradan günü birlik hangi oto kiralama firma / uygulama tavsiye edersiniz... Oğlumla üsküdar-kadıköy arası felan takılıp akşam trenle döneceğiz :)

Moov bakının derim. Bir çok yerde aracı var. İstediğiniz yerden alıp bırakma lüksü var.

Ya da tam gün kiralama için CentralCar ile de ilerleyebilirsiniz.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Talha Bilgi yazdı:

Oralarda takılacak ve gezecekseniz arabaya gerek yok derim. Taksi illa ki bulunur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Mehmet Göktürk yazdı:

Oralarda takılacak ve gezecekseniz arabaya gerek yok derim. Taksi illa ki bulunur.

Bende öyle umuyorum abi, lakin geçen senelerde bayağı sorun yaşadık taksiler Türk olunca mı yoksa yakın mesafeden mi bilemem almıyorlardı... Olmazsa oğlanla tek olunca minibüs dolmuş vs de yönleri öğrenip kullanabilirim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Göktürk yazdı:

Taksi illa ki bulunur.

Hocam en son ne zaman merkez bölgeye geldiniz :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Sani Gerşon yazdı:

Hocam en son ne zaman merkez bölgeye geldiniz :) 

Çok geldim de dikkat etmiyorum pek taksiye.

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

MooV uygulamasını indirdim, taksi denk gelmez ise uygulamayı bi deneyeceğim bakalım :) Teşekkür ederim değerli yorum ve fikirleriniz için.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Talha Bilgi yazdı:

taksi denk gelmez ise

bi taksi uygulaması var onun için de

taksiyi kaldırımda beklerseniz İstanbulda akşamı bulur o iş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

bi taksi uygulaması var onun için de

taksiyi kaldırımda beklerseniz İstanbulda akşamı bulur o iş :)

dizi - filmlerde elini kaldırınca duruyordu 😆 Tamamdır teşekkür ederim.  🤭

tarihinde Talha Bilgi tarafından düzenlendi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Hafta sonu İstanbul'da şansım yaver gitti, taksi sorunu yaşamadım.... Teşekkür ederim. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...