İçeriğe Yönlendir

Taşıt Kredilerinde Düzenleme

İsa Acar

Recommended Posts

Fatih Evcin

Oranlar nasıl? 

Ben pek bizim hayrımıza olduğunu düşünmüyorum .

Otomobil piyasasını canlandırmak için bir hamle sanki.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Fatih Evcin yazdı:

Oranlar nasıl? 

Ben pek bizim hayrımıza olduğunu düşünmüyorum .

Otomobil piyasasını canlandırmak için bir hamle sanki.

1.9

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kutluay Selçuk

mesela 400 bin satış fiyatı olan aracın %70 ine kadar kredi alabiliyorsun,o da 280 bin tl

280 bin tl yi 48 vade ile kullanabiliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Kutluay Selçuk yazdı:

mesela 400 bin satış fiyatı olan aracın %70 ine kadar kredi alabiliyorsun,o da 280 bin tl

280 bin tl yi 48 vade ile kullanabiliyorsunuz.

Toplam Kredi 280.000 TL Toplam Maliyet429.300 TL Toplam Faiz149.300 TL Aylık Taksit8.944 TL Taksit sayısı : 48

• Beğen 4
  • Mutlu 1
  • Şaşkın 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Fatih Evcin yazdı:

Toplam Kredi 280.000 TL Toplam Maliyet429.300 TL Toplam Faiz149.300 TL Aylık Taksit8.944 TL Taksit sayısı : 48

İyiymiş. Azıcık kıssam 9 bin tl para arttırırım ben. 

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Benim aracı satsaaaam, üstüne 500 bin kredi çekseeeeem, sonra zortlasaaaaam :exc1:

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
İsa Acar yazdı:

Benim aracı satsaaaam, üstüne 500 bin kredi çekseeeeem, sonra zortlasaaaaam :exc1:

Abi ben senin arabayı alayım da mazot için hep kredi çekmem lazım :D

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
İlkay Başaran yazdı:

İyiymiş. Azıcık kıssam 9 bin tl para arttırırım ben. 

900 TL. bile artıramıyorum. Son market zamlarından sonra......O parayı denklemek için ek iş yapmam gerek (ayıkiyün)

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Bu ekonomi şartları devam ettiği,stabil kalsa bile ve vatandaşın gelirleri düşmeye devam ettiği sürece işin sonu bir arabaya 10-15 sene bineriz sanırım..aksi olurmu? inşallah..300e sattığın arabayı daha iyisini alman için %50 para koyman lazım kredi çeksen orası daha vahim...

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Boş çabalar olarak görüyorum ben bunları.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Berke Kaya yazdı:

2.el araç için taşıt kredisi kullanmak mümkün mü? 

7 yaşına kadar diye biliyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Yurtdışında iken bir resmi distribütöre girmiştim. Aracın özelliklerinin altında -650 € pro monat yazıyordu. Yanımdaki arkadaşa aylık kiralama parası mı demiştim. Yok komple arabanın aylık taksiti demişti...

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Faydalar faydasız imkanlar imkansız, uzayan gecelerde, saatler zamansız diye bir şarkı vardı. 

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Osman Yücel Çetin yazdı:

Faydalar faydasız imkanlar imkansız, uzayan gecelerde, saatler zamansız diye bir şarkı vardı. 

yarım saattir dilime dolandı şarkı iyimi 😄

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Avrupa ya da Amerika'da işinizi gücünüzü ayarlayıp aynı rakamda krediyi kullanıp yerleşin :) Hem krediyi ödeyin hem sıfır km Audi'ye binin :) 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Talha Bilgi yazdı:

yarım saattir dilime dolandı şarkı iyimi 😄

bende söylüyorum hatta klipte emra hhaabbiii diye bağıran bir çocuk vardı :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Faydası olacağını düşünmüyorum.

Sektörün iyileşmesi için insanların gelirlerinin artması, satılan malın fiyatının makul seviyede kalması gerekir.

Zamanla bir otomobil için 400-500 bin para verecek insanın sayısı azalıyor. Daha da azalacağını düşünüyorum.

Paraya faize kolay ulaşım değil, ürüne mamüle kolay ulaşılır bir piyasa oluşturmak lazım.

Şu anki vaziyet de durumu zorlayıp, aracı alsan bile aracın deposunu doldurmak için ciddi zorlanacak insanlar.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Soru şu, 400 bine alınan aracın aylık taksiti kaç bin lira olacak? Bunu karşılayabilecek kaç meslek gurubu var? 100 bin cepte olsa 300 bin kredi çekilse aylık ödemesi 10 binin üzerinde. Bu taksiti ödeyebilecek bordrolu adam yok. Bu taksiti ödeyebilecek adamın da zaten taksite ihtiyacı yok, basar parayı alır 😊 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ahmet Hasan Şendağ

400 bin kredi çekebilecek adam olsam zaten arabanın kralını almışımdır peşin

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

her zaman olduğu gibi üst gruba hitap etmişler. orta direk diye bir şey kalmadı. ben kendi adıma söyleyeyim, 400 bin tl lik bir aracı kredi ile almak için 10 sene beklemem lazım. şu anki şartlarda sabit kalmalı tabii.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

İlgili kredi kampanyasından bağımsız alacağınız otomobil için çekeceğiniz kredi faizi daha ilk yılında araç tarafından primlenerek kapanır. 

Enflasyonist dönemlerde TL borçlanmak mantıklıdır. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Sektörün iyileşmesi için insanların gelirlerinin artması, satılan malın fiyatının makul seviyede kalması gerekir.

En ucuz golfü alabilmek için bir asgari ücretlinin yemeden içmeden 120 ay para biriktirmesi gerekiyor.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...