İçeriğe Yönlendir

Küçük Enişte Twingo :)

Mehmet Cihat

Recommended Posts

Sani Gerşon

İçerisi mezar moduna dönmüş :D

Ben o kadar koyu camla gezemiyorum ya. Duster'da vardı, pişman oldum. Şimdi sanayi ağzıyla önler 1, arkalar 2.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Cam tavanın rüzgarlığı tam kapanmıyordu, hatta yayları o kadar sert ki camı yukarı doğru kastırıyordu.

Brezilyalı vatandaşın biri instagram üzerinden rüzgarlığın demirlerini bükmemi söyledi. Dediğini yaptım. Şimdi daha iyi oldu.

Eski hali 6cf5098ff6780d59d7febf29c13c88f6.jpg

Yeni hali. Hem daha fazla kapandı hemde cama olan baskı azaldı.594a015529cc9083a1b3beacbe70bfb3.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Paylaşmayı unutmuşum far ampullerini led ampuller ile değiştirdim. 3428aec919a75fdd5a0c4b9da252e324.jpg1ff12ff5d8aa9b976938d17d9284e3a7.jpg

Ayak altı aydınlatmaları, kapılar açıkken tam, park lambaları yandığında ise kısık yanıyor.fc1a6ad5dc757971d79f2ae42aa3d6da.jpga262d91972d67f86ecef80d8b1b78e39.jpg

Ayna altı ise kumandadan kilit açıldığında ve kapılar açıldığında yanıyor, azalarak sönüyor. Bunun için ufak bir devre yapmam gerekti 0d81dcb7a0af62d7b734588344482d80.jpg

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Güzel oldu, yapılanları çok beğendim.. tek beğenmediğim kaynakçının işçiliği.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Eh işte abi, buralarda bunu bulabildiğine dua etmek gerekiyor [emoji2]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
(düzenlendi)
Mehmet Cihat yazdı:

Eh işte abi, buralarda bunu bulabildiğine dua etmek gerekiyor emoji2.png

Kaporta için arabayı Trabzon'a götürme durumun varsa tavsiye verebilirim. 😉

tarihinde Evren Barış Özbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Çin eriştesi konusundan geldim, karnım aç, küçük müçük yenir

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Evren Barış Özbek yazdı:

Kaporta için arabayı Trabzon'a götürme durumun varsa tavsiye verebilirim. 😉

Evren abi tavsiyelere açığım boya içinde kendisinden bir fiyat alabilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Mehmet Cihat yazdı:

Evren abi tavsiyelere açığım boya içinde kendisinden bir fiyat alabilirim.

Özelden telefon numarasını atıyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

200tl? bunu değendin mi, 500 lük te var

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Polen filtresi ile birlikte montaj aparatı geldi. Yurtdışında mevcut olan polen filtre tutucunun 3d printer ile imal edilmiş hali. Üzerindeki filtre twingoya ait.

200 TL cik f160579b80b7aa08fdc42faf7909e240.jpgcb3b653022528fdb6168456051d295ac.jpgc128622d8efb2258a3c3a231dd581abe.jpg

• Beğen 13
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mehmet Cihat yazdı:

Sadece 1 beğeni mi, akşam uyuşukluğu herhalde 🤣

Teravih namazı ile çakıştın, ben demiştim polen filtresi @Mehmet Cihata hikaye diye...baksana elini bile kirletmemiş 👍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Sani Gerşon yazdı:

Valla tebrikler.

3d print'in dosyası var mı?

Bende yapan arkadaşı bulmadan önce thingiverse filan araştırdım ama mevcut değil. Kendisi bir tane denk getirip çizmiş,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Valla tebrikler.

3d print'in dosyası var mı?

3d printerlar çıktığından beri aklımdaki soru: bu dosyaların telifi kime ait olur? parçayı üretene mi? malzemden pc ye çıkartana mı basana mı

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3d printerlar çıktığından beri aklımdaki soru: bu dosyaların telifi kime ait olur? parçayı üretene mi? malzemden pc ye çıkartana mı basana mı
Dosyayi paylasip paylasmamak senin elinde. Paylasirsan telif diye bi sey yok. Paylasmazsan, biri oturup kendisi de cizebilir ve hak iddia edemezsin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Telif istemek için tescil ettirmek lazım. Bunu yapan adam insanlara hizmet olsun diye paylaşıyor zaten bu yapıdaki bir insan niye tescil ettirsin ki? Anca uyanığın biri çıkıp telif hakkı almak için girer bu işe:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emre Şimşek yazdı:

Telif istemek için tescil ettirmek lazım. Bunu yapan adam insanlara hizmet olsun diye paylaşıyor zaten bu yapıdaki bir insan niye tescil ettirsin ki? Anca uyanığın biri çıkıp telif hakkı almak için girer bu işe:)

telif derken, etik telif, hemen patenete girmeyelim :) yani hak kimden kime geçiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Hepsi çok güzel dokunuşlar. Her gün konuya girip gaza gelip arabayı benzinliğe çekiyorum.
Geçen gün sabahtan iftara kadar petroldeydim tuhaf bakışlar eşliğinde tampon ayarı , kil temizliği wax uygulaması ve çiziklere rötuş uyguladım. Yapılacak şeyler aramaya başlıyorum [emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Linea jant kapakları benim tarzıma pek uygun olmadığı için değiştireceğim.

Oem görünümlü iki jant kapağı arasındayım. Sizce hangisi b13f725259f9928b9e217fea7972c824.jpg2ae52fc5e4afd64d0a3a1a2dc34d75ea.jpg

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
Linea jant kapakları benim tarzıma pek uygun olmadığı için değiştireceğim.

Oem görünümlü iki jant kapağı arasındayım. Sizce hangisi b13f725259f9928b9e217fea7972c824.jpg2ae52fc5e4afd64d0a3a1a2dc34d75ea.jpg
İlki Twingo ya daha çok yakışır sanki...
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...