İçeriğe Yönlendir

Ankastre Set Danışma

Osman Ünal2

Recommended Posts

Osman Ünal2

Merhabalar öncelikle herkese mutlu pazarlar olsun. Termikel marka kullanmış olduğumuz ankastre setimizi değiştirmeye karar verdik ancak birçok marka birçok model arasında kalmış durumdayım. Marka ve model tavsiyelerinize sonuna kadar açığım :) Yoksa işin içerisinden çıkamayacağım 😕 

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Profilo fırın ocak aspiratör

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

Marka değişimi zorunlu değilse ben de yaklaşık 11 yıldır Termikel kullanıyorum. Son derece memnunum. Özellikle fırından.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ancak enerji sınıfı en iyi olan ürünleri tercih etmek gerekecektir. Kendimden örnek vereceğim. TV yi bir neden ötürü bir süredir fişten çıkardık. Enerji verimi düşük sınıf bir TV idi. Ortalma aylık 50 TL daha düşük fatura ödüyorum. Bu yüzden bütçe sorunu yoksa enerji verimi en iyi olanı almakta fayda var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ben Silverline kullanıyorum. Birçok ülkeye ihracatı var (dı şu an bilmiyorum). Merzifonda üretiliyor.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Metin Akbal yazdı:

Ben Silverline kullanıyorum. Birçok ülkeye ihracatı var (dı şu an bilmiyorum). Merzifonda üretiliyor.

Yerli üretim markaları seçmekte yarar var. Silverline , termikel , profilo , arçelik , beko , iyi tercihler olur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Metin Akbal yazdı:

@Hasan Sancak Merzifon fabrikasında makine mühendisi olarak çalışıyordu. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Burak Tokcan

bizde de 5 yıldır silverline kullanılıyor. daha yanlışını görmedik bakalım.

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Butcenize ve cihazlari kullanacaginiz konuma en yakin teknik servislere gore secim yapmanizi oneririm.

Kendim, 12 yildir ayni Siemens ankastre setini kullaniyorum, degistirecek olsam gene Siemens, Arcelik vb bakarim muhtemelen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Eskişehir merkezli ICF yani ısı cihazları fabrikası imalatı ankastre ocağı 9 yıldır kullanıyorum. Franke dahil bir çok firmaya üretim yapıyor. Ürününün arkasında duruyor hatalı bir bek ve musluk değiştirdiler garantiden. Tavsiye ederim. 

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Fırını turbolu olan tüm markalar alınabilir. Bu işin lokomotifi bana göre simenstir

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Ben çok baktım bir ara döndüm dolaştım Beko aldım.  😃

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

6 senedir Vestel akıllı ankastre set kullanıyorum. Çok memnunum...

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

6 senedir vestelin ankastre setini kullanıyorum çok şükür sıfır sıkıntı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Hasan Şendağ

Servisi yaygın, yedek parçası bulunabilir ve ucuz, az fonksiyonlu. Her beyaz eşya alımında kriterlerim böyle. Siz de bu açıdan bakabilirsiniz. Silverline kullananlar memnun

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
(düzenlendi)

Yerli ankastre iyi hoş ama annemin evindeki camı patladı, tüm ev cam oldu. Allahtan ocaktaki yemek dağılmamış etrafa. Yerli fırın da kısa kullanım sonrası içindeki sigorta yanması sonrası kullanılmaz duruma gelmiş. Servisi de çok nazlandı yapmak için. Ben tavsiye etmek istememe rağmen hep temkinliyim

(Patlayan ocak ve bozulan fırın Pera markaydı bu arada, müteahhitin taktırdığı ankastreler, tüm binada benzer sorunlar yaşandı)

tarihinde Murat Sürmeli tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Ünal2
Emrah Musalli yazdı:

Marka değişimi zorunlu değilse ben de yaklaşık 11 yıldır Termikel kullanıyorum. Son derece memnunum. Özellikle fırından.

Aslında biz de memnunuz fakat anne hanım farklı marka olsun bu sefer diyor.

Burak Tokcan yazdı:

bizde de 5 yıldır silverline kullanılıyor. daha yanlışını görmedik bakalım.

Yorumlarda bu markayla alakalı "fırın geç pişiriyor" gibi birkaç yoruma denk gelmiştim öyle bir durum söz konusu mu?

Celal Maraşlıoğlu yazdı:

Franke

Şuan bayağı pahalı bu markanın ürünleri be abi 😕 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Osman Ünal2 yazdı:

Merhabalar öncelikle herkese mutlu pazarlar olsun. Termikel marka kullanmış olduğumuz ankastre setimizi değiştirmeye karar verdik ancak birçok marka birçok model arasında kalmış durumdayım. Marka ve model tavsiyelerinize sonuna kadar açığım :) Yoksa işin içerisinden çıkamayacağım 😕 

TEKA alma!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Metin Akbal yazdı:

Bende aynı ürünü kullanıyorum.

hepsiburadan almıştım fırını teşhir ürünü göndermişlerdi. Firma ile görüştüm sıfırı ile değiştirdiler.

4 yıldır gayet memnunuz. Ocağı siyah camlı almıştık tekrar alacak olsam beyaz alırdım ama.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Daha önce Kumtel kullandım. Sorun yaşamadım.

Babamlar yakşalık 10 yıldır Silverline kullanıyor. Sorun yaşamadılar.

1 yılı aşkım süredir de Arçelik kullanıyorum. Ocak cam. 1 kere ısıdan çatladı servis değiştirdi. Geçende hanım tencee kapağını düşürünce yine kırılmış ocağın camı. Cam olanları tavsiye etmiyorum. Fırını da gayet başarılı. Aspiratörden memnun değilim çekim gücü yüksek olanı almak lazım. Zira 3. kademede az da olsa kaçırıyor kenarlardan buharı.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

aspiratör benimde çalışıtğında arka odada helikopter kalkış yapıyor sanıyorsun

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...