İçeriğe Yönlendir

Mercedes Vito Usta Tavsiyesi

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

Merhaba. Arkadaşımın vito’su var. Yağ su karışıyormuş. Motorda bakıma tamire ihtiyacı var. İstanbul’da önerebileceğiniz usta var mı arkadaşlar? Özel servis usta

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Merhaba. Arkadaşımın vito’su var. Yağ su karışıyormuş. Motorda bakıma tamire ihtiyacı var. İstanbul’da önerebileceğiniz usta var mı arkadaşlar? Özel servis usta

Osman usta, maslak oto sanayi. Noname servis. ÇöZer o bence.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Adı tam bilmiyorum yag sogutucu olması lazım opatlamışdır 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İlla mersedes ustası mı aranıyor?

Osman usta her türlü çözer zira.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)

Herhangi bir dizelci yapar ama tüm sistem yagla dolmusdur onu temizlemek mesele pis iş anlıycagınız parca da 500 e kale var orjinalde 2500 cıvarı 

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

@Cem Işık @Sani Gerşon illa mercedes değil ama anlayan birilerini arıyoruz. Osman ustayla osman usta olur. Söylerim ben

@Erkan Işık detay bilmiyorum hocam. Menger blok çatlamış demiş. Ama esasen yağ su karışıyor. Biraz da bakıp anlayacak biri olmalı diyor arkadaşım. Net bilgi yok. Kendisi arabadan da çok anlamaz

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Osman usta çözer. Tam onun işi. Sever böyle alengirli şeyleri :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Hakan ustanın bizim 190 ı götürdüğü yer çok kral bir yer. adamlar bilgili. Orayı tavsiye ederim. orcanlar mı mercanlar mı öyle bişi.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Osman usta telefonunu verdim. Bakalım nolur. Başka varsa vitolarla ilgili usta tavsiye alırım arkadaşlar. 

tşkler yazanlara

Mehmet Göktürk yazdı:

Hakan ustanın bizim 190 ı götürdüğü yer çok kral bir yer. adamlar bilgili. Orayı tavsiye ederim. orcanlar mı mercanlar mı öyle bişi.

orcan mı mercan mı hocam?

@Çağlar Bayur hakan usta?

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Tansu sanayide işden anlamayanı öpüyorlar önce yag sogutucu kontrol edilmeli internetde ismail usta var zeytinburnu tarafında gidip bir danıssın bakalım ona 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Osman usta’nın telefonu kaç acaba? İnternette ve forumda yanlış yazıyor

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Osman usta’nın telefonunu buldum. Yazmayayım isterseniz. Özelden yollarım

Yorum bağlantısı
Togay Topcular

merhaba usta bulmak cok zor,inanin ben bulamadim,yogunum haftaya bakalim diyenmi dersin,bineklere baktigi icin normalde vitolara bakmiyorum diyenmi dersin,bakipta biseyi yok bunun diyenmi dersin cesit cesit ustalar var,ve hala bulamadim.

9lt yag haznesine fazla koyani,amortisor patlak oldugu halde anlamayan yetkili servis hasesmi ve bircogu,kolay kolay mercedes almam bidaha

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Osman usta’nın telefonu kaç acaba? İnternette ve forumda yanlış yazıyor

Sıkıntı yok onun numarasını yazmakta.

0535 723 8729

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

İlla mersedes ustası mı aranıyor?

Osman usta her türlü çözer zira.

en gördüğümde vito motorunu kaynakla mühürlemişti , ne el giriyor ne parmak, sormalı

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Hangi yakada?

Anadolu yakasında İsmailler Özel servis var Maltepe'de ;) Furkan AVCI gönderdi diyebilir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Togay Topcular
Hangi yakada?
Anadolu yakasında İsmailler Özel servis var Maltepe'de [emoji6] Furkan AVCI gönderdi diyebilir.
ismailler iyi servis, 2 sefer goturmustum ama daha sonra telefonla ulasamadim,buyuk araclara bakmak istemiyorlar sanirim
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Furkan Avcı yazdı:

Hangi yakada?

Anadolu yakasında İsmailler Özel servis var Maltepe'de ;) Furkan AVCI gönderdi diyebilir.

Avrupa. Birine götürdü ama hangisi bilmiyorum soramadım henüz

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ahmet Ekici yazdı:

Hangi kasası acaba?

Bilmem. Hiç görmerim. Transfer işinde kullanıyorlardı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...