İçeriğe Yönlendir

500 TL'ye kadar Drone

Tayfun Aydın

Recommended Posts

Tayfun Aydın

Sayın Forumdaşlarım merhabalar. Benm 8 yaşında teknolojiye meraklı bir oğlum var. Ona doğum gününde aldığım başlangıç dronunu maalesef parçaladık.( benim hatam :) )Şimdi bir tane daha almak istiyorum. Daha doğrusu almak zorunda kaldık  :)  Acaba sizlerin fiyat / performans olarak önerebileceği bir model marka var mıdır? Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
Doğan Arşiray yazdı:

Doğan hocam ilk gönderdiğinizi pert ettik :) Kameralı falan biraz atraksiyonlu modele geçiş yapalım diyoruz..

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Pert olani hibe kabul edebilirim 🙂

Bu butce dahilinde ikinciyi alin bahcede oynayin derim o halde. Gayet basarili bana gore. Youtube de videolari var.

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük

Bulunabilirse wl toys cyclone v262 alın, kumandası bile diğer drone ların boyutu kadar, drone 50x50cm büyük ve motorları gayet güçlü, düşmelere, çarpmalara karşı dayanıklı bir drone. Veya ikinci el temiz dji tello da bakılabilir en azından pratik, kameralı, evde ve dışarıda uçurmaya uygun, cep tel veya tabletle kumanda edilebiliyor. Otomatik take off Mode var, stabil bir drone ,diğer oyuncak olanlardan alırsanız onlar da kısa zamanda parçalanır veya bozulur gider. Dji veya cyclone bakılmalı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

ben de bi tane var ev e gidince fotosunu atarım çok az kullanıldı isterseniz görüşürüz

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
Fatih Keskin yazdı:

ben de bi tane var ev e gidince fotosunu atarım çok az kullanıldı isterseniz görüşürüz

Olur Fatih hocam atarsanız bakarım..

Doğan Arşiray yazdı:

Pert olani hibe kabul edebilirim 🙂

Bu butce dahilinde ikinciyi alin bahcede oynayin derim o halde. Gayet basarili bana gore. Youtube de videolari var.

Doğan hocam kendine elektrikçi diye bir arkadaş erkek-dişi olan şarj yeri kopmuştu düzeltmesini istedim. Kesip düz bağlamış. Peki şarj nasıl olacak dediğimde dondu kaldı :S O şarj kısmını bir türlü halledemedim. Ondan dolayı pert diyorum. Aslında halletsem drone ve kumandası sağlam..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...