İçeriğe Yönlendir

Renault Megane 3 - Yolcu Koltuğunda Kemer ikazı Çalışmıyor

Deniz Kom

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
Deniz Kom yazdı:

Güncelleme:

Gittim ve aracı test ettik. Koltuktaki sensör arızalı gibi görünüyordu. Ancak Clip cihazında hata kodu vermiyordu. Değişimi için tüm koltuk döşemesinin sökülüp yeniden yapılması lazımmış. Hadi bu tamam. Sensörün fiyatına listeden baktık(MAİS), 6bin TL, çıkmalarda da 3-4 fiyatlar havada uçuşuyor. Tam yutkunmalar, krizler vs geliyordu. Aman abim, canım abim dedim, şu cihazı bir daha söküp tak, hafızayı sıfırla, kemer yuvasını temizle falan derken ikaz düzeldi. Emniyet kemeri tokasında kalan pislik (!  pislik) bana 6bin + döşeme gibi bir krize neden oluyordu. Yuvada kalan bir pislik (!) kemer takılı gibi görünmesine neden oluyormuş... 

Geçmiş olsun. Nasıl bir hafifleme olmuştur şimdi sizde. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fatih Keskin yazdı:

sizin yine 2011 megan da varmış benim 2020 octavia da sağ koltukta hiç sensör filan yok kemer takılmadığı zaman sessiz sedasız gidiyoruz

Sürücü hariç takmadan gidersin de.. 

Taktıktan sonra açarsan ve kapı açılmazsa ötmeye başlar.

C5 sürücü hariç, hangi koltuğun takmadığını ışıkla gösteriyor. Sürücüde sesli uyarı ve göstergede ayrıca uyarı var.. 

Diğerleri taktıktan sonra açarsa sesli uyarı başlıyor. Kemer açılır da kemeri bağlı olduğu kapı açılmazsa susmuyor. 

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Mehmet Ozyurek yazdı:

Sürücü hariç takmadan gidersin de.. 

Taktıktan sonra açarsan ve kapı açılmazsa ötmeye başlar.

C5 sürücü hariç, hangi koltuğun takmadığını ışıkla gösteriyor. Sürücüde sesli uyarı ve göstergede ayrıca uyarı var.. 

Diğerleri taktıktan sonra açarsa sesli uyarı başlıyor. Kemer açılır da kemeri bağlı olduğu kapı açılmazsa susmuyor. 

peugeot ve rav4 te yolcular da takmazsa kıyameti koparıyor ama

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Benim araba yanına yaklaşınca kıyameti koparıyor. Alıştı iyice yatmaya.

Fatih Keskin yazdı:

peugeot ve rav4 te yolcular da takmazsa kıyameti koparıyor ama

.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...