İçeriğe Yönlendir

Seveni Çok Olan Yeni Araba Kokusunun Sebebi Nedir?

Ali Tuğberk Avar

Recommended Posts

Celal Aydın

Vanilya kokusu candır.
Little Tree’s Asma Kağıt Koku favorim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yeni araba kokusu geçtiğinde trimleri sökerseniz dikkatli olunuz, kokunun sebebi plastiklerin esnek kalmasını sağlayan maddedir, koku geçtiğinde kırılgan olurlar...

Bu arada güzel ve kalıcı araba kokusu tavsiyesi alabilirim :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Yeni araba kokusu geçtiğinde trimleri sökerseniz dikkatli olunuz, kokunun sebebi plastiklerin esnek kalmasını sağlayan maddedir, koku geçtiğinde kırılgan olurlar...

Bu arada güzel ve kalıcı araba kokusu tavsiyesi alabilirim :)

Bence koku geçince satıp yenisini almalı. 🤣

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Fiestayı sıfır aldığımda eşimi defalarca kusturan kokudur yeni araç kokusu :D

o gün bugün sfır araba almam 🙈

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Her 2-3 yılda şirket aracım değişiyor. En kötü koku fluence ve pug 301 deydi. Sanki çöp poşetinden yapılmış gibi kokuyordu.  Ben araçta koku sevmiyorum ama octavia ve superb in kokusu fena değildi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
İlkay Başaran yazdı:

Fakir adamız biz abi. Vizyon fiatı aşamıyor işte 😖

Fiyatı aşamıyor aslında.

Erhan Doruk yazdı:

Her 2-3 yılda şirket aracım değişiyor. En kötü koku fluence ve pug 301 deydi. Sanki çöp poşetinden yapılmış gibi kokuyordu.  Ben araçta koku sevmiyorum ama octavia ve superb in kokusu fena değildi. 

hyundai h100 minibüs ilk çıktığında bunların koltuklarında bildiğin muşamba gibi birşey kaplı idi. araba ısınınca güneşin altında bayatlamış bol soğanlı kebap kokardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hiç sıfır araba koklamadım :cray: (Bayide gidip bakarken çekilen iki dakikalık nefesler hariç)

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Opel kokusunu çok severim, çocukluktan kaldı heralde.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Bu arada güzel ve kalıcı araba kokusu tavsiyesi alabilirim

little trees havalandırmaya takılan tipleri, keçe tipi , sıvı değil  akmaz kokmaz, alerjik değil, lakin artık bulamıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mahmut Yıldız yazdı:

Hiç sıfır araba koklamadım :cray: (Bayide gidip bakarken çekilen iki dakikalık nefesler hariç)

bayiye gidip havayı kompresörle fısfıslara basıp satmak lazım :D alanı olur illaki.

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
(düzenlendi)
Oğulcan Akıncıoğlu yazdı:

Opel kokusunu çok severim, çocukluktan kaldı heralde.

Bunu arkadaşlarla geçen konuştuk. Benim arabaya binen söylüyor bunu "neden böyle kendi kokusu var bu arabanın" diye, parfüm kullanmam sigara içmem döşemelere üretim sırasında bir koku emdirilmiş olabilir akşam bırakırken kokuya burnum alışmış oluyor aradan süre geçtikten sabah olduktan sonra arabaya bindiğimde kokudan modum yükseliyor. Tarif etmesi zor premium hissiyatı veren orta ağırlıkta bir koku. Aynısına B kasada da rast geldim aynı duruma ancak A kasaya uzun zamandır binmiyorum kokusu kalmış mıdır muallak

tarihinde Çağrı Alaf tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Doğan Arşiray yazdı:

bayiye gidip havayı kompresörle fısfıslara basıp satmak lazım :D alanı olur illaki.

Ben mi mesela. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mahmut Yıldız yazdı:

Ben mi mesela. 

bir ara sıfır araba kokusu şeklide dezenfektan benzeri birşey satıyorlardı. ben almıştım. tabi alakası yoktu o ayrı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

little trees havalandırmaya takılan tipleri, keçe tipi , sıvı değil  akmaz kokmaz, alerjik değil, lakin artık bulamıyorum

format:webp bundanmı ve yok evet, güzelmiş ama...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bundan mı ve yok evet, güzelmiş ama...

Ben bir iki defa şundan almıştım ucuzken.. Fena değil.

10327050551346.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

format:webp bundanmı ve yok evet, güzelmiş ama...

aynen bundan lakin artık yok

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu
Bunu arkadaşlarla geçen konuştuk. Benim arabaya binen söylüyor bunu "neden böyle kendi kokusu var bu arabanın" diye, parfüm kullanmam sigara içmem döşemelere üretim sırasında bir koku emdirilmiş olabilir akşam bırakırken kokuya burnum alışmış oluyor aradan süre geçtikten sabah olduktan sonra arabaya bindiğimde kokudan modum yükseliyor. Tarif etmesi zor premium hissiyatı veren orta ağırlıkta bir koku. Aynısına B kasada da rast geldim aynı duruma ancak A kasaya uzun zamandır binmiyorum kokusu kalmış mıdır muallak

Vectra A,B
Astra F,G
Corsa B,C
Tigra A
Omega A,B

Hepsi aynı kokuyor, halada alırım o kokuyu binince.

Güncel olarak insigniamız var onunda kendine has bir kokusu var ama öncekiler farklıydı.
Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

Dacia logan mpv

Cok keskin sert bir kokusu vardı.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

aynen bundan lakin artık yok

yorum falan okudum, fazla dayanmıyormuş, sanırım en güzeli şu tarz birşeyler alıp koymak

04305615497457_RS_5ff86fa44467e.jpg

yada meraklısına :)

8001841465364_RS_5f63116995807.jpg8690784417556_RS_61bb4fd5eb6cb.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Cihangiroğlu yazdı:

04305615497457_RS_5ff86fa44467e.jpg

Air wick mango çok görüyorum arabalarda :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Yurdaer Elay yazdı:

Air wick mango çok görüyorum arabalarda :) 

ekonomik,uzun süre gidiyor, koltuk altına yada uygun bir yere koyuyorsun, bir ara kullanmıştım, sanırım en güzeli bunlar, dökülmeyecek şekilde uygun yere koy geç...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Coban

Güneş yanığı olan bir corsa d aracım vardı arabanın tavanını gördükçe tüylerim diken diken oluyordu içine binince kokusuyla sakinleşiyordum artık içine ne katıyorlarsa :) Her markanın kendine has bir kokusu var denildiği gibi opelde de daha bir bonibon, draje, şekerleme esintisi var ve epey de kalıcı diyebilirim sigara içmiyorsanız 10 sene sonunda da ilana sıfır kokusu üzerinde yazılır :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...