İçeriğe Yönlendir

Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi

Süleyman Can

Recommended Posts

Süleyman Can

Merhaba,

Maksimum 150 tl civarı özellikle kablo kalitesi iyi olan ortalama bir kulaklık arıyorum. Telefon ile sadece müzik dinlemek için kullanılacak. 

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Philips modellerini öneririm inanın fiyat hiç bilmiyorum bakacağım şimdi.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

150 TL. ile çok kaliteli bir kulaklık bulma olasılığı çok zor. 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

150 tl ye çok zor ama o fiyatlarda Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth Basic 5.0 alabilirsiniz. Ama çakması çok var dikkat edin mümkün ise bulabilirseniz amazon veya hepsi burada nın kendilerinin sattığı ürünlerden satın alın

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

150 TL ye gerçek kablosuz kulaklık baya zor. 2 hafta önce Lenovo LP1 LivePods bir arkadaşıma aldık. Hani marka bilindik vs diye. Gayet memnun. Telefon görüşmeleri boğuk ama müzik için ses kalitesi gayet doyurucu. Dokunmatiği oldukça hassas. Aktif değil ama gürültü engelleme ben başarılı buldum. Kulağı da rahatsız etmiyor. Birebir Air pods muadili gibi şekli şemali. şöyle bir şey var eğer alırsanız geldiği haliyle kullanmayın, tam şarj ettikten sonra kullanın yoksa ses berbat. Ben direk iptal ediyordum ilk dinleyince. Sonra yorumları okudum bu sorunu çok kişi yaşamış. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Cem Dilmen yazdı:

150 TL ye gerçek kablosuz kulaklık baya zor. 2 hafta önce Lenovo LP1 LivePods bir arkadaşıma aldık. Hani marka bilindik vs diye. Gayet memnun. Telefon görüşmeleri boğuk ama müzik için ses kalitesi gayet doyurucu. Dokunmatiği oldukça hassas. Aktif değil ama gürültü engelleme ben başarılı buldum. Kulağı da rahatsız etmiyor. Birebir Air pods muadili gibi şekli şemali. şöyle bir şey var eğer alırsanız geldiği haliyle kullanmayın, tam şarj ettikten sonra kullanın yoksa ses berbat. Ben direk iptal ediyordum ilk dinleyince. Sonra yorumları okudum bu sorunu çok kişi yaşamış. 

Aynı ürünü bende kullanıyorum dokunmatik çok sıkıntılı saçınızı kaşısanız algılıyor resmen :D uzun süre kulakta durunca acıtma yapıyor slikonları değiştirdiğim halde. Bir de telefon görüşmesi bence iyi değil. Bunu sadece telefondan film vs izlerken kullanıyorum. Yürüyüş ve telefon görüşmesi için ttec airbast free aldım çok daha iyi. 

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
Arif Aykın yazdı:

Aynı ürünü bende kullanıyorum dokunmatik çok sıkıntılı saçınızı kaşısanız algılıyor resmen :D uzun süre kulakta durunca acıtma yapıyor slikonları değiştirdiğim halde. Bir de telefon görüşmesi bence iyi değil. Bunu sadece telefondan film vs izlerken kullanıyorum. Yürüyüş ve telefon görüşmesi için ttec airbast free aldım çok daha iyi. 

Telefon görüşmesi gerçekten kötü. Dediğiniz gibi öyle saatlerce kulakta kalacak bir kulaklık da değil haklısınız. Müzik film vb için TWS kulaklık olarak fiyatına göre iyi bence. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Cem Dilmen yazdı:

150 TL ye gerçek kablosuz kulaklık baya zor.

ama zaten kablolu arıyor?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

150 TL 10 dolar ancak ediyor malum paramızın geldiği son noktadan sonra. Seçenekler kısıtlı elbette ama kablosuz aramıyorum, kablo kalitesi iyi olsun ortalama olsun yeterli. Yazılanları inceleyeceğim teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
Doğan Arşiray yazdı:

ama zaten kablolu arıyor?

Öyle mi. Kulak içi deyince ben direk kablosuza gitti aklım. Haklısınız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet  Ölmez

Philips SHE3700'ı uzun yıllar kullandım, biraz da özensizce davranmama rağmen hiç sıkıntı çıkarmadı. Mikrofonu olmadığı için yeni kulaklık aldım, yoksa kullanmaya devam ederdim.  JBL C50HI aldım, ama daha yeni olduğu için dayanımı konusunda bir şey diyemem.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...