İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi Kararsızlığı

Ü.Emre Kartal

Recommended Posts

Yurdaer Elay
Celal Aydın yazdı:

395766a81c4c48c073aeb1540a6cfcf1.jpg

2 numara arkaları çok karartmış sanki.. Ama genel olarak araç çok yakışıklı maşaallah :nazar: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar
Ü.Emre Kartal yazdı:

önemli

Ön cam hariç istediğiniz cama istediğiniz koyulukta taktırın sorun olmaz. Ön cam sıkıntı, sürücü camı veya ön sağ camı açıp kapayabiliyorsunuz gece filan park ederken veya karanlık bir yoldaysanız filan ama ön cam sıkıntı. Bugüne dek 1 araca taktırdım bir hafta sonra geri söktürdüm en kalitelisi bile görüşü bir tık bozuyor bana göre. Zaten polisler yakalayınca söktürüyor ön camı haksız da değiller. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

yoktur yahu o kadar bindik ? dikkat çekmedi güzelmiş

Benim cama sabunlu kirli yağlı diyordun abi. Silindir sayısına göre mi yorum yapılıyor. Vay arkadaş :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Benim cama sabunlu kirli yağlı diyordun abi. Silindir sayısına göre mi yorum yapılıyor. Vay arkadaş :) 

starbaxta kave ısmarlamadın mesela hiç?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

starbaxta kave ısmarlamadın mesela hiç?

Oraya layık görmüyorum. Ne işimiz var düşük kahve lezzetlerinde. Selim’in ofiste makine çok iyiymiş. Onu deneyecektik :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Marka belirterek genelleme yapmak yanlış arkadaşlar.  Yapmayın.  
iki mesajı gizledim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Tuğberk Avar yazdı:

Ön cam hariç istediğiniz cama istediğiniz koyulukta taktırın sorun olmaz. Ön cam sıkıntı, sürücü camı veya ön sağ camı açıp kapayabiliyorsunuz gece filan park ederken veya karanlık bir yoldaysanız filan ama ön cam sıkıntı. Bugüne dek 1 araca taktırdım bir hafta sonra geri söktürdüm en kalitelisi bile görüşü bir tık bozuyor bana göre. Zaten polisler yakalayınca söktürüyor ön camı haksız da değiller. 

Yan cama yapılan film sürücüsü tarafından sakıncalı olmaya bilir. Cam açar diyorsun. 
Peki yanındaki araç.  
o kapalı camın arkadındaki adam beni gördü mü.  Nereye bakıyor. Neyle uğraşıyor. 
Benim için kabul edilemez. Çünkü sürücüsü görmediğim araç beni aşırı derecede rahatsız tedirgin ediyor.  

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mehmet Ozyurek yazdı:

Marka belirterek genelleme yapmak yanlış arkadaşlar.  Yapmayın.  
iki mesajı gizledim. 

Pembe gömleğim yok diye üstüme almadım. 😄

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

benim cam da mı kaliteli acaba 🤔

• Beğen 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yan cama yapılan film sürücüsü tarafından sakıncalı olmaya bilir. Cam açar diyorsun. 
Peki yanındaki araç.  
o kapalı camın arkadındaki adam beni gördü mü.  Nereye bakıyor. Neyle uğraşıyor. 
Benim için kabul edilemez. Çünkü sürücüsü görmediğim araç beni aşırı derecede rahatsız tedirgin ediyor.  

Anlamıyorlar işte. Ali de anlamamış. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

2 numara arkaları çok karartmış sanki.. Ama genel olarak araç çok yakışıklı maşaallah :nazar: 

Hocam çok teşekkür ederim.
Arkalara uygulatmayacaktım normalde, ön yanlara 1 numara çok açık oldu, 2 numara tam istediğim gibi uydu, bu sefer arka camlar açık kaldı, hepsine 2 yaptırdım bende.

Çok koyu gibi görünse de, içerisi oldukça ferah, özellikle arkadan gelen araçları gece de olsa bütünüyle görüyorum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selim Bilgin yazdı:

Pembe gömleğim yok diye üstüme almadım. 😄

benim cam da mı kaliteli acaba 🤔

şişecam. Hani en iyisiydi :fool:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar
Mehmet Ozyurek yazdı:

Peki yanındaki araç.  

Evet diğer araç için sorun olabiliyor. Doğruluk payı vardır sizin açınızdan.

Ben konu sahibinin sorularına yanıt verdim zaten, cezai durum vs. fakat yandaki sürücünün ne hissettiğini veya hissedeceğini sormamış arkadaş ve bu durum zaten öznel birşey. 

Mesela yandaki öndeki arkadaki yani etrafımdaki herhangi bir aracın içine bakan biri değilim. Simsiyah ya da filmsiz olması beni rahatsız etmiyor benim için değişen bişey yok. Sizin için önemliymiş mesela. Yandaki adam ne hissediyor diyerek araç kullanmayın benden size tavsiye. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Anlamadan zindan sıtayla oldu :) adama dedim içi gözüksün, kara olmasın. Tamam abi 2 yapalım dedi. Açık mı dedim. Açık abi dedi. Akılsız kafa önce arkaları yaptırıp denesene. Hepsini aynı anda yaptı. Dışarı bi çıktık. Şirinevler sıtayla olmuşuz :) 

2 numara %35 llumar atr. Ön camları mutlaka %50 1 numara yaptırmalı. Ucuz olsa gidip değiştireceğim bende

2030-DB4-B-AA0-D-4-D19-B76-F-1-FE2-A8-FF

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

1 numara yaptırmalı.

şu numara işini de bize hangi yutbrdan geldi hatırlayan var mı? %70 i kaç nomero?

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Anlamadan zindan sıtayla oldu :) adama dedim içi gözüksün, kara olmasın. Tamam abi 2 yapalım dedi. Açık mı dedim. Açık abi dedi. Akılsız kafa önce arkaları yaptırıp denesene. Hepsini aynı anda yaptı. Dışarı bi çıktık. Şirinevler sıtayla olmuşuz :) 

2 numara %35 llumar atr. Ön camları mutlaka %50 1 numara yaptırmalı. Ucuz olsa gidip değiştireceğim bende

Abo 🤣

Çok fena olmuş ama bu. 1 numara bile bence ciddi sıkıntı. %75-80 den az olmamalı geçirgenlik. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

şu numara işini de bize hangi yutbrdan geldi hatırlayan var mı? %70 i kaç nomero?

Numero işe kolay heralde. Atr serisinde 

%50 1 numara en açık

%35 2 numara 

%20 3 numara 

%15 4 numara 

%5   5 numara mahzen

benimki %35 olandan. Siz bakmayın bu kadar siyah değil. Ağaç altı gölgede olunca biraz şey gözüktü :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Tuğberk Avar yazdı:

Evet diğer araç için sorun olabiliyor. Doğruluk payı vardır sizin açınızdan.

Ben konu sahibinin sorularına yanıt verdim zaten, cezai durum vs. fakat yandaki sürücünün ne hissettiğini veya hissedeceğini sormamış arkadaş ve bu durum zaten öznel birşey. 

Mesela yandaki öndeki arkadaki yani etrafımdaki herhangi bir aracın içine bakan biri değilim. Simsiyah ya da filmsiz olması beni rahatsız etmiyor benim için değişen bişey yok. Sizin için önemliymiş mesela. Yandaki adam ne hissediyor diyerek araç kullanmayın benden size tavsiye. 

Herkes için önemlidir. Öznel bir konu değil. Öznel bir konu olsa AB stadardında yasak olmaz. Bu konular çalışılıyor deneyler yapılıyor sonuçlar alınıyor.

İddianızın ardında durup laf söylemiş olmanız da bir başka anormal durum oldu.. Bu konunun nedeni bellidir. Sakıncaları açıktır. Yasaktır. Ancak

bazı ayrıcalıklı vatandaşların cumhurbaşkanının etrafını doldurmaları ve lobi yapmaları sonucu bu olay geçici olarak askıdadır.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben sevdim.. 🧿

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Kavşaklarda ve yan geçişlerde yana çıkmalarda bir çok durumda diğer araçtaki kişi lle kontak kurmak önemlidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

%50 1 numara en açık

dünyada %70 olan da var, buçuk nomero mu o :rofl: vesile ile karayolları yasasında da %70 olarak geçer, eğlenceli bir coğrafya

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ağaç altı gölgede olunca biraz şey gözüktü

sen bir de ayudidekini gör(eme)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

dünyada %70 olan da var, buçuk nomero mu o :rofl: vesile ile karayolları yasasında da %70 olarak geçer, eğlenceli bir coğrafya

hani nerede :) 

aynen bi de buçuklu numara var %70 geçirgenli. 

ben atr’de en şeffaf yapayım dedim. Filmci abi hiç yapma daha iyi dedi. Öyle deyince hakikaten çok açık gibi algıladım. Meğer adam zindancıymış. %50’yi yapmaya tenezzül etmiyor. Hepsi aynı fiyat. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hani

Audideki %15, filmcinin gazabı benimki de. Yakışıyor ama bir daha yaptırsam 35 yaptırırım. Alfa’daki öyleydi. Beyaz arabada çok tatlı duruyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bizim Fifi'de de %35 Llumar film var ama bu kadar koyu durmuyor. Llumar Ahmet'e yaptırmıştım 10 seneyi geçti hala sapasağlam maşaallah.

Senin camların orijinali de mi renkli, o yüzden mi bu kadar koyu duruyor?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Yurdaer Elay yazdı:

Bizim Fifi'de de %35 Llumar film var ama bu kadar koyu durmuyor. Llumar Ahmet'e yaptırmıştım 10 seneyi geçti hala sapasağlam maşaallah.

Senin camların orijinali de mi renkli, o yüzden mi bu kadar koyu duruyor?

Ben de öyle düşünüyorum. Camlar sanki renkli. Yoksa aynı film mazda’da daha açık duruyordu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...