İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi Kararsızlığı

Ü.Emre Kartal

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hani nerede

benim arabada, yasaya uygun %70 ve düz bakarken içini göstermeyen film var, ancak çaprazdan bakınca görülüyor bu lummarlar 300 iken 1500 e yaptırmıştım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Gül

Pahalı olmasa bende aracın üzerindekini söküp değişeceğim, ancak fiyatlar çok artmış. Akşam olunca arkamı görmüyorum mecburen camı açıyorum 😄

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Ön 3 cama Llumar Air70 yapılacak. Biraz önce bıraktım aracı bakalım nasıl olacak. 

Umarım düşündüğüm gibi olur belli olmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Çağlar Bayur yazdı:

yeşil gibi olan mı

Evet, ondan yapıldı. Şuanda solüsyon kaynaklı olarak camlarda görüş çok net değil.

Fakat görüntü olarak belli olmuyor diyebilirim. 2-3 gün sonrası için tekrar uğramam istendi, kuruduktan sonra kontrol yapılacak eğer kaldı ise hava kabarcıkları giderilecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
(düzenlendi)

Şimdilik tam olarak kurumamış olsada merak edenler için birkaç resim ekliyorum :)

1652533637387.jpg1652533637374.jpg1652533637396.jpg

tarihinde Ü.Emre Kartal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Çağlar Bayur yazdı:

mavimsi olana air80 mi diyorlar acaba? 900 TL mi ödendi tüm bu iş için?

Ön 3 cam ve iç dış temizlik için 900 ödedim(temizlik dahil işe zaten) 

Aynısının mavisi de var fakat mavi her araca olmuyormuş. Benim aracın camı yeşildi(parça kodunda da bu renk ibaresi var) o sebeple detayını sormadım. 

Ancak marka olarak seçenek çok, fiyatlar da değişken haliyle. 10 sene garantili olaral yapıldı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ü.Emre Kartal yazdı:

Ön 3 cam ve iç dış temizlik için 900 ödedim(temizlik dahil işe zaten) 

Aynısının mavisi de var fakat mavi her araca olmuyormuş. Benim aracın camı yeşildi(parça kodunda da bu renk ibaresi var) o sebeple detayını sormadım. 

Ancak marka olarak seçenek çok, fiyatlar da değişken haliyle. 10 sene garantili olaral yapıldı. 

Nerede yapıldı? Fiyat çok çok uygun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Selim Bilgin yazdı:

Aydın 🙂

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

şehirler arası fiyatlar çok açılmaya başladı, lpgde de 1500TL ye varan fark vardı montajda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Taze fiyat aldım Golf için.

Ön cam air80: 1500

Diğer camlar ATR35: 1750

Toplam 3.250

Sadece şehirden bu kadar fark olmamalı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

Toplam 3.250

574 x 2 km , maliyeti çıkartır valla, gtimişken tatil de yapılır vs.

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Selim Bilgin yazdı:

Toplam 3.250

Ne yazıkki çok fiyat farkı var. Birkaç yere daha sordum (marka araşıyım olmadı, kaliteli, garantili olması ve bahsettiğim gibi belli olmayacak şekilde yapılması beklentim vardı) Ben memnun kaldım, daha önce yaptıkları far temizleme ve kaplama işçiliğide güzeldi

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Garanti ve ürün bilgi digital kartı basıp verdiler mi?

Dijital sisteme kayıt yapıyorlarmış. Bende fişi mevcut. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ü.Emre Kartal yazdı:

Dijital sisteme kayıt yapıyorlarmış. Bende fişi mevcut. 

Doğrudur. Bize kredi kartı gibi bi kart vermişlerdi

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Doğrudur. Bize kredi kartı gibi bi kart vermişlerdi

Ben markadan çok yapan yerin garantisine güveniyorum açıkçası. O sebeple çok üstüne düşmedim. Birkaç gün sonra özellikle tekrar gelmemi istediler, defalarca kontrol ettiler yapıldıktan sonra. Bazı yerlerde şuanda hava var, ıslaklık mevcuttu dün en son. 

Eğer geçmez kalırsa kontrolde o kısımların oturtulacağını söylediler. Oturmasa dahi göze batacak ebatta veya yerde değiller ama

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ü.Emre Kartal yazdı:

Ben markadan çok yapan yerin garantisine güveniyorum açıkçası. O sebeple çok üstüne düşmedim. Birkaç gün sonra özellikle tekrar gelmemi istediler, defalarca kontrol ettiler yapıldıktan sonra. Bazı yerlerde şuanda hava var, ıslaklık mevcuttu dün en son. 

Eğer geçmez kalırsa kontrolde o kısımların oturtulacağını söylediler. Oturmasa dahi göze batacak ebatta veya yerde değiller ama

Güneşte kalsın biraz. Camlar da açık olsun. 

ben bu zamanda babama güvenmiyorum. Herhangi bir işletmeye hiç güvenmem. Yanlış anlamayın. Türkiye gerçekleri maalesef 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Güneşte kalsın biraz. Camlar da açık olsun. 

ben bu zamanda babama güvenmiyorum. Herhangi bir işletmeye hiç güvenmem. Yanlış anlamayın. Türkiye gerçekleri maalesef 

Biraz önce kontrol ettim kurumuş görünüyor. Aydında 1 günde kurumuyorsa zaten o iş yaş demektir 🤣

Dediğiniz gibi güven konusu ne yazıkki problem fakat bir şekilde bir kuruma güvenmek durumunda kalıyoruz. Üretici firma da olsa bir şekilde art niyet varsa sıyrılıyor işten. 

Ben yaptırdığım yerde problem yaşayacağımı düşünmüyorum. Umarım yanılmam 🙂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Gül

Gayet başarılı olmuş, can sağlığı ile kullanın. Bunu sormak istiyorum; Ön cama film takmak yasak diye biliyorum, bunun kabul ölçüsü var mı? 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Selim Gül yazdı:

Gayet başarılı olmuş, can sağlığı ile kullanın. Bunu sormak istiyorum; Ön cama film takmak yasak diye biliyorum, bunun kabul ölçüsü var mı? 

Normalde bütün camlara yasak. Şuanda sürüş camı hariç diğer camlarda belirli noktaya kadar(içerisi görünüyorsa sorun yok) bir şey demiyorlar. Sürüş camı için ayırım yok. 

Benim yaptırdığım belli olmuyor, başında durup ısrarla incelemezseniz tabi. Görüşü ve görünmeyi de engellemediği için sorun olmayacağını düşünerek yaptırdım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Cam filmlerini yaptıralı yaklaşık 6. gün bitecek, yan camlarda hala tam olarak kurumama var. Ön camda problem yok. 

Yakalayabildiğim en karanlık şekilde (ters ışıktan yararlandım biraz) resimdeki gibi oldu. Bakalım zamanla nasıl olacak 🙂 IMG_20220520_144616.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Ü.Emre Kartal yazdı:

Cam filmlerini yaptıralı yaklaşık 6. gün bitecek, yan camlarda hala tam olarak kurumama var. Ön camda problem yok. 

Yakalayabildiğim en karanlık şekilde (ters ışıktan yararlandım biraz) resimdeki gibi oldu. Bakalım zamanla nasıl olacak 🙂 IMG_20220520_144616.jpg

Kuruması zaman alıyor, illa ki hava kabarcıkları kalacaktır, onlar da zamanla kayboluyor çoğu.

Fazla detaylı incelemenizi tavsiye etmem, sinir bozuyor çünkü, kendimden biliyorum :D

Güzel görünüyor araç 🧿 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...