İçeriğe Yönlendir

Astra J Otomobilim

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Selamlar abiler dostlar,

Astra G yi uğurladıktan sonra linea bakarken hesaplarımın her zamanki gibi şaşması(piyasa sağolsun) ve akılda yokken fikre giren bir araç olarak kendisi otoparkımızdaki yerini aldı. 2011 model 1.3 dizel manuel aracım, ecoflex yazıyor arkasında sport paket galiba, astracılar daha iyi bilgi verirler, donanım olarak beni oldukça tatmin etti. 10 yaş gençleşmiş 2 üst kasaya geçmiş olduk. İnşallah yıkayınca temiz halini de eklerim.

8ddb2c07e271d8a42142451f981998c2.jpgfd647754b325315ad92a8334a820b1b6.jpg099ec8fe0c0bd7b22708ef4e0d431541.jpgc1039443f87d17479b6a9bcebe5b59f2.jpg

• Beğen 40
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Hayırlı olsun güle güle kullan. [emoji3478]

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanabilmeyi(Mazot: 24,xx TL) nasip etsin:nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ooo hayırlı olsun kazasız belasız :) Watts var mı bunda :) Sport donanım bu jantlar sonradan değişmedi ise.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Hayırlı olsun. Astra kullanmak bağımlılık yapıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Köksal'ım hayırlı olsun çok sevindim. 1.3 mj Linea bakarken 1.mj Astra almak da ayrı bir güzellik. Rabbim güle güle kullanmayı nasip etsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Engin Deniz yazdı:

Hayırlı olsun, Astra candır 😊

Tşkler Engin cim :)

Hasan Karabekiroglu yazdı:

Hayırlı olsun şekerim.

Mersi şekerim

Evren Barış Özbek yazdı:

Hayırlı olsun.

Çok sağol Evren abim

Hacı Şenyurt yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullan. emoji3478.png

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler sevgili dostum

Alptuğ Özcan yazdı:

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanabilmeyi(Mazot: 24,xx TL) nasip etsin:nazar:

Amin, cümlemize :) 

Aydın Sert yazdı:

Hayırlı olsun Köksal abi.

Sağol Aydıncım

Metin Akbal yazdı:

Ooo hayırlı olsun kazasız belasız :) Watts var mı bunda :) Sport donanım bu jantlar sonradan değişmedi ise.

Bilemiyorum tabi ama bana orjinal jantları gibi geldi, nerden ayırt ederiz, şase no filan

Mustafa Erkan yazdı:

Hayırlı olsun. Astra kullanmak bağımlılık yapıyor. 

Sağol abim, G ile arasında ciddi fark var, H yi kullanmadım, sevdim ben bu arabayı inşallah keyifle bineriz.

Önder Özcan yazdı:

Köksal'ım hayırlı olsun çok sevindim. 1.3 mj Linea bakarken 1.mj Astra almak da ayrı bir güzellik. Rabbim güle güle kullanmayı nasip etsin.

Eksik olma sikortaları parmaklayan abim, bu arada konuya bilgi olarak belirteyim, arabanın lakabı istemeden de olsa 1.mj olarak kaldı :D 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Hayırlı olsun çok akıllıca bir seçim lineaya göre. Güle güle binin abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Köksal Yılmaz yazdı:

akılda yokken fikre giren bir araç olarak kendisi otoparkımızdaki yerini aldı. 2011 model 1.3 dizel manuel aracım, ecoflex yazıyor arkasında sport paket galiba,

açık gazoz falan mı içirdiler ne aldın ne almadın haberin olmadan neler yaptılar ruhsata :crazy:

hayırlı olsun :nazar:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Çağlar Bayur yazdı:

açık gazoz falan mı içirdiler ne aldın ne almadın haberin olmadan neler yaptılar ruhsata :crazy:

hayırlı olsun :nazar:

Bikaç linea baktım hoşuma gitmedi, gidenin fiyatı gitmedi filan derken baktım piyasa gidiyor bunu bi tuttum, bırakmadım :) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Hayırlı olsun Astra güzeldir, güzel bir güncelleme olmuş G kasadan sonra.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

Hayırlı olsun, güle güle kullan.. SW olanı alacaktım ama son anda kaçırdım.. Sağsolsun çevremdekiler Opel alma çok arıza yapıyor diye oyaladılar, güzelim arabayı kaçırdım. 14 model, deri koltuk, xenon, direksiyon-koltuk ısıtma, ilink ekran. 2.0 dizel 165PS ve 130bin KM'de. Yaklaşık 1000 euro indirim ile 7bine alacaktım. İlan pasif ama favoride duruyor ara ara bakıyorum 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Çağlar Bayur yazdı:

2000d/d da hız kaç ? öğrenelim bir ara

Tabi ki, en kısa zamanda abi

Oğuzkan Erışık yazdı:

Hayırlı olsun çok akıllıca bir seçim lineaya göre. Güle güle binin abi

Eksik olma Oğuzkanım

Oğulcan Akıncıoğlu yazdı:

Hayırlı olsun Astra güzeldir, güzel bir güncelleme olmuş G kasadan sonra.

Teşekkürler, benim de hoşuma gitti açıkçası, G de hoşuma gitmeyen sert pedal ve sürücü koltuğu konforsuzluğu bunda yok.

Münir Nurettin Taşova yazdı:

Hayırlı olsun. 

Teşekkürler :)

Recep Demirci yazdı:

Hayırlı olsun

Çok sağol :)

Erdem Doğan yazdı:

Hayırlı olsun, güle güle kullan.. SW olanı alacaktım ama son anda kaçırdım.. Sağsolsun çevremdekiler Opel alma çok arıza yapıyor diye oyaladılar, güzelim arabayı kaçırdım. 14 model, deri koltuk, xenon, direksiyon-koltuk ısıtma, ilink ekran. 2.0 dizel 165PS ve 130bin KM'de. Yaklaşık 1000 euro indirim ile 7bine alacaktım. İlan pasif ama favoride duruyor ara ara bakıyorum 😂

Çok teşekkürler. Sen yine denk getirirsin işin membağındasın. Saydığın araba da bambaşka bir dünya imiş maşallah :)

Ali Gök yazdı:

hayırlı olsun köksal abi 

6 ilerimi

5 ileri, ilginçtir H lerde 6 ileri var, bu 5 ileri.

Serkan Karadağ yazdı:

Hayırlı olsun Köksal, bu renk tam senlik, ayna gibi yaparsın.

Teşekkürler, bakalım sahalara dönebilecek miyim, rengi tam parlatmalık :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hayırlı olsun. Linea'ya göre çok iyi bir seçim. Rabbim ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Güle güle  kullanılsın. Linea ile  sınıf farkı var bir kere. Renk güzelmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...