İçeriğe Yönlendir

Astra J Otomobilim

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Alptuğ Özcan yazdı:

Markalara yabancıyım açıkçası. En çok Mann'ı duydum bu zamana kadar.

Blue print'i de sizden duymuş oldum 

Yetkili satıcıda ki bayan arkadaş da öyle dedi

Denenebilir o zaman Filtron da

bir çok markadan iyidir blueprint. İletişim adresleri ingiltere ve kanada

https://www.blue-print.com/contact/contact-form/

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Mert Gülkokan yazdı:

blueprint son zamanlar duyulmaya başladı

marka olarak iyi diye duydum

arkadaşımda fren diski aldı

Ben de disk+balata aldım. Takınca göreceğiz ama iyidir diye tahmin ediyorum. Trw balata 800 küsür liraydı, 430 liraya blue print aldım.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Alptuğ Özcan yazdı:

Güle güle kullanın.

Filtron marka filtreler nasıldır kalite olarak. Mann filtre almak için Ankara'da yetkili bir bayiyi aramıştım geçen hafta. Elinde olmayan Mann'ların yerine Filtron öneriyoruz dedi. Söylediğine göre Mann Filtron'u satın almış. Kalite olarak aynı falan dedi

Ben son 2 bakımı komple filtron ile yapmıştın pişmanlık yaratmadı. Bu sefer mann aldım hemen hemen aynı hesaba geliyordu o yüzden.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Önder Özcan yazdı:

320 km oldu mu ya, maşallah. 330 da görüşmek üzere :D

Geldik yoksunuz 330kdan selamlar :crazy:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Arif Aykın yazdı:

Ben son 2 bakımı komple filtron ile yapmıştın pişmanlık yaratmadı. Bu sefer mann aldım hemen hemen aynı hesaba geliyordu o yüzden.

Nerden aldınız Mann filtreleri. Link varsa paylaşabilir misiniz?

Taklit olmadığından nasıl emin oldunuz

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)
Alptuğ Özcan yazdı:

Nerden aldınız Mann filtreleri. Link varsa paylaşabilir misiniz?

Taklit olmadığından nasıl emin oldunuz

Onlineyedekparça dan aldım. Liqui Molly yağ ile birlikte. Liqui yetkili satıcısı. Daha ürünler kullanılmadı kutusuna baktım herşey Almanya yapımı yazıyor içerisinde filtrenin kullanım klavuzu bile mevcut tabiki oda Almanca 😀

194C3684-89B5-47B3-BBE7-88BBFC49C65E.jpeg

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Arif Aykın yazdı:

Onlineyedekparça dan aldım. Liqui Molly yağ ile birlikte. Liqui yetkili satıcısı. Daha ürünler kullanılmadı kutusuna baktım herşey Almanya yapımı yazıyor içerisinde filtrenin kullanım klavuzu bile mevcut tabiki oda Almanca 😀

194C3684-89B5-47B3-BBE7-88BBFC49C65E.jpeg

Ben ikna oldum orijinal olduğuna 😂

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)
Alptuğ Özcan yazdı:

Ben ikna oldum orijinal olduğuna 😂

😂 orijinalliğini kontrol edebileceğimiz bir yer yok sanırım yapacak bir şey yok. Ama aldığım yerden şimdiye kadar hiçbir üründe sıkıntı yaşamadım şahsen.

@Alptuğ Özcan beni de şüpheye düşürdünüz😂 komple araştırma yaptım aradaki farkları ve benim aldıklarım orijinal 😌 gönlüm rahat etti. Yarın mesai saatinde mann Türkiye’yi arayacaktım😌

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Arif Aykın yazdı:

😂 orijinalliğini kontrol edebileceğimiz bir yer yok sanırım yapacak bir şey yok. Ama aldığım yerden şimdiye kadar hiçbir üründe sıkıntı yaşamadım şahsen.

@Alptuğ Özcan beni de şüpheye düşürdünüz😂 komple araştırma yaptım aradaki farkları ve benim aldıklarım orijinal 😌 gönlüm rahat etti. Yarın mesai saatinde mann Türkiye’yi arayacaktım😌

:D 

Ben Mann'ın Ankara'daki yetkili satıcısını aradım. Aradığım filtrelerden Mann marka yok dedi :) Filtron önerdi. Ben de özellikle mann almak istiyorum. Sizin aldığınız siteye bakayım

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Alptuğ Özcan yazdı:

:D 

Ben Mann'ın Ankara'daki yetkili satıcısını aradım. Aradığım filtrelerden Mann marka yok dedi :) Filtron önerdi. Ben de özellikle mann almak istiyorum. Sizin aldığınız siteye bakayım

Mann filtre de orjinal ürünlerin kutusunda önlü arkalı farklı 4 dilde filtre yazıyormuş yan sanayii olanlarda önlü arkalı 2 aynı dilde yazıyormuş, Hava filtresinde üstteki kalan kısımdaki kanatların birleştirilmesi için kullanılan silikon parlak ve tek sıra halinde yan sanayii ürünlerde soluk ve duraksayarak sıkılmış gibi izler mevcut oluyormuş, Hava filtresi kanatları seyrek ve biçimsiz düzensiz dizilişte olup orjinalde nizami şekilde görünüyor. Orjinalde üzerinde bulunan turuncu silikon kısım yumuşak yan sanayii de sert olmaktaymış ayrıca filtre üzerindeki ürün bilgi yazısı yine nizami olmakta yan sanayii de yazı biçimleri değişmekteymiş. 

Dün kafama takınca araştırdım :) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Arif Aykın yazdı:

Mann filtre de orjinal ürünlerin kutusunda önlü arkalı farklı 4 dilde filtre yazıyormuş yan sanayii olanlarda önlü arkalı 2 aynı dilde yazıyormuş, Hava filtresinde üstteki kalan kısımdaki kanatların birleştirilmesi için kullanılan silikon parlak ve tek sıra halinde yan sanayii ürünlerde soluk ve duraksayarak sıkılmış gibi izler mevcut oluyormuş, Hava filtresi kanatları seyrek ve biçimsiz düzensiz dizilişte olup orjinalde nizami şekilde görünüyor. Orjinalde üzerinde bulunan turuncu silikon kısım yumuşak yan sanayii de sert olmaktaymış ayrıca filtre üzerindeki ürün bilgi yazısı yine nizami olmakta yan sanayii de yazı biçimleri değişmekteymiş. 

Dün kafama takınca araştırdım :) 

Baya detaylı araştırmışsınız :) 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Alptuğ Özcan yazdı:

Baya detaylı araştırmışsınız :) 

Valla kafamda deli sorular oluşunca araştırdım :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...