İçeriğe Yönlendir

Astra J Otomobilim

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Köksal Yılmaz
Onur Çelebi yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Sport donanım farkı jantlar ve altı düz direksiyon simidinden anlaşılıyor sanırım.

Çok teşekkür ederim, direksiyon standart bende, 

Talha Bilgi yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun, Allah güle güle bindirsin....  Rengi çok hoşmuş ... :nazar:

Çok teşekkürler Talha, amin hepimiz için.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Hayırlı olsun,Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
Muharrem Karagülle yazdı:

Hayırlı olsun,Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Teşekkürler

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hayırlı olsun :) 

Eksik olma pillere fısıldayan adam :)

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğenme 1
Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Astra güzel araçtır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal
(düzenlendi)

Hayırlı olsun kardeşim. Linea yerine bunu aldığına çok sevindim. Allah kaza bela vermesin. Çok yakışıklı duruyor araba.

tarihinde Fırat Önal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Kazasız belasız buna fındık çuvalı sığar mı?:))

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ali Tuğberk Avar yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Astra güzel araçtır. 

Teşekkürler

Fırat Önal yazdı:

Hayırlı olsun kardeşim. Linea yerine bunu aldığına çok sevindim. Allah kaza bela vermesin. Çok yakışıklı duruyor araba.

Eksik olma canım :) 

Cavit Çırakoğlu yazdı:

Kazasız belasız buna fındık çuvalı sığar mı?:))

Sağol Cavit abi, fındık için kangoo var :) 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun, güzel seçim olmuş, mavi olmayan opelleri foruma almıyorlar herhalde :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Arif Aykın yazdı:

Nasıl yok ? Çarpılırsın iyi düşün :D 

Bixenonu unuttuk 😅

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Onur Çelebi yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Sport donanım farkı jantlar ve altı düz direksiyon simidinden anlaşılıyor sanırım.

Makyajlı kasada sport direksiyonun altı düz-kesik. Birde donanımdan donanıma değişiyor mesela sedan sport still donanımda bahsedilen direksiyon yok yuvarlak deri direksiyon. Bu makyajsız o yüzden altı kesik direksiyon değil, gündüz farları da LED değil halojendir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Metin Akbal yazdı:

Bixenonu unuttuk 😅

Hatırlarsın böyle 😂😂😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Hayırlı olsun Köksal  Bey 😀

Linea yi bu kadar gömmeseydiniz keşke  

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Vaaay Astra J modellerinde 1,3 multijet model varmıymış. Ben ilk defa senin sayende öğrendim. 

Hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Hayırlı uğurlu olsun, güzel seçim olmuş, mavi olmayan opelleri foruma almıyorlar herhalde [emoji4] 
Sağol gardaşım, citroenden fenalık geçirecektim :D
Gule gule kullanin
Çok teşekkürler

Makyajlı kasada sport direksiyonun altı düz-kesik. Birde donanımdan donanıma değişiyor mesela sedan sport still donanımda bahsedilen direksiyon yok yuvarlak deri direksiyon. Bu makyajsız o yüzden altı kesik direksiyon değil, gündüz farları da LED değil halojendir.
Sol gündüz farı ampulü patlak, beyaz mı taksak?
Hayırlı olsun Köksal  Bey [emoji3]
Linea yi bu kadar gömmeseydiniz keşke  
Bey mi :) hepsi bir avuç civata yahu :)
Vaaay Astra J modellerinde 1,3 multijet model varmıymış. Ben ilk defa senin sayende öğrendim. 
Hayırlı olsun.
Sağol Alicim, senden detaylı bilgiler bekliyorum modelle ilgili, uzun kalacak gibi :)
  • Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Köksal Yılmaz yazdı:

Sağol gardaşım, citroenden fenalık geçirecektim :DÇok teşekkürlerSol gündüz farı ampulü patlak, beyaz mı taksak?Bey mi :) hepsi bir avuç civata yahu :)Sağol Alicim, senden detaylı bilgiler bekliyorum modelle ilgili, uzun kalacak gibi :)

İçinde albea fiat motoru var. :D

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

İçinde albea fiat motoru var. [emoji3]
Evet onu öğrendim euro5 95 bg lik multijet motor.
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Köksal hayırlı olsun güzel güncelleme olmuş allah kaza bela vermesin inşallah 

Bu arada citroen ile ilgili ne gibi sorun yaşadın ki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Hayırlı olsun 🧿

Daha uyanmadım.. uyanınca detay yaparız ,😂 1.3 olmasından dolayı inanılmaz keyif alacaksın..1.3 falan değil külli yalandır icine canavar kacmıs gibidir.. bizde cosmo donanım olan vardı.. Afl far secenegiyle geliyor.. Muthis biseydi.. Ufaktan yazilimi da vardı sanirim.. Tek sevmedigin sey 5 ileri olmasi olacak.. Ykıtı harikadır..  geri kalan herseyiyle iyiki dersin lineaya göre.. Sport donanım denmis onda jant kesikli biseydi galiba.. bu düz görünüyor.. Biz epey oldu satalı bazı detaylarını unuttuk.. Metin hoca daha iyi biliyodur.. Onun boş pakettir ama bilir elbet 😂 

Az kullan bağımlılık yapacaktır.. iyi secim Allah kaza bela vermesin 🧿  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

5 ileri daha iyi 6 ileri fazla bu motora hafif rampada yemiyor hemen vites istiyordu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Sol gündüz farı ampulü patlak, beyaz mı taksak?

Güzel olur Photon un mavi camlı olanı beyaz yaniyor. Farların camurluga uzanan taraflarında kapaklar var silecek suyu borusu sigorta kutusu kapağını sökerek zar zor ulaşabilirsin.
Hayırlı olsun [emoji3478]
Daha uyanmadım.. uyanınca detay yaparız ,[emoji23] 1.3 olmasından dolayı inanılmaz keyif alacaksın..1.3 falan değil külli yalandır icine canavar kacmıs gibidir.. bizde cosmo donanım olan vardı.. Afl far secenegiyle geliyor.. Muthis biseydi.. Ufaktan yazilimi da vardı sanirim.. Tek sevmedigin sey 5 ileri olmasi olacak.. Ykıtı harikadır..  geri kalan herseyiyle iyiki dersin lineaya göre.. Sport donanım denmis onda jant kesikli biseydi galiba.. bu düz görünüyor.. Biz epey oldu satalı bazı detaylarını unuttuk.. Metin hoca daha iyi biliyodur.. Onun boş pakettir ama bilir elbet [emoji23] 
Az kullan bağımlılık yapacaktır.. iyi secim Allah kaza bela vermesin [emoji3478]  
Uyanamadigin belli aciklamalarimi yazdım [emoji8] Az yukarda.

Boştu doldurduk yağmur sensörü kararan ayna yok sadece [emoji28] Yalnız bende TPMS var muhtemelen bu sportta yoktur.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...