İçeriğe Yönlendir

306 XR 5P 1.6 / 2000

Selçuk Bakış

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Geçmiş olsun gardaşım, bişey yazacağım ama genel ahlaka aykırı olur, sen anladın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Önder Özcan yazdı:

Denemiş ve başarmışlar :onder:

Aynanın altında aydınlatma vardı, geri görüşümü engelliyordu, ondan kurtulmamı da sağladılar:D

Köksal Yılmaz yazdı:

Geçmiş olsun gardaşım, bişey yazacağım ama genel ahlaka aykırı olur, sen anladın.

Eyvallah Gardaşım, kaçtıkları yanına kalmadı ama :crazy:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Bakış yazdı:

kaçtıkları yanına kalmadı ama :crazy:

oo burası heyecanlı :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Terbiyesizler, insan olsa not mot bir şey bırakırdı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

oo burası heyecanlı :crazy:

Evin etrafı normalde ıssız, karşı tarafta başka siteler var ve yöneticilerinin tesadüfe bak ki gezeceği tutmuş, vuran aracı görmüşler ve bizim yönetime haber vermişler sağolsunlar. Siteye iş için gelen bir firma, firmayı tespit edip polise bilgilerini verdim onlar aradılar sabah gelsin halledelim demişler. Vuranlar çok genç, dükkan sahibine abi biz baktığımızda ayna yerindeydi diyor birde :fiuw:

Mahmut Yıldız yazdı:

Terbiyesizler, insan olsa not mot bir şey bırakırdı. 

Direk topuklamışlar ama Allah'tan şahitler var, yoksa inkar ederlerdi

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Köksal Yılmaz yazdı:

Ben anlamadım ne yazacağıdın  :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Önder Özcan yazdı:

"Kıranlar o aynayı alıp evde banyolarına taksınlar, diş fırçalarken falan bakarlar" diyecekti, başka ne denir ki? 

• Beğen 1
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

vay arkadaş. Konu kaçmış. Önce hayırlı olsun son duruma göre de kırdıkları ayna....

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Selçuk Bakış yazdı:

firmayı tespit edip polise bilgilerini verdim

Geçmiş Olsun.

Ben Hukuki süreç nasıl ilerler merak ettim örneğin hasar verdi kaçtı Karakola gidip bu araba hasar verdi dedik görüntüleri verdik sonrasında ne oluyor süreç nasıl ilerliyor sonuç alabiliyormuyuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Evren Barış Özbek yazdı:

Bununla geçmiş olsun.

Teşekkürler Evren Abi

Önder Özcan yazdı:

Halk merak içinde :p

İsa Acar yazdı:

Geçmiş olsun Selçuk... 

Sağol İsa Abi

Servet Aydın yazdı:

vay arkadaş. Konu kaçmış. Önce hayırlı olsun son duruma göre de kırdıkları ayna....

Sağol Abi, temenniler aynı :fiuw:

Aytac Sakal yazdı:

Geçmiş Olsun.

Ben Hukuki süreç nasıl ilerler merak ettim örneğin hasar verdi kaçtı Karakola gidip bu araba hasar verdi dedik görüntüleri verdik sonrasında ne oluyor süreç nasıl ilerliyor sonuç alabiliyormuyuz.

Teşekkürler, bende kamera kaydı yok ama tanık vardı, hukuki kısmı tanık veya kanıt olmadığı sürece sıkıntılı. Benim olayda karşı tarafı ben aramadım polis aradı, ilk ben arasam belki olay daha olumsuz sonuçlanabilirdi.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Aytac Sakal yazdı:

Geçmiş Olsun.

Burada 2 seçenek var zarar gören için, ya savcılığa gidip şikayetçi olacak mala zarar verme diyerek  ya da plakadan araç sahibine ulaşabiliyorsa (TC Kimlik No bulabilirse) icra takibi başlatacak. uğraşılırsa sonuca ulaşma ihtimali de olabilir. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Metin Uzunoğlu yazdı:

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun. 

Teşekkürler Metin Hocam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Geçmiş olsun Selçuk 

Sağol Abi teşekkürler 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Cem Işık yazdı:

"Kıranlar o aynayı alıp evde banyolarına taksınlar, diş fırçalarken falan bakarlar" diyecekti, başka ne denir ki? 

Başka birşey hayal edemedim bunun üstüne 😅

Şebnem Ferah istersen bir aynayla yardım edeyim ama umursamazsın demişti benimde aklıma o geldi.

Geçmiş olsun ☺️

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Metin Akbal yazdı:

Başka birşey hayal edemedim bunun üstüne 😅

Şebnem Ferah istersen bir aynayla yardım edeyim ama umursamazsın demişti benimde aklıma o geldi.

Geçmiş olsun ☺️

Hayal gücü geniş milletiz :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Selçuk Bakış yazdı:

Teşekkürler, bende kamera kaydı yok ama tanık vardı, hukuki kısmı tanık veya kanıt olmadığı sürece sıkıntılı. Benim olayda karşı tarafı ben aramadım polis aradı, ilk ben arasam belki olay daha olumsuz sonuçlanabilirdi.

Cem Işık yazdı:

Burada 2 seçenek var zarar gören için, ya savcılığa gidip şikayetçi olacak mala zarar verme diyerek  ya da plakadan araç sahibine ulaşabiliyorsa (TC Kimlik No bulabilirse) icra takibi başlatacak. uğraşılırsa sonuca ulaşma ihtimali de olabilir. 

Teşekkür Ederim vakit ayırıp bilgilendirdiğiniz için.

Benim araca  sol arka çamurluğa 1 yılda 4 defa sürttüler artık korkumdan ön tamponu çöpe yaklaştırıp arkayı açıkta bırakıyorum.Mahalledeki araçlarada temas oluyor ama pek umursamıyorlar.Ben bir defa başka bir araca ön tampona sürttüm  hem insan olmak adına hemde Hukuki sonucundan çekindiğim için adamı arayıp buldum adam önemsemedi canın sağolsun dedi.Arabada  pasta vardı içim rahat etmedi çiziği temizledim. Başkasındanda en azından beklediğim bu sanırım çok şey bekliyorum.

Kendi aracıma temas olduğunda pasta ile temizliyorum ama daha büyük hasar olursa diye aracı görecek bir Kamera düşünüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Bazen olacak olunca önüne geçilemiyor maalesef, dün vurduklarında mesela eve her zamankinden uzak yere park ettim, araç girip çıkmaz neredeyse, geldi vurdular.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bir süre önce kızımı aldım arabayla dar bir sokaktan geçiyoruz, yol çok dar yandaki araçların aynasında  10 cm mesafeyle 30-40 km gibi iniyoruz . Kızım baba yavaş aynalara çarpacağız yine(*) dedi. Dedim yine derken?? Annem sabah bu sokakta bi arabanın aynasına dokundu, dönüp baktığımda ayna sallanıyordu dedi. Hemen eşimi aradım. Yola yakın parketmiş, karşıdan araba gelince ufacık dokundum dedi. Dedim ayna düşmüş sallanıyormuş, bu mu ufak anlayışın senin??

hık mık etti. İşi Gücü bıraktım, hanımın dokunduğu arabayı buldum, ayna cidden düşmüş sallanıyor. 96 model 323 mazda.. sahibini buldum, yaşlıca bir amca çıktı. Dedim amca böyle böyle eşim sabah dokunmuş senin aynayı kırmış.. arabayı kullanmıyorum artık, ayna da zaten eskiden beri kırıktı, yengenin dokunmasıyla yerinden çıkmıştır, sabit değildi dedi. İlla ödeyeyim diye ısrar ettim, kabul etmedi. Baktım evde 3-4 kedi var, tamam amca hakkını helal et sen dedim. Çıktım, markete gidip 10 kilo kedi maması aldım bıraktım kapısına:)

• Beğen 11
  • Teşekkür 5
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Az önce teslim aldım arabayı, aynayı kendim taktım

Baskı balata 950 TL

İşçilik 900 TL 

Fren merkezi 850 TL

İşçilik 300 TL 

Fren hidroliği vs toplamda 3100 TL ile günü kapattık.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Bu arada akü söküldüğü için gaz ayarı vs sıfırlandı ama gaz, araç ısındığı halde devreye girmedi, ışığı hızlı hızlı yanıp sönüyor sebebi ne olabilir?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...