İçeriğe Yönlendir

Ateşleme

Ümit Ağbaba
Çözüme git Barış Özarslan tarafından,

Recommended Posts

Ümit Ağbaba

Arkadaşlar merhaba. Ford ka aracımı yağmurlu günde kullanamıyorum. Bujilermi ıslanıyor bobin mi ıslanıyor bilmiyorum ama yağmur yağınca park halindede olsa aracım tekleme yapıyor patlama yapıyor. Hele ki güneşli gün bile olsa bi su birikintisinden geçeyim rezillik. Sorun neden olur nasıl bi çözüm yolu izlemeyelim değerli cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Barış Özarslan
Ümit Ağbaba yazdı:

Arkadaşlar merhaba. Ford ka aracımı yağmurlu günde kullanamıyorum. Bujilermi ıslanıyor bobin mi ıslanıyor bilmiyorum ama yağmur yağınca park halindede olsa aracım tekleme yapıyor patlama yapıyor. Hele ki güneşli gün bile olsa bi su birikintisinden geçeyim rezillik. Sorun neden olur nasıl bi çözüm yolu izlemeyelim değerli cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Lpg var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM

Davlumbaz yoksa yada kırık ise su birikintisine hızlı girince sıçrayan su doğrudan ateşleme elemanları üzerine geliyor olabilir. Motor bölümünü ve davlumbazları kontrol edin. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bobini arkada, sol tekerdeki davlumbazda kırık eksik vars yapabilir, üstten kaput arkasından aşağı sızabilir oraya yoğunlaşın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Ağbaba

Evet aracımda LPG var . Davlumbazlar var ama yine kontrol edeceğim

Yorum bağlantısı
Barış Özarslan
Ümit Ağbaba yazdı:

Evet aracımda LPG var . Davlumbazlar var ama yine kontrol edeceğim

bendeki ford ka da lpg liydi su birinkintisiden geçerken şiddetli yağmurda teklemeye başlardı çekişi düşerdi, benzine alınca düzeliyordu biyerden lpg sistemine su sıçrıyor  olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...