İçeriğe Yönlendir

Kasko ve Trafik Poliçeleri Alev Almış.

Erol Güven

Recommended Posts

Oğuzkan Erışık
Ü.Emre Kartal yazdı:

Geçen sene x 3 formülü çıktı karşıma genel olarak. Haziranda babamın sigortaları da öyle yaptık. 

Eğer çarpan 3 olursa 6000 civarı kasko oluyor. Sigorta da 3000 gibi. Bir ihtimal indirim kademesi artacak oradan çarpanı 2 falan yaparsak ben tamamım. 

Özetle, kart alev alacak 😒

Bu mantıkla en iyi 11500 lira çıkıyor kasko ve sigorta. Kasko kalır 😃😃

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Bey benim merak ettiğim bir konu var.Aracımıza zarar verildi diyelim elimizde Kamera görüntüleri olsa ne yapılabilir nasıl bir yöntem izlenebilir Örneğin bizim sokakta Top oynarken aracın birinin aynasını kırdılar sinirlenip kapıya tekme atanda oldu.

Sigorta şirketleri görüntülerle işlem yapamaz
Karakola gidip, biri benim aracıma çarpmış demek yerine, benim aracıma şu plakalı araç çarpmış der şikayetçi olursunuz.
Kamera; olayların aydınlatılmasında işe yarıyor. Bunun dışında bir belge olarak kabul görmüyor.
Bu mantıkla en iyi 11500 lira çıkıyor kasko ve sigorta. Kasko kalır [emoji2][emoji2]

Buluruz bir çaresini, pes etmek yok.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Oğuzkan Erışık yazdı:

Bu mantıkla en iyi 11500 lira çıkıyor kasko ve sigorta. Kasko kalır 😃😃

Alternatif koruma yöntemlerine olan talep arttı. 😄

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kamera; olayların aydınlatılmasında işe yarıyor. Bunun dışında bir belge olarak kabul görmüyor.

🙈  O halde görmesem daha iyi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Aytac Sakal yazdı:

🙈  O halde görmesem daha iyi.

Bu sefer de içinde kalacak. komşu mu yaptı, çocukları mı yaptı, dikkatsiz kargocu mu yaptı. Çöp arabası mı taktı.. Diyip duracakasın :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Muska nasıl olur acaba? İkame araç falan yok onu biliyorum.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Mehmet Ozyurek yazdı:

Buluruz bir çaresini, pes etmek yok.

Tek umudum sensin. 5binlik rahatladım şu an 😃

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu sefer de içinde kalacak. komşu mu yaptı, çocukları mı yaptı, dikkatsiz kargocu mu yaptı. Çöp arabası mı taktı.. Diyip duracakasın :)

Evet Meraklı biriyim 🙂 galiba biraz takıntıda başladı yaş ilerliyor.

Arkadaşın Sıfır Bayonun bagajını çizdiler belli bilerek desenli yapılmış kamera kayıtlarına bakmadı belki tanıdıktır dedi bilmek istemiyorum dedi bakmadı.

Şimdi onu anlıyorum.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...