İçeriğe Yönlendir

Citroen C4 2005 İkaz Işıkları Yanması

Aykut örenli

Recommended Posts

Aykut örenli

Merhabalar 2005 model C4 sxpkaracım var ikaz lambaları (kapı lambalari emniyet kemeri ABS el freni ) ışıkları yanıyor sürekli bazen yağmurlu havalarda ışıklar sönüyor bir süre sonra tekrar yanıyor  beyinciye ve elektrikcilere göstermeme rağmen sorunu bulamadılar bilgisi olan varmı acaba bunun sebebi nedir yardimci olursanız sevinirim resim yükleyemedim konuya.

Aykut örenli yazdı:

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Merhabalar 2005 model C4 sxpkaracım var ikaz lambaları (kapı lambalari emniyet kemeri ABS el freni ) ışıkları yanıyor sürekli bazen yağmurlu havalarda ışıklar sönüyor bir süre sonra tekrar yanıyor  beyinciye ve elektrikcilere göstermeme rağmen sorunu bulamadılar bilgisi olan varmı acaba bunun sebebi nedir yardimci olursanız sevinirim resim yükleyemedim konuya.

Kolay gelsin elektrik arizali cok basit bir sase yapamadan oksitten falan cikabilir umarim tamiri basittir ustalar bubtarz arizalari bulmada pek hevesli degiller daha hizli kolay tamir yapip parasi almak isterler
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Facebook grubu var citroen c4 için.  benim bir kaç ufak sorunlarıma bakarak çözüm buldum. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Aykut örenli
Talha Bilgi yazdı:

Facebook grubu var citroen c4 için.  benim bir kaç ufak sorunlarıma bakarak çözüm buldum. Tavsiye ederim.

Facebook da biraz araştırdım fakat C4 grubu gorememistim 

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Aykut örenli yazdı:

Facebook da biraz araştırdım fakat C4 grubu gorememistim 

ben üye oldum ama 

Yorum bağlantısı
Aykut örenli
Levent Güzelkalp yazdı:
Aykut örenli yazdı:

Kolay gelsin elektrik arizali cok basit bir sase yapamadan oksitten falan cikabilir umarim tamiri basittir ustalar bubtarz arizalari bulmada pek hevesli degiller daha hizli kolay tamir yapip parasi almak isterler

Şase olduğunu düşünmüyorum akü bağlantısını soktugumde sönüyor  yağmur yagdiginda da sönüyor ışıklar fakat belli bir süre sonra tekrar yanıyor ben müşür diye düşünüyorum ama iyi bir elektrik ustası bulmam lazım baya uğraştık sorunu bulamadılar 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...