İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Fiyatı

Serkan Gülderen

Recommended Posts

Emre Usta

Aralik ayinda meslek indirimli 450 liraya yaptirmistim trafik sigortasini.kaskoda hasarsizlik 7 kademe kazam yok 8 yildir kaskolu kullaniyorum 1800 liraya imm bir milyon TL ye yaptirdimdi.zamlar sonrasinda yil sonunda trafik 1800 civari kasko 5 -6 bin olur.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mustafa Karaca yazdı:

@Mehmet Ozyurekaylık günlük kasko olayı var mı abi? Mesela kaskom yok tatile çıkarken 1 aylık yaptırma şansı olur mu 

Bir ara sompo başlatmıştı ama onun şartları bu anlattığınıza uymaz.  
En mantıklısı bir yıllık yaptırıp, ihtiyaç kalmayınca fesih etmektir.  

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bir ara sompo başlatmıştı ama onun şartları bu anlattığınıza uymaz.  
En mantıklısı bir yıllık yaptırıp, ihtiyaç kalmayınca fesih etmektir.  

Teşekkürler, hiç yaptırmamaktansa Yıllık yaptırıp fesih etmek mantıklı olabilir 😊 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ersin Özkaya
(düzenlendi)

Merhabalar.bu ayın sonunda trafik sigortam bitiyor ama sigorta şirketleri aracıma teklif vermiyor.malum bir şirket çalışanı dan sebebini sordum cevap vermedi.sbm üzerinden teklif veriliyor ama şirketler yada internet üzerinden teklif veren yok.sebebi hakkında bilgisi ya da yardımcı olabilecek olan var mı? Ek bilgi olarak,2012 den beri araçim var ve hiç kaza yapmadım.zamanin da ödeme yaptım.

tarihinde Ersin Özkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

son saate kadar beklemelr falan başladı, hem de zorunluyuz yaptıormaya, müşteriyi kim koruyacak bilmem

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ersin Özkaya yazdı:

Merhabalar.bu ayın sonunda trafik sigortam bitiyor ama sigorta şirketleri aracıma teklif vermiyor.malum bir şirket çalışanı dan sebebini sordum cevap vermedi.sbm üzerinden teklif veriliyor ama şirketler yada internet üzerinden teklif veren yok.sebebi hakkında bilgisi ya da yardımcı olabilecek olan var mı? Ek bilgi olarak,2012 den beri araçim var ve hiç kaza yapmadım.zamanin da ödeme yaptım.

Görmeden yorum yapamam. 

Tc, doğum tarihi, plaka, belge seri no ?

Çağlar Bayur yazdı:

son saate kadar beklemelr falan başladı, hem de zorunluyuz yaptıormaya, müşteriyi kim koruyacak bilmem

Sigorta şirketlerini de birinin koruması lazım. 

Temmuz başında poliçedeki teminatlar % 100 arttı. Ancak sigorta primleri % 25 arttı. Zaten trafik branşı zarar eden bir branş idi. 

Sen olsan bu şartta trafik sigortası yapar mısın. :)

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Sigorta şirketlerini de birinin koruması lazım. 

Sen olsan bu şartta trafik sigortası yapar mısın. :)

Trafik sigortası zorunlu olmasa primler nasıl olur tahminen?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Uzunoğlu yazdı:

Trafik sigortası zorunlu olmasa primler nasıl olur tahminen?

En az % 40-45 istiyor sigorta şirketleri. minimum prim 2500 lira olmalı. 

100 liraya yaptığım poliçeye 720 bin lira tazminat talebi geldi. 

7200 poliçenin parasının tamamı bu tazminata gidecek. 

% 20 karlılıkla çalıştığını düşünsek 36000 poliçenin kazancı bir poliçenin tazminatına gidecek. 

Değer kaybıydı, sakatlıktı derken sonradan sonraya o kadar tazminat talebi geliyor ki. 

• Teşekkür 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ersin Özkaya yazdı:

Bilgileri göndermişsin Ersin. 
Kontrol ettim 

1550 liraya yapabilirim. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Süleyman Can

Daha var nasıl olsa diye önemsemedim, bugün aklıma geldi sigorta mevzusu... Bi baktım cumartesi doluyor... Hemen bir araştırma ... son basamak sıfır hasar kaydı 30 yaş'a rağmen 1975.00 TL hesap çıktı. Maaşa gelen asgari ücret oranında zam daha hesaba geçmeden uçtu gitti.:bravo:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Süleyman Can yazdı:

Daha var nasıl olsa diye önemsemedim, bugün aklıma geldi sigorta mevzusu... Bi baktım cumartesi doluyor... Hemen bir araştırma ... son basamak sıfır hasar kaydı 30 yaş'a rağmen 1975.00 TL hesap çıktı. Maaşa gelen asgari ücret oranında zam daha hesaba geçmeden uçtu gitti.:bravo:

Otomobil mi bu... 

Son basamak değildir.. 

Son basamak ise. otomobil ise bugün için rakam yüksek.. 

Yorum bağlantısı
Süleyman Can
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Otomobil mi bu... 

Son basamak değildir.. 

Son basamak ise. otomobil ise bugün için rakam yüksek.. 

Yanlış sekmeye bakmışım abi, %15 yani 6. kademe. Ya da 5 anlamadım ben bu işi. Hem %15 diyor hem 6 diyor. 

tarihinde Süleyman Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Serkan Gülderen
(düzenlendi)

Dün 2013 auris için kasko yaptırdım 8500 TL 😳😲

Yapmasak olmuyor yapsak bir türlü.... 

Sigorta da 2038 TL. 

tarihinde Serkan Gülderen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...