İçeriğe Yönlendir

Araç Muayene

Ümit Türk

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

mesela bu iki şarkı birlikte çalıyor gibi bir düşün?

Al da gel.. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Sani Gerşon yazdı:

Yine naftalin kokmuş buralar...

Huzur evi gibi forum.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Durduk yere aklıma geldi.. Araç muayene istasyonlarında ben bugüne kadar hiç lüks veya spor araç görmedim. @Çağlar Bayur abim sen Ferrari'nin muayene işini nasıl hallediyordun? Ekip eve mi gelip yapıyordu muayeneyi? :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Yurdaer Elay yazdı:

Durduk yere aklıma geldi.. Araç muayene istasyonlarında ben bugüne kadar hiç lüks veya spor araç görmedim. @Çağlar Bayur abim sen Ferrari'nin muayene işini nasıl hallediyordun? Ekip eve mi gelip yapıyordu muayeneyi? :)

ne biliiimm şoför hallediyor, zorlanırsak alırız bi istasyon, arka arsaya kurarız  bea

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Çağlar Bayur yazdı:

ne biliiimm şoför hallediyor, zorlanırsak alırız bi istasyon, arka arsaya kurarız  bea

Eyvallah, şoför hallediyordur da işte nasıl oluyoru? Sadece ruhsatı götürüp tamam halloldu mu deniyor mesela? O araçların motor numaraları da okunamıyor mu? Ya da uzun kısa far hüzmeleri bozuk muymuş?

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Yurdaer Elay yazdı:

Eyvallah, şoför hallediyordur da işte nasıl oluyoru? Sadece ruhsatı götürüp tamam halloldu mu deniyor mesela? O araçların motor numaraları da okunamıyor mu? Ya da uzun kısa far hüzmeleri bozuk muymuş?

Ben geçen yıl camaro görmüştüm. Kavga çıktı personel arasında. Ben alacam sen alacan hesabı :D

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

geçen arkadaşımın kartalın gaz telini koparmış istasyondaki eleman arkadaş ta bi güzel dövmüş sonrada kameraları gösterip görüntüleri alıp hemen polis çağırın demiş.

Çağırmamışlar nasıl bi deliye rastladık deyip aracı yaptırmayı teklif etmişler.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Yurdaer Elay yazdı:

bilmem şoföre 10bin maaşını yatırıoz gerisini kahya takip edio,

Fatih Keskin yazdı:

arkadaş ta bi güzel dövmüş

hangi il diye sormayacağım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Çağlar Bayur yazdı:

bilmem şoföre 10bin maaşını yatırıoz gerisini kahya takip edio,

hangi il diye sormayacağım

sorma seninle tanıştırmadığım tek arkadaşım 1968 doğumlu geçen seneye kadar opel capitan ve sw peugeot 504 ü vardı

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Fatih Keskin yazdı:

sorma seninle tanıştırmadığım tek arkadaşım 1968 doğumlu geçen seneye kadar opel capitan ve sw peugeot 504 ü vardı

Direksiyondan vites deme sakın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Keskin yazdı:

bi masya bi deli kafi

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Burada servis şoförü anlatıyor. Adamın biri muayeneye gelmeden önce arka tarafta bir şey yapıştırmış, tutması için yapıştırdığı bandı sökmeyi unutmuş. Muayenede banda bakan eleman farklı renk var, aracı geçirmem deyince araç sahibi dalmış buna, iki yumrukla yere indirmiş. Adam kesin boksördü, kim geldiyse vurdu indirdi diyorlar. İstasyonu elden geçirmiş bir güzel. Zar zor araya girip adamı sakinleştirmişler. Aracını alıp gitmiş. Jandarma falan gelmiş ama adam suçsuz diye ifade verdik dediler. 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
İlkay Başaran yazdı:

Direksiyondan vites deme sakın.

tabiki direksiyondan vites ti adam kendisine çelik kasa imal ediyor düşün nasıl bi adam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Fatih Keskin yazdı:

tabiki direksiyondan vites ti adam kendisine çelik kasa imal ediyor düşün nasıl bi adam

7f2e9b475155b2601e501937d3cbb7f5.jpg

Bunun çeliği mi?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İlkay Başaran yazdı:

7f2e9b475155b2601e501937d3cbb7f5.jpg

Bunun çeliği mi?

Fakirlik işte.. 

Hayal ettiği kasaya bakın.. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Mehmet Ozyurek yazdı:

Fakirlik işte.. 

Hayal ettiği kasaya bakın.. 

A4 deyince de aklımıza fotokopi kağıdı geliyor, öğrenilmiş çaresizlik işte n'apalım :crazy:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Yurdaer Elay yazdı:

A4 deyince de aklımıza fotokopi kağıdı geliyor, öğrenilmiş çaresizlik işte n'apalım :crazy:

A4 e nereden geldik ya :crazy:

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

egea satıldı

Çakma sarışın olmuş

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
İlkay Başaran yazdı:

A4 e nereden geldik ya :crazy:

A3 yoktu evde o yüzden :D 

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Şey konuyu  niye dağıtıyonuz dayı. :exc1:

Niye görüş kısıtlı yazdıklarını şimdi anladım :D 

Ön camın üst kısmında siyah film şerit çekmişler :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ü.Emre Kartal
Mert Gülkokan yazdı:

Amerikada egzos muayene ücreti 15 dolar yeni plaka basımı 20 dolar eyalet new jersey

Arabayı benzer rakamlara alalım ben plakayı aynı ödemeye razıyım 🙂

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...