İçeriğe Yönlendir

Yedek Parçada Fahiş Fiyatlar

Ersen şahin

Recommended Posts

Ersen şahin

İkinci el çıkma parçalardaki bu fahiş fiyatlara aklım ermiyor doğrusu 97 model Vectra aracıma cam düğmesi almak istedim çıkma cam düğmesi ne 600 TL ile 750 TL arasında fiyat çekiyorlar bu nedir bu kadar anlamış değilim buna çare olacak bişey yokmu eski model arabaya biniyoruz gücümüz buna yetiyor vallahi bi yeri bozulmasın diye dua etmeye başladık artık 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Kolay bulunmadığını bildikleri için yüksek fiyat çekiyorlar. İhtiyacı olan mecbur alacak sonuçta. Ahlak olmayınca olmuyor... 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ersen şahin yazdı:

İkinci el çıkma parçalardaki bu fahiş fiyatlara aklım ermiyor doğrusu 97 model Vectra aracıma cam düğmesi almak istedim çıkma cam düğmesi ne 600 TL ile 750 TL arasında fiyat çekiyorlar bu nedir bu kadar anlamış değilim buna çare olacak bişey yokmu eski model arabaya biniyoruz gücümüz buna yetiyor vallahi bi yeri bozulmasın diye dua etmeye başladık artık 

https://www.opellcenter.com/urun/opel-vectra-a-4lu-cam-kaldirma-dugmesi-ithal-marka?gclid=Cj0KCQjw8O-VBhCpARIsACMvVLMB2b63NZtd892VImaNA9PzATjwzbVcv6ONDRybFsKbIGbPcIf5h5EaAhwVEALw_wcB

Aradığınız böyle bir şey mi?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Çıkmacı ihtiyacınız olduğunu anladığı an yapıştırır maalesef 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sahın yazdı:

Bu a kasanın. B kasanınki vitesin etrafında 4 adet sağdaki ve soldaki ayrı 2 parça abi. 

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

özellikle cikmacilari gezerken önce lazim olmayan bi kac parcayi hikayeden sorun. tam cikarken asil lazim olan parcayi laf arasinda soruyomus gibi yapin. amac o parcayi aradiginizin anlasilmamasi default_smile.png

malum cikmaci aradiginizi anlarsa ona gore fiyat çekiyo

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Oğuzkan Erışık yazdı:

Bu a kasanın. B kasanınki vitesin etrafında 4 adet sağdaki ve soldaki ayrı 2 parça abi. 

B kasanınki yok, o yüzden pahalıdır :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Güven

Neyin fiyatı artmadı ki normal karşılamak lazım. Hele çıkmacıların eline düşüldümü vay haline adamlar parça fiyatlarını çok iyi biliyor ve sıkı takip ediyorlar sıfıra yakın para talep ediyorlar.

Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Aslında benim düğ e sağlam sadece içindeki metal parçanın birisi yok adınıda bilmiyorum bu parçayı bulabileceğim bir yer varmı acaba

IMG_20220401_155609.jpg

IMG_20220401_155616.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Serkan Toker yazdı:

Pert araba piyasası da sağlam arabaların piyasası gibi arttı. Öyle 20-30 bin liraya alıp parçalamak yok. Sağlamı 300 bin ise perti duruma göre 200 bin liraya yaklaşıyor. İki parçadan oluşuyor galiba..

https://benimopelim.com/opel-vectra-b-sag-kapi-cami-ikili-on-arka-cam-kontrol-dugmesi-cod-jd-gm-orijinal

Abi vaktiyle linea için teyp kızağı bakıyordum şu göğüsün içine takılan metalden. Araca saçma bir teyp takmışlar, takarkende orjinal teyp kızağını sökmüşler. Ben sonradan orjinal teyp edindim ama kızak olmayınca takamadım. Çıkmacıları hep gezdim, aradım, o zaman en uygun söyleyen pastan kendisi görünmeyen parçaya 100 lira istemişti. 150-200 liralar havada uçuşmuştu. Sonuç olarak ne mi oldu? Kartaşı aradım bir ihtimal deyip, parça depoda var, yarın teslim edebiliriz demişlerdi. Ertesi gün gidip 50 tl'ye orjinal sıfır parçayı yetkili servisten kutulu şekilde teslim almıştım. Sanki bazen işin ayarını kaçırıyorlar :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Ersen şahin yazdı:

Aslında benim düğ e sağlam sadece içindeki metal parçanın birisi yok adınıda bilmiyorum bu parçayı bulabileceğim bir yer varmı acaba

Elinizdeki ile olmayan aynı parça ise kopyası yapılır. 

Yorum bağlantısı
Ersen şahin
Ü.Emre Kartal yazdı:

Elinizdeki ile olmayan aynı parça ise kopyası yapılır. 

Nasıl yapabilrim yada nerede yapılır

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Ersen şahin yazdı:

Nasıl yapabilrim yada nerede yapılır

3 boyutlu tarayıcıları olan cncli tornacılar var. Onlardan yardım alabilirsiniz. 

Biraz eski usül uğraşmak isteyen ustalarda yine el yordamıyla yapabilir, çok aşıro zor bir parça değil gördüğüm kadarı ile

Yorum bağlantısı
Ersen şahin
Ü.Emre Kartal yazdı:

3 boyutlu tarayıcıları olan cncli tornacılar var. Onlardan yardım alabilirsiniz. 

Biraz eski usül uğraşmak isteyen ustalarda yine el yordamıyla yapabilir, çok aşıro zor bir parça değil gördüğüm kadarı ile

Çok küçük bir parça 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Ersen şahin yazdı:

Çok küçük bir parça 

Sorun değil tarayıcı olan yerde basitçe yapılır

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Murat Sahın yazdı:

Abi vaktiyle linea için teyp kızağı bakıyordum şu göğüsün içine takılan metalden. Araca saçma bir teyp takmışlar, takarkende orjinal teyp kızağını sökmüşler. Ben sonradan orjinal teyp edindim ama kızak olmayınca takamadım. Çıkmacıları hep gezdim, aradım, o zaman en uygun söyleyen pastan kendisi görünmeyen parçaya 100 lira istemişti. 150-200 liralar havada uçuşmuştu. Sonuç olarak ne mi oldu? Kartaşı aradım bir ihtimal deyip, parça depoda var, yarın teslim edebiliriz demişlerdi. Ertesi gün gidip 50 tl'ye orjinal sıfır parçayı yetkili servisten kutulu şekilde teslim almıştım. Sanki bazen işin ayarını kaçırıyorlar :) 

Bende arka tavan lambasının çerçevesini 20 liraya almıştım servisten, hatta gidip gelip tamamını aldık.. :D Transitin çerçevesi focusla aynıymış meğerse.. Ama tavan lambasını çıkma olarak 100 liraya alırken serviste 800 liraydı.. Bütün yolları denemek lazım, sen şanslıymışsın.. ;) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...