İçeriğe Yönlendir

Bagaj Lambası Yanmıyor

Murat Öngür

Recommended Posts

Önder Özcan
Serkan Toker yazdı:

Bagajı açınca tavan lambaları yanar ama kapıyı açınca bagaj ışığı yanmaz.. (Ford Fiesta 2004 model için bu dediğim, meyireleslerde durum nedir bilmiyorum.Bagajda ışık bile olmayabilir.)

Hava aydınlıksa (karanlık sensörü karar veriyor) kapılar açılınca iç aydınlatmalar (ve ayak aydınlatmaları) yanmıyor, çünkü gerek yok.

Hava çok açık- aydınlık değilse ön kapıyı açınca ön tavan aydınlatması, arka kapıyı açınca arka (ortadaki) tavan aydınlatması (ve ayak aydınlatmaları) yanıyor. Kapı açınca bagajda bişey yanmıyor üstadım :D Aydınlatma beyni karar veriyor herşeye :crazy:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Önder Özcan yazdı:

Hava aydınlıksa (karanlık sensörü karar veriyor) kapılar açılınca iç aydınlatmalar (ve ayak aydınlatmaları) yanmıyor, çünkü gerek yok.

Hava çok açık- aydınlık değilse ön kapıyı açınca ön tavan aydınlatması, arka kapıyı açınca arka (ortadaki) tavan aydınlatması (ve ayak aydınlatmaları) yanıyor. Kapı açınca bagajda bişey yanmıyor üstadım :D Aydınlatma beyni karar veriyor herşeye :crazy:

Kadrandaki saati ayarlayabiliyor musun onu söyle, bırak şimdi lüzumsuzsa söndür ayaklarını.. :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Önder Özcan yazdı:

Sana demedim ki ben zaten Murat :)  Kapıları açınca bagaj yanıyor mu diye sorana dedim :crazy:

Onu ateyizler açıklasın artık.

Onu anladım abi toptan cvp verdim :)  sorulara

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Serkan Toker yazdı:

Kadrandaki saati ayarlayabiliyor musun onu söyle, bırak şimdi lüzumsuzsa söndür ayaklarını.. :D 

Ayarlayamayan mı var? Ciddi soru mu bu? Ayarlıyorum? Saati ayarladıktan sonra günlük sayaç sıfırlama düğmesine basmak lazım, işlem o zaman hafızaya alınıyor.

Her 6 ayda bir, yaz saati - kış saati ayarını doğru tarihlerde araç kendisi yaptığı ve bizde tek saat uygulaması olduğu için yılda 2 kez ayarlıyorum :D

Bi gülme geldi bana :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Önder Özcan yazdı:

Ayarlayamayan mı var? Ciddi soru mu bu? Ayarlıyorum? Saati ayarladıktan sonra günlük sayaç sıfırlama düğmesine basmak lazım, işlem o zaman hafızaya alınıyor.

Her 6 ayda bir, yaz saati - kış saati ayarını doğru tarihlerde araç kendisi yaptığı ve bizde tek saat uygulaması olduğu için yılda 2 kez ayarlıyorum :D

Zaman beyni programlanamıyor mu.  
Bizde yaz saati yok, burası avrupa değil de 😂

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Önder Özcan yazdı:

Ayarlayınca akrep yelkovan deli gibi dönüp yerlerine geliyor mu ? 😃 Ben ayarlarken biraz uğraşıp çözmüştüm..

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Serkan Toker yazdı:

Ayarlayınca akrep yelkovan deli gibi dönüp yerlerine geliyor mu ? 😃 Ben ayarlarken biraz uğraşıp çözmüştüm..

Hahahah aynen. Tuşa basınca akrep yelkovan 12 saat ileri(ya da geri) dönüp ayarladığın yerde duruyor. Alman ne düşündüyse :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Önder Özcan yazdı:

Hahahah aynen. Tuşa basınca akrep yelkovan 12 saat ileri(ya da geri) dönüp ayarladığın yerde duruyor. Alman ne düşündüyse :D

Nasıl bir kafaysa artık.. :D Kadranda kocaman saat mi olur yav, mesela bizim mondeolara binince zaman mevhumu ortadan kalkar. Zaman geçmesin istersin..

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Serkan Toker yazdı:

Nasıl bir kafaysa artık.. :D Kadranda kocaman saat mi olur yav, mesela bizim mondeolara binince zaman mevhumu ortadan kalkar. Zaman geçmesin istersin..

image.png.b9c9fcac3f788d0f1a89b6da9122ac38.png

Köcömön sööt.

Ne eylerse güzel eyler. Kabahat ondaki güzelliği bulamayan gözdedir oğul.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Önder Özcan yazdı:

image.png.b9c9fcac3f788d0f1a89b6da9122ac38.png

Köcömön sööt.

Ne eylerse güzel eyler. Kabahat ondaki güzelliği bulamayan gözdedir oğul.

Da da..

7fa6986e2b08deec2b697121d429f476.jpg

DrJLtNWXcAEu5R2.jpg

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet sayın aklı saçından belli arkadaşımız Öndör 

Cevap bekliyoruz. 😂😂

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Evet sayın aklı saçından belli arkadaşımız Öndör 

Cevap bekliyoruz. 😂😂

Neden, bişey mi yarıştırıyoruz? :)  Arabamı diğerleriyle kıyaslamak orantısız olmaz mı?

Fotoğraflarda zaten bişey yok, o yüzden cevap vermeye gerek de yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...