İçeriğe Yönlendir

Google Haritalar En Az Yakıt Özelligi

Metin Akbal

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Yandex harita Apple car Play’de çalışmıyor. Desteklemediğini söylüyor. Ücretli abonelik mi lazım? Yandex bana güzel geliyor, ama tabi büyük şehirde nasıl bilmiyorum. 

Sadede rusya’da çalışıyor hocam. 

Yandex’in en kötü özelliği kelime ile yer aramada bulamıyor. Mesela restoran arıyorum. Yandex’te yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Apple Car Play’de çalıştırılabilir programlar arasında görülüyor, hatta ekranda simgesi de var. Ama sizin bölgenizde desteklenmiyor mesajı çıkıyor. Sadece Rusya’da çalışması için mi Car Play’e dahil edilmiş?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Sadede rusya’da çalışıyor hocam. 

Yandex’in en kötü özelliği kelime ile yer aramada bulamıyor. Mesela restoran arıyorum. Yandex’te yok

hala çalışıyor olması da iyi, birçok online oyunlara kasma başladı, gelişrienler rus idi ,, oyun krizi kapıda

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Apple Car Play’de çalıştırılabilir programlar arasında görülüyor, hatta ekranda simgesi de var. Ama sizin bölgenizde desteklenmiyor mesajı çıkıyor. Sadece Rusya’da çalışması için mi Car Play’e dahil edilmiş?

apple yandex ile anlaştı. Rusya’da kullanıma açıldı. Diğer ülkelerde de kullanıma açılacaktı ama malum savaş çıktı. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Aslında radara yakalanmamak çok mümkün. Fiziki radarda yolun sağına soluna yere levha koyuyorlar. 

uzun yolda radara düşmem ben.. 140-150 gayet yeterli hızlar. 

Şehir içinden ve çevre yolundan korkuyorum. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

uzun yolda radara düşmem ben.. 140-150 gayet yeterli hızlar. 

Şehir içinden ve çevre yolundan korkuyorum. 

bende istanbul içinde eds yazıyor ama çalışıyor mu çalışmıyor mu tereddüte düşüyorum. 140-150 yeter mi abi, emin miyiz 😁

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

140-150 yeter mi abi, emin miyiz 😁

Yeter yeter.. çok yakıyor zaten o hızlarda :)

90 le 3 litre ile giderken 150 ile 5 e çıkıyor. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

ama malum savaş çıktı. 

savaş derken? anlaşmazlık deniyor resmi olarak

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

savaş derken? anlaşmazlık deniyor resmi olarak

Önce nota veriyorlar sonra oynuyorlar işte 

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Recep Demirci

Müstakil bir konu açmadan buradan sorayım bilen cevaplarsa veya forumda cevaplanmışsa gösterirse sevinirim.

Google Maps kullanırken gidilecek güzergah rotada dik rampa tepe durumunu nasıl bilebiliriz. Nereden bakabiliriz.

Kısa yoldan götürtmek istiyor ama yol çok dik rampalı burayı es geçmek istiyorum.

Sanırım daha sonradan eklenen katmanlardaki Arazi seçeneğinde ise renk ve rakamlar mevcut ama çok verimli bir kullanışı yok.

Şehre uzak bölgedeki dağ ve yamaçlarda rakamlar varken şehiriçindeki güzergahlarda belirgin değil.

Gerekirse yol biraz uzasın ama dik yokuş olmasın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Recep Demirci yazdı:

Müstakil bir konu açmadan buradan sorayım bilen cevaplarsa veya forumda cevaplanmışsa gösterirse sevinirim.

Google Maps kullanırken gidilecek güzergah rotada dik rampa tepe durumunu nasıl bilebiliriz. Nereden bakabiliriz.

Kısa yoldan götürtmek istiyor ama yol çok dik rampalı burayı es geçmek istiyorum.

Sanırım daha sonradan eklenen katmanlardaki Arazi seçeneğinde ise renk ve rakamlar mevcut ama çok verimli bir kullanışı yok.

Şehre uzak bölgedeki dağ ve yamaçlarda rakamlar varken şehiriçindeki güzergahlarda belirgin değil.

Gerekirse yol biraz uzasın ama dik yokuş olmasın.

Yandex'in de ciddi sorunu bu.. 

Bazen istanbulda öyle yerlere sokuyor ki, dursan kalkamazsın.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Bir başka harita hizmeti veren OpenStreetMap sitesinde CyclOSM katmanında turuncu-kahverengi renklerde yükseltilerin belirtildiği rakamlar biraz daha fikir veriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Senelerdir aradığım ama bulamadığım bir özellik olan İstanbul için hangi köprüyü kullanmak istediğim maalesef seçilemiyor GoogleMaps'te. Ben belki tünelden gitmek istiyorum, belki de 2. köprüden? Kısa diye hep 1. köprüye sokuyor ama, o trafik adamı öldürüyor ya :( 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yandex'in de ciddi sorunu bu.. 

geze göre gidioz ne güzel işte

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Önce nota veriyorlar sonra oynuyorlar işte 

1 yılı geçmiş anlaşmazlık devam ediyor..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Sani Gerşon yazdı:

Senelerdir aradığım ama bulamadığım bir özellik olan İstanbul için hangi köprüyü kullanmak istediğim maalesef seçilemiyor GoogleMaps'te. Ben belki tünelden gitmek istiyorum, belki de 2. köprüden? Kısa diye hep 1. köprüye sokuyor ama, o trafik adamı öldürüyor ya :( 

Beni köprünin üstünde bile u dönüşü yap tüp geçitten gitti diye çeviriyor :∆

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kalkmak istemezsin anlamı da çıkıyor böyle :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kalkmak istemezsin anlamı da çıkıyor böyle :) 

istesen de debriyaj istemeybilir malum bazı arablarda debriyaj var

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...